MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Hostessy

Hostessy -
666 222 513 | Konferencje | Bankiety | Eventy

Młodziutka hostessa na Imprezę Firmową

Znasz to uczucie, kiedy wspólnie z kontrahentami lub partnerami biznesowymi dopijacie kolejny kieliszek szampana lub szklaneczkę whiskey. Rozglądacie się po sali i każdy z was doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie można w nieskończoność rozmawiać tylko o interesach i pracy - przydałaby się odskocznia. W tej roli sprawdzam się doskonale. Co więcej, mam dużo koleżanek, z którymi w duecie, trio lub całą grupą możemy zadbać o to, by praca była ostatnim, oczym chcielibyście myśleć. Jeśli esteś na etapie organizacji firmowego bankietu lub chcesz godnie uczcić sfinalizowany biznes wraz z kontrahentami - odezwij się do mnie. Z mojej strony możesz liczyć na profesjonalizm. Zapewniam, że zarówno ja, ale też hostessy, z którymi współpracuję, to kobiety wysokiej klasy. Wiemy, co zrobić, abyście poczuli się wyjątkowo.

Będziemy dbać o pełne szkło, sączyć szampana wspólnie z wami, rozruszamy was skutecznie na parkiecie i na pewno nie zabraknie nam tematów do rozmowy. Wcześniej jednak podczas rozmowy telefonicznej ustalimy gdzie odbywa się spotkanie biznesowe. Pozwoli to na dobór odpowiedniego stroju jeśli to będzie przyjęcie dres code, jest oczywiste, że powinna to być elegancka wieczorowa suknia. Jeśli chcielibyście, abym towarzyszyła wam podczas round de vous po modnych klubach, wtedy dobiorę coś znacznie mniej oficjalnego. Jeśli będziemy bawić się w Waszym hotelowym apartamencie, to tutaj już nie ma wielu barier i spokojnie możemy pozostać w sexy bieliźnie czy nawet topless. Istotne jest, abyście dobrze czuli się w moim lub naszym towarzystwie. Dlatego z dumą chciałabym ci powiedzieć, że z moim udziałem nie zdarzają się imprezy, które byłyby nieudane.

Zawsze jestem przygotowana na 100%. Wielokrotnie słyszałam i bardzo lubię to określenie - że jestem jak brakujący element układanki. Mężczyźni czują się przy mnie swobodnie, a jako profesjonalistka i ja potrafię odnaleźć się w każdym towarzystwie i sytuacji. Kolejną ważną kwestią, jeśli mówimy o spotkaniach biznesowych, jest znajomość języków obcych. Możesz zamówić tancerkę / hostessę, która będzie miała same zalety, ale jeśli na spotkaniu firmowym, z zagranicznymi partnerami biznesowymi, okaże się, że nie zna ona ani słowa w języku obcym (nawet angielskim) to cały plan i przedsięwzięcie legnie w gruzach. I będziesz zmuszony na szybko organizować hostessy, które będą umieć zaspokoić twoich gości intelektualnie.

To podobnie jak w życiu. Nawet jeśli będziesz miał najpiękniejszą kobietę, to jeśli wygląd nie będzie szedł w parze z inteligencją, prawdopodobnie szybko zaczniesz rozglądać się za kimś, z kim będziesz miał wspólne tematy do rozmowy. Męska psychika, choć uchodzi za prostą i mało skomplikowaną, to nie ulega wątpliwości, że nie zadowoli się byle czym. Wiem to doskonale. Pamiętaj, że mam ogromne doświadczenie i niejeden raz uczestniczyłam w firmowych kolacjach, bankietach, czy eventach. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie mi, wtedy będziesz miał okazję zobaczyć, usłyszeć i poczuć wszystkimi zmysłami, jak wygląda prawdziwy PROFESJONALIZM.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Odezwij się, jeśli masz jakiekolwiek pytania czy jeśli chcesz poprosić o wycenę mojego uczestnictwa w waszej imprezie. Jako hostessa obsługuję bankiety firmowe w takich rejonach jak: Górny Śląsk, Małopolska, Beskid Śląski, Podhale, Opole, Dolny Śląsk, Podkarpacie. Dlatego z powodzeniem możesz zamówić hostessy na event do: Katowic, Krakowa, Zakopanego, Wrocławia, Rzeszowa czy Opola. Ale jeżeli chcesz zamówić hostessy na imprezę w Warszawie, Gdańsku lub Szczecinie - również zadzwoń - też znajdę rozwiązanie.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513