MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Głuchołazy

Striptizerka Głuchołazy |
☆ Striptiz Damski w Głuchołazach ☆

Apetyczne ciało, intrygujące spojrzenie niebieskich oczu striptizerka Głuchołazy

lub

Najlepsze striptizerki w Polsce w jednym miejscu. Brzmi jak sen? Nic podobnego! U nas na wyciągnięcie ręki otrzymasz najwyższej jakości erotyczne show z dojazdem na miejsce twojej imprezy.

Taniec erotyczny, pokazy artystyczno-erotyczne, śmieszne scenariusze przygotowywane indywidualnie pod kątem scenki aktorskiej na wejście. Sexowne hostessy, fordanserki, striptizerki oraz performerki. Dasz się skusić?

STRIPTIZERKA GŁUCHOŁAZY NA WIECZÓR KAWALERSKI

Właścicielka pięknie opalonego ciała w czerwonej koronkowej bieliźnie tancerka erotyczna Głuchołazy

Kiedy w planach jest wieczór kawalerski w Głuchołazach  najważniejsze czego będziecie potrzebować to striptizerka dla kawalera. Wszystkie inne dodatki mogą być, aczkolwiek nie muszą. W końcu gdy przygaśnie światło - a striptizerka rozpocznie taniec - wtedy wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

Striptizerka podczas profesjonalnego występu skupi się przede wszystkim na kawalerze. A kiedy z nim skończy - będzie kusić i uwodzić po kolei każdego z pozostałych uczestników. Będziesz mógł podziwiać jej ciało z bliska i dotknąć, aby przekonać się, że to jawa a nie sen.  Umiejętnie, każda z nas potrafi podnosić temperaturę w rytm muzyki, sukcesywnie pozbywając się kolejnych części swojego skromnego przyodzienia. Aby tą wizję wcielić w życie, wystarczy się do nas odezwać. Zadzwoń!

STRIPTIZERKA GŁUCHOŁAZY NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Zrób prezent swoim pracownikom lub partnerom biznesowym i zorganizuj atrakcje erotyczne na swoją imprezę firmową w Głuchołazach. Zapraszam cię już teraz do kontaktu ze mną. Z ogromną przyjemnością przedstawię ci naszą ofertę biznesową. Masz swój własny pomysł? Koniecznie opowiedz mi o nim. Dopracujemy twoja wizję w szczegółach.

Jesteśmy grupą tancerek nie tylko bardzo profesjonalnych. Jesteśmy przede wszystkim niezwykle kreatywne. Każdy nowy projekt to dla nas czysta karta, którą możemy wypełnić swoją erotyczną wizją. Każda firmowa impreza, to miejsce gdzie mogą pojawić się nasze hostessy, fordanserki i performerki burleski. Pod warunkiem, że tego właśnie chcesz.

STRIPTIZERKA GŁUCHOŁAZY NA URODZINY W GŁUCHOŁAZACH

Trafiłeś do nas w trakcie poszukiwań idealnego prezentu, z okazji urodzin bliskiego mężczyzny? Nie chcę by zabrzmiało to nadto nieskromnie, ale trafiłeś idealnie i taki jest fakt.

Teraz jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami. Jesteś laikiem w temacie występów erotycznych? Nic nie szkodzi. Jestem tutaj po to, by jak najlepiej i jak najbardziej zrozumiale przedstawić ci ofertę i możliwości. Zaufaj mi - będzie wyjątkowo!

STRIPTIZ W GŁUCHOŁAZACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na telefon z dojazdem na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, spotkanie biznesowe, impreza pracownicza, impreza integracyjna, urodziny, wieczór kawalerski, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zjazd absolwentów, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerka na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, remiza strażacka, sala OSP, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy, limuzyna, partybus, hummer, prywatna działka, plener.

Striptiz z dojazdem: Głuchołazy i okolice

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: Głuchołazy, Jarnołtówek, Moszczanka, Prudnik, Łąka Prudnicka, Mieszkowice, Piorunkowice, Biała, Lubrza, Bodzanów, Charbielin, Nowy Świętów, Gierałcice, Sławniowice, Burgrabice, Komorów, Siestrzechowice, Biała Nyska, Starowice, Osiedle Pasterówka.

Striptiz Głuchołazy: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Głuchołazach: Kontakt

lub

+48 666 222 513