MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Kędzierzyn-Koźle

Striptizerka Kędzierzyn-Koźle |
☆ Striptiz Damski w Kędzierzynie-Koźlu ☆

Spojrzenie wzbudzające pożądanie - striptizerka Kędzierzyn-Koźle

lub

Czy potrzebujesz tancerki na swoją imprezę okolicznościową? Zastanawiałeś się kiedyś jak może wyglądać profesjonalny pokaz erotycznego tańca, w wykonaniu kobiety, która pasjonuje się tego rodzaju sztuką?

Już na wstępie zdradzę, że znacząco różni się od występów tancerek w klubach ze striptizem. Różnica być może na pierwszy rzut oka jest ulotna, jednakże po głębszej analizie wszystko staje się jasne. Ten występ będzie przeznaczony tylko dla waszego wąskiego grona, a płomień który płonie w oczach profesjonalnej tancerki, jest nie do podrobienia.

STRIPTIZERKA KĘDZIERZYN-KOŹLE NA WIECZÓR KAWALERSKI

Seksowna blondynka o kocim spojrzeniu - tancerka erotyczna z Kędzierzyna Koźla

Zachęcam cię bardzo mocno do tego, byś pochylił się nad moją ofertą, jeśli szukasz sexownej tancerki na imprezę kawalerską. Jest nas tutaj całkiem sporo, nie jesteś więc skazany tylko na mnie. Moze wasz kawaler woli brunetki? A może ognista ruda? Daj znać.

Z moją pomocą wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Jako specjalistka już teraz sugeruję, aby kwestię przyjazdu striptizerki zachować w tajemnicy przed kawalerem. Zadbajmy o to, aby niespodzianka pozostała niespodzianką do samego końca. O resztę się nie martw.

STRIPTIZERKA KĘDZIERZYN-KOŹLE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Coroczne spotkania kontrahentów, targi branżowe czy christmas party w okresie świątecznym. W dużych firmach i korporacjach naprawdę nie brakuje okazji do tego, aby w gronie współpracowników świętować na nieco mniej oficjalnym gruncie.

Praca na najwyższych obrotach i ciągłe skupienie musi znaleźć ujście. Warto zadbać też o relaks tych, dzięki którym możemy sięgać po kolejne zawodowe sukcesy. Zadbać o pracowników i partnerów biznesowych. Myślę, że moja oferta będzie dla ciebie interesująca.

STRIPTIZERKA KĘDZIERZYN-KOŹLE NA URODZINY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Ważne osoby zasługują na przemyślane i niesztampowe prezenty urodzinowe. Zwłaszcza wtedy, gdy zbliżają się okrągłe urodziny. Przełomowy moment życia. Nowe postanowienia, być może ważne decyzje. Niech ta noc należy w całości do jubilata.

Jako jedna z wiodących tancerek erotycznych, mogę poszczycić się najbarwniejszą ofertą urodzinową. Jest ona przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców. Znajdziesz w niej coś na 18-stkę, ale również na 40-stki czy 50-tki. Znane są też moje recitale wokalne inspirowane Marilyn Monroe. Dla was przygotuję coś specjalnego.

STRIPTIZ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Prywatna striptizerka na: zjazd absolwentów, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, walentynki, męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerki na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, club motocyklowy, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, siedziba firmy, prywatna działka, plener, limuzyna, partybus, hummer, agroturystyka, ogródki działkowe, pole paintballowe, offroad.

Striptiz z dojazdem: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Striptizerka na dojazd do: Kędzierzyn-Koźle, Góra Świętej Anny, Pławniowice, Zdzieszowice, Kamień Śląski, Głogówek, Biała, Tułowice, Prószków, Lewin Brzeski, Dobrzeń Wielki, Rogów Opolski.

Striptiz Kędzierzyn-Koźle: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Kędzierzynie-Koźlu: Kontakt

lub

+48 666 222 513