MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Kętrzyn

Striptizerka Kętrzyn |
☆ Striptiz Damski w Kętrzynie ☆

Piękna blondynka o ujmującym spojrzeniu niebieskimi oczkami zawadiacka striptizerka Kętrzyn

lub

Jesteśmy prawdopodobnie największą grupą profesjonalnych tancerek erotycznych w Polsce. W dodatku jeszcze nie powiedziałyśmy ostatniego słowa, a nasze szeregi nieustannie wzbogacają nowe twarze - striptizerki, hostessy i fordanserki. Najlepsze z najlepszych!

Doskonalimy nasz zespół. Doskonalimy swoje umiejętności. Pokazy striptizu to nie tylko rozbieranie. My stawiamy na jakość. Inwestujemy w najlepsze stroje, profesjonalnych makijażystów czy zajęcia na sali treningowej. Erotyczny taniec to ogromna część naszego życia i praca którą uwielbiamy. Dlatego dajemy z siebie wszystko.

STRIPTIZERKA KĘTRZYN NA WIECZÓR KAWALERSKI

Prowokacyjna Dżaga o zniewalającym uśmiechu tancerka erotyczna Kętrzyn

Bez względu na to czy zaplanowałeś wieczór kawalerski w prywatnym domku, mieszkaniu czy wynająłeś miejscówkę nad jeziorem. Myślę, że nasza obecność może być idealnym dopełnieniem waszego męskiego spotkania kawalerskiego.

Chyba nie musimy nikogo uświadamiać, że wieczór kawalerski bez striptizerki to nic wyjątkowego. To po prostu kolejne spotkanie w gronie kumpli. Faktem jest, że to obecność profesjonalnej tancerki erotycznej dla kawalera czyni ten wieczór w całej okazałości wyjątkowym. Polecam ci jedną z nas. Polecam ci striptiz dla młodego - w wykonaniu topowych striptizerek.

STRIPTIZERKA KĘTRZYN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Firmowe bankiety, eventy lub też pracownicze wyjazdy integracyjne. Temat nam bliski i bardzo dobrze znany. Jeśli jesteś u nas z polecenia, to z pewnością już wiesz, że nasza grupa to najlepszy wybór. A muszę zaznaczyć, że większa część naszych projektów biznesowych, to właśnie te z polecenia od naszych stałych klientów.

Nasi partnerzy, z którymi współpracujemy, cenią sobie jakość i doświadczenie. Wiedzą, że z nami to po prostu musi się udać! Nie pozostawiamy miejsca na błędy i niedopowiedzenia. Zachęcam cię więc do kontaktu z nami i już dziś rozpocznijmy przygotowania do waszego firmowego wydarzenia.

STRIPTIZERKA KĘTRZYN NA URODZINY W KĘTRZYNIE

Jubilat to bliski twemu sercu mężczyzna? A może jest twoim najlepszym przyjacielem? Szukasz prezentu dla niego? A może pokusisz się o coś naprawdę spektakularnego? Może ofiarujesz prezent, który okaże się prawdziwą petardą i największą atrakcją wieczoru?

Z nami nie stanowi to problemu. Przedstawimy ci gotowy plan i szereg możliwości na występ erotyczny taki, o jakim mógłby marzyć każdy mężczyzna. Przygotujemy erotic show, które w znakomity sposób podbije również serca damskiej części publiczności. Porozmawiajmy.

STRIPTIZ W KĘTRZYNIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA ANDRZEJKI

Striptizerki na telefon z dojazdem na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, afterparty, impreza strażacka, impreza motocyklowa, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na striptiz do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, targi branżowe, hotel, motel, hostel, pensjonat,  remiza strażacka, sala OSP, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, prywatna działka, plener, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran.

Striptiz z dojazdem: Kętrzyn i okolice

Striptizerka na dojazd do: Kętrzyn, Jurki, Wajsznory, Karolewo, Stara Różanka, Biedaszki, Skierki, Wopławki, Wajsznory, Martiany, Muławki, Nowa Wieś Kętrzyńska, Święta Lipka, Pilec, Reszel.

Striptiz Kętrzyn: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Kętrzynie: Kontakt

lub

+48 666 222 513