MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŚLĄSKIE Striptizerka Wodzisław Śląski

Striptizerka Wodzisław Śląski |
☆ Striptiz Damski w Wodzisławiu Śląskim ☆

Striptizerka - mała, drobna blondyneczka - Wodzisław Śląski

lub

Który mężczyzna nie marzył choć raz o tym, by zobaczyć występ sexownej i zmysłowej stiptizerki. Okazji ku temu jest nawet dość sporo. Zresztą czy naprawdę musi być okazja, aby zamówić striptizerkę do Wodzisławia Śląskiego? Z doświadczenia powiem, że bez okazji równie często występuję.

Z moim udziałem nawet najzwyklejsze męskie spotkanie robi się imprezą godną zapamiętania. Dlaczego? Dlatego że - nie ma co ukrywać - ja również jestem godna zapamiętania. Zadzwoń i zarezerwuj mój niezwykle podniecający striptiz na swoją imprezę w Wodzisławiu Śląskim!

STRIPTIZERKA WODZISŁAW ŚLĄSKI NA WIECZÓR KAWALERSKI

Mała blond tancerka erotyczna z Wodzisławia Śląskiego

Striptizerka na wieczór kawalerski w Wodzisławiu Śląskim. Spośród tancerek erotycznych na Śląsku jestem niewątpliwie tą najbardziej znaną i popularną. Tym samym jestem najczęściej zamawianą striptizerką na imprezy kawalerskie do Wodzisławia Śląskiego. Z biegiem czasu zdobyłam rzeszę oddanych stałych klientów, którzy dzwonią do mnie przy okazji imprez ale też polecają mnie swoim znajomym. Aby zbudować swoją obecną pozycję i renomę poswięciłam mnóstwo czasu i dużo pracy. Tym jednak co pozwoliło mi osiągnąć tak niebywały sukces, jest fakt, że taniec erotyczny to moja największa pasja. Uczyniłam z niego źródło dochodu więc tym bardziej pragnę, aby zawsze spełniał oczekiwania "moich chłopaków" na imprezach kawalerskich w Wodzisławiu Śląskim.

W swojej ofercie jako jedyna striptizerka na Śląsku mam opcję >Budzenie Kawalera< a >Kolacja ze Striptizerką< zainspirowała konkurencję do stworzenia takiej samej opcji:) Mój taniec zapada w pamięć. Jest magnetyzujący, uwodzicielski i niezwykle sexowny. Podczas występu zawsze podchodzę do uczestników i staram się jak najbardziej zaangażować ich do współnej zabawy. Mam głowę pełną kreatywnych pomysłów i walizkę pełną przebrań erotycznych, które wykorzystuję podczas imprez kawalerskich w Wodzisławiu Śląskim. Zadbaj o kawalera i zamów dla niego najlepszą striptizerkę na Śląsku!

STRIPTIZERKA WODZISŁAW ŚLĄSKI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Wodzisławiu Śląskim. Możesz nie zdawać sobie nawet sprawy, z tego jak duże znaczenie ma integracja twojego zespołu pracowników. Ludzie którzy dobrze czują się w swoim towarzystwie, chętniej przychodzą do pracy i starają się dawać z siebie więcej. To z kolei przekłada się na wyniki ich pracy. A nic nie łączy bardziej niż wspólne miłe wspomnienia. Imprezy firmowe, wigilie firmowe czy też bankiety lub eventy. Są to wydarzenia, które powinny być kompleksowo i dokładnie zorganizowane.

Poświęć czas i rozeznaj się w temacie odpowednich rozrywek dla dorosłych. Jedną z nich zdecydowanie powinien być striptiz damski na imprezie firmowej w Wodzisławiu Śląskim. Wyobraź sobie, że zawodowa striptizerka pojawia się u was i dba o jak najlepsze wrażenia. Zadzwoń i zamów mój niezwykle uwodzicielski taniec dla swoich pracowników! Kto wie, może skusisz się na striptiz dla szefa w Wodzisławiu Śląskim? Jestem niezwykle kreatywną i charyzmatyczną striptizerką. Uczestniczyłam w niezliczonej ilości imprez firmowych. Jestem przekonana, że twoja będzie równie udana. Zadzwoń i zamów striptizerkę na imprezę firmową do Wodzisławia Śląskiego!

STRIPTIZERKA WODZISŁAW ŚLĄSKI NA URODZINY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

Striptizerka na urodziny do Wodzisławia Śląskiego. Jeśli należysz do grona tych osób, które uważają że występ striptizerki dla solenizanta to nie lada atrakcja - wspaniale! Uwielbiam ludzi, którzy mają nieograniczony światopogląd i potrafią czerpać z życia całymi garściami. Tym bardziej jeśli dbają również o wyjątkowe wspomnienia swoich najbliższych.

Przyjęcia urodzinowe, na których robię striptiz dla solenizanta, to najczęściej tzw. okrągłe urodziny, takie jak 40-stki, 50-tki. Zdarza się, że rodzice zamawiają mój zmysłowy taniec dla syna na 18-stkę. Do swoich występów na urodzinach w Wodzisławiu Śląskim podchodzę z należytą delikatnością. Zwracam uwagę na szczegóły i zawsze staram się zaczerpnąć jak najwięcej informacji od organizatora na temat solenizanta i jego gości. Zadzwoń i wspólnie przygotujmy niezwykle sexowny występ dla jubilata w Wodzisławiu Śląskim!

STRIPTIZ W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM NA BARBÓRKĘ ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

W jakich miejscach występuję? Mój taniec możesz zamówić do apartamentu w Wodzisławiu Śląskim, do limuzyny oraz partybusa. Występuję w restauracjach, hotelach, pizzeriach oraz w siedzibach firm. Robię striptiz w prywatnych domach i mieszkaniach.

Uświetniam imprezy takie jak: striptiz na barbórkę do Wodzisławia Śląskiego, striptiz dla górników w Wodzisławiu Śląskim, golonko, urodziny, imieniny, impreza firmowa, firmowa wigilia, kawalerskie, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, event, zlot motocyklowy, bankiet a nawet tańczę na wieczorach panieńskich. Zamówić mój sexowny striptiz, a postaram się, aby był spełnieniem waszych marzeń.

Już o tym wspominałam, ale zaznaczę raz jeszcze - tańczę striptiz w takich miejscowościach jak: Wodzisław Śląski, Pszów, Turza Śląska, Mszana, Gorzyczki, Gorzyce, Lubomia, Syrynia, Bogumin, Chałupki, Olza, Tworków, Krzyżanowice, Bieńkowice, Rzuchów, Rydułtowy, Pstrążna, Dzimierz, Raszczyce, Lyski, Gaszowice, Jejkowice, Nędza.

Striptiz Wodzisław Śląski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Wodzisławiu Śląskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513