MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Wieczór kawalerski

Striptizerka na Wieczór Kawalerski |
Striptiz na Wieczory Kawalerskie

Striptizerka na Wieczór Kawalerski | Striptiz na Wieczory Kawalerskie

Striptizerka na wieczór kawalerski jest swego rodzaju tradycją i symbolem pożegnania kawalerskiego życia. Jak Polska długa i szeroka, organizatorzy imprez kawalerskich zamawiają występy tancerki erotycznej. Jako jedna z najlepszych striptizerek na południu kraju, często to właśnie ja jestem tą wyczekaną „atrakcją”.

Wiem, czego oczekują mężczyźni i potrafię z pasją i zaangażowaniem sprawić, że oczy wszystkich są zwrócone na mnie. Jeśli tutaj jesteś, to koniecznie musisz wiedzieć, że pokaz tańca erotycznego w moim wykonaniu, nie bez przyczyny zapada w pamięć. Dzieje się tak dlatego, że z zaangażowaniem podchodzę do tego co robię. Skoro mi zaufałeś, nie może zdarzyć się tak, że będziesz niezadowolony. Wszystko będzie zorganizowane z dbałością o każdy szczegół.

Przede wszystkim spotkasz wesołą dziewczynę, z szerokim uśmiechem o zalotnym spojrzeniu... a dalej będzie już tylko lepiej. Będę przygotowana na każdy scenariusz. Zatem, jeśli podczas rezerwacji pokazu zapomniałeś np. omówić kwestię przebrania tematycznego, w jakim miałabym wystąpić – spokojnie, nic straconego! Zawsze mam z sobą szeroki wybór strojów i tematycznych przebrań.

Kolejny element występu to muzyka. Tutaj również będę przygotowana. Jeśli chciałbyś, abym przed rozpoczęciem występu odrobinę „podrażniła się” z młodym i wcieliła w rolę niezadowolonej kierowniczki hotelu w Wiśle czy pensjonatu w Ustroniu... ŚWIETNIE! Już zacieram ręce:))) Będzie się działo! Zachęcam jednak, aby tego typu kwestie rozważyć już na etapie planowania imprezy. Bowiem, aby odegrać rolę przekonująco, dobrze jest wcześniej ułożyć sobie scenariusz i dostosować do niego odpowiedni dres code. Jeśli nie masz doświadczenia w organizacji imprez, z udziałem striptizerki, a masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, na pewno podczas rozmowy ze mną otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i wskazówki, które pomogą w tym, aby wasza impreza była udana w 100%. Jestem profesjonalistką, zatem nie ma takich pytań, na które nie potrafiłabym ci odpowiedzieć.

Wielokrotnie również zdarza się, że świadek rozważa możliwość rezerwacji pokazu w wykonaniu dwóch lub więcej tancerek. I to również nie jest dla mnie barierą. Mam wiele koleżanek wśród niezależnych striptizerek, z którymi występuję na terenie całego Śląska, Małopolski, Podkarpacia czy w województwie opolskim. Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom oraz, aby maksymalnie ograniczyć ilość telefonów, które musisz wykonać, w takiej sytuacji zorganizujesz wszystko podczas jednej rozmowy telefonicznej ze mną. Indywidualnie wycenię koszt występu w duecie lub trio. Wspólnie omówimy scenariusz takiego pokazu, w oparciu o twoje sugestie, a cały występ odbędzie się w oparciu o wasze preferencje. Oczywiście wybór pozostałych tancerek nie będzie ani losowy, ani tym bardziej przypadkowy. Przedstawię ci fotografie striptizerek, z którymi występuję i razem wybierzemy te dziewczyny, które najbardziej wpisują się w wasz gust.

A co, jeśli zaplanowany wieczór kawalerski obfituje w tyle atrakcji, że nie sposób uwzględnić w nim mojego występu?

A co, jeśli wasza impreza jest zaplanowana na kilka dni?

A co, jeśli po wieczornej męskiej imprezie, niezapowiedziana pojawię się w waszym hotelowym pokoju apartamencie lub domku? Z samego rana?

Wyobraź sobie reakcję swoich kolegów, no i przede wszystkim kawalera, gdy niczym jutrzenka pojawię się wśród was, obudzę i wykonam zmysłowy striptiz, uwodząc, flirtując i rozpalając wszystkie wasze zmysły? Brzmi kusząco?

Wiem to doskonale:) Możesz być pewien, że kolejny dzień waszej kawalerskiej imprezy będzie tak samo niesamowity jak jego początek.

A co jeśli nikt się nie dowie?

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Striptiz z moim udziałem, możesz z powodzeniem zamówić z dojazdem do wielu miejscowości, na terenie południowej Polski.

Ale nie tylko południe jest moim terenem działania. Ze względu na fakt współpracy z najlepszymi tancerkami w kraju - pokaz nasz zamówić możesz w każdy zakątek Polski.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513