MENU
Jesteś tutaj: MIASTA LUBELSKIE

Striptizerka lubelska |
☆ Striptiz Damski w lubelskim ☆

Striptizerka lubelskie - dziewczyna z piękną opalenizną

lub

Skontaktuj się z nami jeśli organizujesz imprezę w województwie lubelskim. Tak!!! Na lubelszczyznę również dojeżdżamy. Jeśli zatem chcesz przeżyć nisamowity wieczór to my się o to postaramy.

Co może być lepszego niż impreza w męskim gronie z udziałem profesjonalnych striptizerek? Tylko jedna odpowiedź przychodzi nam do głowy. Nie ma nic lepszego. Nasi stali klienci dobrze o tym wiedzą.

STRIPTIZERKA LUBELSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - dziewczyna o pięknym opalonym ciele na Wieczór Kawalerski w lubelskim

Przyszły pan młody póki co ma jeszcze czas na odrobinę szaleństwa. Niewiele bo niewiele, ale to znaczy tylko że powinien go na maxa wykorzystać. Dlatego jeśli organizujesz dla niego wieczór kawalerski to nie popełniaj błędu jakim jest brak striptizerki na imprezie. Profesjonalna tancerka erotyczna sprawi że impreza będzie udana a kawaler jak przystało na gościa honorowego poczuje się wyróżniony. 

Podczas naszych występów na imprezach kawalerskich atmosfera wrze. Robimy pokazy striptizu z możliwością dotykania a to ma znaczenie! Nasi klienci twierdzą zgodnie że nawet jeśli mieli okazje oglądać striptiz zamówiony z innych źródeł- to TEN nasz jest zupełnie czymś wyjątkowym. 

STRIPTIZERKA LUBELSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Imprezy firmowe. Czas na który czekają zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Bezcenny czas kiedy to relacje słuzbowe mają możliwość rozkwitnąć i nabrać nieco mniej formalności. Polecamy się w temacie atrakcji na eventy czy imprezy pracownicze.

Na co możesz liczyć nawiązując wspólpracę z nami? Możemy przygotować twoją imprezę pod kątem arytystycznym od A do Z. Możemy przygotować pokazy tańca erotycznego, erotyczno-artystycznego lub body sushi. Zachęcamy do kontaktu.

STRIPTIZERKA LUBELSKA NA URODZINY W LUBELSKIM

Tancerka Erotyczna seksownie ubrana na Urodziny w lubelskim

LStriptiz damski jako prezent na urodziny. Kiedyś mogłoby się wydawać że to pomysł zbyt odważny, zbyt szalony. Obecnie jest to powszechny rodzaj upominku i wiele osób zwraca się właśnie do tancerek erotycznych w kwestii prezentu.

Dlatego też aby nasza oferta była atrakcyjna dla organizatorów przyjęć urodzinowych, urozmacamy ją regularnie o różnego rodzaju kreatywne rozwiązania. Recitale wokalnt, występy w stylu Victoria's Secret show. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

STRIPTIZ W LUBELSKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Tancerka na striptiz na: wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, męska impreza, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, impreza strażacka, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla męża, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów. 

Striptizerki na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, offroad, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgilenia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran.

Striptiz z dojazdem: lubelskie

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Lublin, Zamość, Okuninka, Chełm, Lubartów, Kraśnik, Opole Lubelskie, Puławy, Łuków, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Szczebrzeszyn, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski.

Striptiz lubelskie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w lubelskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513