MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Nidzica

Striptizerka Nidzica |
☆ Striptiz Damski w Nidzicy ☆

Namiętna blondynka pobudzająca wszystkie zmysły striptizerka Nidzica

lub

Jeśli szukasz naprawdę fajnej i profesjonalnej tancerki erotycznej na swoją imprezę do Nidzicy - to z całą pewnością mogę ci pomóc. Zarówno ja jak i moje fantastyczne koleżanki zawodowo zajmujemy się striptizem i pokazami tańca erotycznego. Trafiłeś w najlepsze ręce!

Tematem tańca erotycznego zajmujemy się kompleksowo i w bardzo szerokim zakresie. U nas możesz zamówić klasyczny striptiz, ale także wersje artystyczne pokazów. Oferujemy burleskę, aerial dance czy sexy fire show - na imprezy w plenerze.

STRIPTIZERKA NIDZICA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Sensualna kokietka porywająca zmysłowym tańcem erotycznym - tancerka erotyczna Nidzica

Chcesz zamówić striptizerkę do Nidzicy na wieczór kawalerski? Z moją pomocą zrobisz to szybko i sprawnie. U mnie zamówisz profesjonalny striptiz, w wykonaniu niezwykle sexownej i czarującej tancerki. Ci którzy nas znają i mieli okazję widzieć show w naszym wykonaniu - zawsze do nas wracają. Zostań jednym z nich.

Pokazy striptizu do naga przy udziale olejków do masażu, bitej śmietany lub wosku. Ciekawe przebrania erotyczne oraz aranżacja pokazu, jedyna w swoim rodzaju. Jednak to co najbardziej lubią i cenią nasi klienci to fakt, że do każdego z was podchodzimy, siadamy na waszych kolanach i pozwalamy się dotykać, od pasa w górę. Mmmm... brzmi nieźle prawda? A wygląda jeszcze lepiej - daję słowo.

STRIPTIZERKA NIDZICA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jedyne w swoim rodzaju atrakcje o zabarwieniu erotycznym dla firm i przedsiebiorstw. Idealne propozycje na imprezy pracownicze, wigilie firmowe lub biznesowe spotkanie kontrahentów. Pamiętaj, że w towarzystwie pięknych i sexownych kobiet, każda negocjacja będzie gwarantowanym sukcesem.

Odezwij sie do mnie i powiedz w jakim segmencie mieści się działalność twojej firmy. Nie pytam o to bez powodu, gdyż lubimy strojem lub dodatkami nawiązać do konkretnego tematu, a działalność firmy to czasem idealny sposób. Zadzwoń i porozmawiajmy o zbliżającej się imprezie firmowej.

STRIPTIZERKA NIDZICA NA URODZINY W NIDZICY

Okrągłe urodziny nie powtórzą się tak szybko. Pamiętaj o tym, gdy będziesz wybierać dla niego prezent. Zwróć również uwagę, aby to co ofiarujesz było wyjątkowe. Polecam ci rozważyć pokaz tańca erotycznego w naszym wykonaniu. Erotyczne show klasy premium.

Taniec erotyczny - a tuż po nim recital wokalny - w stylu Marilyn Monroe. Możesz też wybrać kabaretowe show, które rozładuje stres i sprawi, że jubilat zapomni o wszelkich troskach. Dopasujemy show do twoich wymagań. Możesz też liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Skontaktuj się z nami już dziś!

STRIPTIZ W NIDZICY DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męska impreza, impreza strażacka, impreza motocyklowa, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, striptiz dla męza, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka na striptiz do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, strzelnica, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, katamaran, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, remiza strażacka, sala OSP, sala bankietowa, klub motocyklowy, prywatna działka plener.

Striptiz z dojazdem: Nidzica i okolice

Striptizerka z dojazdem do: Nidzica, Olszewo, Tatary, Borowy Młyn, Napiwoda, Bujaki, Orłowo, Wietrzychowo, Kozłowo, Pawliki, Pokrzywnica Wielka, Wikno, Natać Wielka, Jabłonka, Maróz, Swaderki, Jedwabno, Narty, Warchały, Brajniki, Małeszewo, Burdąg, Dłużek.

Striptiz Nidzica: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Nidzicy: Kontakt

lub

+48 666 222 513