MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Dobrodzień

Striptizerka Dobrodzień |
☆ Striptiz Damski w Dobrodzieniu ☆

Kobiecość w doskonałym wydaniu osłonięte tylko koronkową czarną bielizną striptizerka Dobrodzień

lub

Wynajmij jedną z nas na striptiz do Dobrodzienia. Zapewnij sobie wrażenia i wspomnienia najlepsze z najlepszych. Możesz w wyjątkowy sposób zaskoczyć swoich gości. Profesjonalny występ tancerki erotycznej, to marzenie nie tylko mężczyzn. Zdarza się, że również kobiety z zainteresowaniem oglądają nasz taniec erotyczny.

Pokazy striptizu już od lat święcą triumfy podczas imprez okolicznościowych. Nasza oferta jest o tyle doskonała, że nie musisz odwiedzać żadnych klubów, a zamiast tego to zawodowa tancerka erotyczna pojawia się u was. Bosko! Prawda?

STRIPTIZERKA DOBRODZIEŃ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Blondynka czarującej urody w czarnym koronkowym body tancerka erotyczna Dobrodzień

Występ striptizerki dla kawalera. U jednych wzbudza sprzeciw, a inni nie wyobrażają sobie imprezy kawalerskiej bez udziału tancerki erotycznej. Ci pierwsi wielokrotnie dzwonią do nas na ostatnią chwilę :) Ci drudzy są w gronie naszych stałych klientów. Choćbyśmy nawet bardzo się starali, to nie zmienimy tego, że wieczór kawalerski zawsze w pierwszej kolejności kojarzy się ze striptizerką.

U nas masz możliwość wybrać tancerkę, która w 100% wpisze się w gust kawalera. Zarówno ja jak i moje piękne koleżanki nie mamy problemu z rozkręcaniem imprez. Ba!!! Robimy to najlepiej. Wariant pokazu z opcją rozkręcania zabawy jest najczęściej wybieranym. To mówi samo za siebie. Odezwij się do mnie i umów występ na wieczór kawalerski w Dobrodzieniu.

STRIPTIZERKA DOBRODZIEŃ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jest czas na pracę i czas na zabawę. My uświetniamy swoją obecnością wasze firmowe imprezy i pomagamy maksymalnie wykorzystać wolny czas. W naszym towarzystwie ty i twoi pracownicy będziecie mogli się zrelaksować. Nasze hostessy i fordanserki z pewnością wam w tym pomogą.

Na deser możemy zostawić pokaz striptizu, burleski lub aerial show. W zależności co wybierzesz - my wykonamy to na scenie w imponującej oprawie, odpowiedniego oświetlenia oraz strojów i starannie dobranej muzyki. Idealny plan na atrakcje dla firm.

STRIPTIZERKA DOBRODZIEŃ NA URODZINY W DOBRODZIENIU

Pokaz erotyczny - z okazji urodzin dla mężczyzny - wcale nie musi być bezwstydnym pokazem tańca do naga :) Może to być występ delikatny, subtelny jedynie okraszony erotyką. Jako organizator jesteś osobą decydującą, a my ze swojej strony robimy wszystko, by spełnić oczekiwania klienta.

Możesz wybrać gotowy pakiet urodzinowy, który zawiera pokaz erotycznego tańca połączony z recitalem wokalnym w stylu np. Marilyn Monroe. Jest to niezwykle popularna opcja wśród naszych klientów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

STRIPTIZ W DOBRODZIENIU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza integracyjna, impreza pracownicza, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, after party, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza motocyklowa, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerki erotyczne na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, prywatna działka, plener, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe.

Striptiz z dojazdem: Dobrodzień i okolice

Striptizerka z dojazdem do: Dobrodzień, Bzinica Nowa, Błachów, Ligota Dobrodzieńska, Myślina, Pludry, Gwoździany, Dzielna, Zwóz, Pawonków, Ciasna, Draliny, Glinica, Zborowskie, Sieraków Śląski, Rzędowice, Zębowice, Grodziec, Zatoka Bajka, Pole namiotowe i kempingowe Bajka.

Striptiz Dobrodzień: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Dobrodzieniu: Kontakt

lub

+48 666 222 513