MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Tarnów

Striptizerka Tarnów |
☆ Striptiz Damski w Tarnowie ☆

Striptizerka Tarnów - dziewczyna o miłym spojrzeniu

lub

Striptizerka na dojazd do Tarnowa! Swoje usługi kieruję w stronę osób, które szukają tancerki erotycznej na swoją imprezę. Oferuję taniec erotyczny, oferuję obsługę hostess, oferuję body sushi oraz wiele innych atrakcji erotyczno-artystycznych. Współpracuję z tancerkami oraz artystkami scenicznymi z całej Polski. Wiele z nich święci triumfy na zagranicznych scenach. Wilno, Berlin, Praga - tam prezentują swój artystyczny warsztat.

Z moją pomocą mogą zaprezentować spektakularne show również na twojej imprezie w Tarnowie. Mogę to zrobić również ja. Jestem profesjonalną tancerką erotyczną, która w trakcie swojej pracy nabyła ogromne doświadczenie. Z przyjemnością zajmę się koordynacją przygotowań spektaklu artystycznego u ciebie. Z przyjemnością zaprezentuję striptiz lub występ o zabarwieniu erotycznym. Myślę, że również dla ciebie współpraca ze mną i moimi dziewczynami okaże się przyjemnością i zaowocuje licznymi projektami w przyszłości. 

STRIPTIZERKA TARNÓW NA WIECZÓR KAWALERSKI

Piękna tancerka erotyczna Tarnów na wieczór kawalerski w Tarnowie

Poszukując striptizerki na wieczór kawalerski w Tarnowie warto postawić na mnie i moje koleżanki. Jeśli spotkamy się raz, wtedy z całą pewnością przy okazji kolejnych imprez nie będziesz musiał przekopywać internetu. Zamiast tego, moja wizytówka będzie tym, do czego wrócisz nie raz. Prezentuję striptiz dla przyszłego pana młodego na wieczorach kawalerskich. Oferuję lesbian show i pokazy striptizu z oliwką do masażu. Podczas mojego show angażuję do aktywnej zabawy każdego z uczestników. Ale spokojnie - jeśli wolisz tylko patrzeć. Ok :) Niech tak będzie.

Jeśli zamówisz mój striptiz w Tarnowie - będę bardzo dobrze i kompleksowo przygotowana. Posiadam przebrania erotyczne, własne nagłośnienie, szpilki, pończochy, odpowiednią muzykę. Posiadam również coś czego brakuje większości tancerek erotycznych - prawdziwą pasję do tańca i szacunek do moich klientów. Nie będę recytować narzuconego cennika po występie (i takie rzeczy widziałam u innych tancerek - które współpracują z agencjami tancerek - rzekomo niezależnych). Ich niezależność jednak kończy się w momencie wyjścia z domu :) De facto - nie ma czegoś takiego jak "grupy niezależnych tancerek". 

STRIPTIZERKA TARNÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Pokaz tańca erotycznego z okazji imprezy firmowej w Tarnowie. Na początku chciałabym zaznaczyć - że tak naprawdę z moją pomocą - możesz przygotować atrakcje erotyczno-artystyczne, w bardzo szerokim zakresie na eventy czy bankiety w firmie. Jako doświadczona koordynatorka, potrafię dopasować występ do okazji. Burleska, body sushi, taniec brzucha, aerial dance czy artystyczny pokaz tańca na rurze. Następnie recitale wokalne lub show kabaretowe, które rozbawi uczestników np. firmowej wigilii.

Zadbam o doświadczone hostessy i fordanserki, które będą czuwać nad najlepszym przebiegiem zabawy. Możesz wysłać mi zapytanie ofertowe. Możesz również zadzwonić do mnie i powiedzieć jakie masz wymagania i wstępny plan. Myślę, że we współpracy ze mną, ów plan uda nam się udoskonalić i dopracować w szczegółach do perfekcji. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w wyborze tancerek, striptizerek i pokazów erotycznych, to spokojnie możesz zdać się na moją wiedzę i doświadczenie.

STRIPTIZERKA TARNÓW NA URODZINY W TARNOWIE

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Zbliżają się okrągłe urodziny i uważasz, że jest to szczególna okazja? Masz całkowitą rację - chcąc ofiarować coś unikatowego - striptiz i taniec erotyczny dla jubilata w dniu urodzin jest naprawdę spektakularnym widowiskiem. Możemy wzbogacić go o recital wokalny a'la Marilyn lub śmieszny kabaret, który w pierwszej kolejności nieco rozładuje atmosferę na sali. Z przyjemnością przeprowadzę cię przez organizacyjne meandry tego przedsięwzięcia.

Wspólnie zaplanujemy krok po kroku, kolejne punkty programu. Wejście z tortem, dobór utworów, moment, w którym rozpocznie się występ oraz stroje, które będzie miala na sobie tancerka. A może chcesz, aby jej strój organiczał się jedynie do ogromnej czerwonej kokardy, którą będzie miała na sobie wchodząc na salę. Jako doświadczona tancerka erotyczna z Małopolski - znam te wszystkie wspaniałe pomysły z doświadczenia. A to cenna wiedza podczas organizacji i planowania twojego przyjęcia.

STRIPTIZ W TARNOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz i taniec erotyczny na dojazd do Tarnowa sprawdzi się na: urodziny, imieniny, zlot motocyklowy, wieczór kawalerski, jubileusz, rocznica, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, eventy, bankiet, barbórka, śledzik, karczma piwna, dzień górnika, zlot samochodowy, targi branżowe, striptiz dla męża, striptiz dla solenizanta, striptiz dla górników, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Jako striptizerka do wynajęcia występuję w: dom, mieszkanie, apartament, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, club, klub muzyczny, dyskoteka, domek w górach, pensjonat, wynajęty domek, sala bankietowa, pole paintballowe, offroad, ogródki działkowe, siedziba firmy, biuro prezesa, klub motocyklowy.

Striptiz z dojazdem:Tarnów i okolice

Striptizerki do wynajęcia z dojazdem do: Tarnów, Brzozówka, Skrzyszów, Szynwałd, Zalasowa, Stare Żukowice, Breń, Wierzchosławice, Wojnicz, Radłów, Sufczyn, Nieciecza, Zakrajniaki, Pawęzów, Rzuchowa, Szczurowa, Kwików, Mokrzyska, Rzezawa, Bratucicve, Koszyce, Borzęcin, Opatowiec, Wietrzychowice, Żabno, Zalipie, Solec-Zdrój, Pleśna, Gromnik, Tuchów, Zbylitowska Góra, Kazimierza Wielka, Skalbmierz, Pałecznica.

Striptiz Tarnów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Tarnowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513