MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Giżycko

Striptizerka Giżycko |
☆ Striptiz Damski w Giżycku ☆

Uwodzicielka zalotnica flirciara - striptizerka Giżycko

lub

Mazurski klimat to najlepszy klimat na imprezę. Mówimy to bazując na swoim własnym doświadczeniu. Obsługujemy tysiące imprez rocznie. ale to właśnie te w Krainie Tysiąca Jezior należą do najlepszych.

U nas możesz wybrać wariant występu, możesz wybrać tancerkę erotyczną, która najbardziej ci się spodobała. To jednak nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest dla naszych klientów realny wpływ na przebieg występu. Komponujemy go indywidualnie dla ciebie.

STRIPTIZERKA GIŻYCKO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Zniewalająco piękna o niebieskich oczach tancerka erotyczna Giżycko

Postaraj się myśleć perspektywcznie, jeśli organizujesz wieczór kawalerski. Wynajęcie domku nad jeziorem to nie wszystko. Striptiz dla kawalera, nie bez powodu wpisuje się w "must have" imprez kawalerskich. Wyobraź sobie, że omówiliście już wszystkie "wasze" tematy i co dalej? Bez nas może być nudno.

Ale jeśli już dzisiaj zadbasz o artystyczną stronę tego wieczoru, wtedy masz gwarancję, że jedna z nas pojawi się u was dokładnie w chwili, kiedy będzie to niezbędne. Nie pozwolimy nawet przez moment na nudę i rozglądanie się "po ścianach". Zamiast tego, każdy z uczestników nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. Zrobimy miejsce dla kawalera i zaprezentujemy występ, o jakim marzy każdy przyszły pan młody. Dla was też mamy coś specjalnego. Z nami każdy uczestnik imprezy musi być ukontentowany.

STRIPTIZERKA GIŻYCKO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Dla wszystkich organizatorów, którzy planują wyjazd integracyjny do Giżycka, nasza oferta może okazać się niezwykle interesująca. Nic w tym dziwnego. Na przestrzeni czasu obsłużyłyśmy już setki imprez firmowych. Nasza propozycja biznesowa jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Pokazy tańca erotycznego, aerial show i akrobatyczne pokazy tańca na szarfach lub cyrkowym kole, sexy fire shows na imprezy w plenerze. Najlepsze hostessy, fordanserki i sexowne barmanki - jako ozdoba każdego eventu. Z nami twoja impreza będzie niezapomniana.

STRIPTIZERKA GIŻYCKO NA URODZINY W GIŻYCKU

Urodzinowa niespodzianka dla niego!!! Nie pozwól, aby przyjęcie urodzinowe przeszło bez echa. Zwłaszcza kiedy osobą świętującą jest mężczyzna bliski twojemu sercu. Mąż, brat, przyjaciel... Jeśli należysz do osób, które bawią się z przepychem i uwielbiają nietuzinkowe rozwiązania, odezwij się do mnie.

Wspólnie omówimy, a następnie przygotujemy występ, który będzie "papryczką chili" na tym przyjęciu urodzinowym. Taniec do naga to tylko opcja. Możesz wybrać coś bardziej deliktnego i zdecydować się na taniec do bielizny lub topless. Możesz też zarezerwować artystyczny pokaz pole dance.

STRIPTIZ W GIŻYCKU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA ANDRZEJKI

Striptizerka z dojazdem na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zjazd absolwentów, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, targi branżowe, impreza strażacka, impreza pracownicza, impreza integracyjna, after party, striptz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, strzelnica, offroad, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, klub motocyklowy, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy.

Striptiz z dojazdem: Giżycko i okolice

Tancerka na striptiz do: Giżycko, Gajewo, Jezioro Niegocin, Rydzewo, Wilkasy, Wilkaski, Szczybały Giżyckie, Kalinowo, Wrony, Jezioro Kisajno, Pierkunowo, Guty, Fuleda, Jezioro Łabap, Sztynort, Kietlice, Kal, Harsz, Kruklin, Kruklanki, Upałty, Pozezdrze, Piękna Góra, Kozin, Prażmowo, Szymonka.

Striptiz Giżycko: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Giżycku: Kontakt

lub

+48 666 222 513