MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Wieliczka

Striptizerka Wieliczka |
☆ Striptiz Damski w Wieliczce ☆

Striptizerka Wieliczka - młoda, pięknie opalona, ubrana tylko w czarną koronkę

lub

Striptizerka na imprezę w Wieliczce. Jako tancerka która, ma duże doświadczenia w pokazach tańca erotycznego z ogromną przyjemnością występuję na imprezach w Wieliczce i okolicach. Jeśli się znamy - to wiesz o czym mówię, a jeśli dopiero rozważasz mój udział w swojej imprezie - to mogę cię zapewnić, że nikt nie zrobi tego lepiej.

Posiadam szerokie grono swoich stałych klientów i miłośników pokazów jakie prezentuję ja, moje koleżanki i artystki z którymi współpracuję, przy organizacji imprez w Małopolsce. Wiele razy słyszę, że co prawda nie byłam pierwszą tancerką, którą widzieliście, ale zdecydowanie najlepszą. W swoje występy wkładam dużo serca i zaangażowania, a to zawsze procentuje.

STRIPTIZERKA WIELICZKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Wieliczka - śliczna, młoda z piękną opalenizną

Striptizerka na wieczór kawalerski w Wieliczce, to główny punkt programu. Ty o tym wiesz i ja o tym wiem. Dlatego wspólnie możemy zrobić coś naprawdę szczególnego dla przyszłego pana młodego. Nie ma u mnie możliwości, że czegoś nie da się zrobić. Chcecie striptiz z oliwką? Proszę bardzo. Lesbian Show? Uwielbiam występy w duecie! A może chodzi wam po głowie, aby striptizerka odegrała śmieszną scenkę aktorską? Zostaw to mnie! Kawaler do samego końca nie zorientuje się kim jestem.

Choć obsługuję setki imprez, to muszę przyznać, że wieczory kawalerskie zajmują szczególne miejsce w moim sercu. Mogłabym opowiadać godzinami o najlepszych imprezach, w jakich uczestniczyłam, ale wiadomo - co się dzieje na kawalerskim - musi pozostać w tajemnicy. Spokojnie! Nigdy nie przekraczamy granic dobrego smaku. A moje usługi ograniczają sie jedynie do tańca i wspólnej zabawy. Wbrew temu co myślą niektórzy - wcale nie jestem diabłem w ludzkiej skórze :)

STRIPTIZERKA WIELICZKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Witam cię ciepło i serdecznie na mojej stronie. Jestem profesjonalną tancerką erotyczną i koordynatorką występów erotyczno-artystycznych. Z dumą prezentuje przed tobą swoją ofertę - nad którą długo pracowałam i oferuję ci renomę - na którą pracowałam jeszcze dłużej. Pokazy erotyczne, erotyczno-artystyczne - to coś, na czym bardzo dobrze się znam i w których czuję się najlepiej.

Dlatego teraz chciałabym zaoferować je na twoją imprezę, wiedząc że spełnię twoje oczekiwania. Wiele jest w Polsce striptizerek. Ale znaczna ich wiekszość, jedynie zdejmuje majtki. Należę do tej małej części, która z tańca erotycznego uczyniła sztukę. Mogę zaoferować ci pokaz tatralnej burleski lub taniec artystki na cyrkowym kole w powietrzu. Mogę zorganizować body sushi, wraz z cateringiem lub imprezę dla miłośników "Ojca Chrzestnego" - gdzie rządzą cygara i koniak. Zadzwoń i pozwól, że przygotuję ofertę dla ciebie!

STRIPTIZERKA WIELICZKA NA URODZINY W WIELICZCE

Występ striptizerki na urodziny z dojazdem do Wieliczki. Zostaw to mnie! Jako zawodowa tancerka erotyczna zarówno ja jak i jedna z moich fantastycznych koleżanek, możemy wkroczyć na salę odziane jedynie w czerwona kokardę i wykonać erotyczne show dla jubilata. Jest to oczywiście jeden z licznych pomysłów. O tym jak będzie wyglądał występ w dużym stopniu decydujesz właśnie ty.

Jeśli nie interesuje cię striptiz do naga, ok. Zróbmy coś w wersji delikatniejszej. Może taniec pięknej dziewczyny w bieliźnie? Może recital wokalny? A może uważasz, że belly dance czyli taniec brzucha, w zupełności wystarczy. Jako, że moim zadaniem jest zrobić show, według twoich sugestii, to nie wyobrażam sobie, że mógłby on się tobie nie spodobać. Jestem wręcz pewna że ty i twój solenizant będziecie oczarowani.

STRIPTIZ W WIELICZCE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka na dojazd na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, barbórka, golonko, karczma piwna, dzień górnika, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, striptiz dla szefa, striptiz dla górników, striptiz dla strażaków, dzień chłopaka, dzień mężczyzny.

Striptizerka dojedzie do: mieszkanie, restauracja, pizzeria, kręgielnia, domek do wynajęcia, domek w górach, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, limuzyna, hummer, hotel, motel, hostel, pub, bar, klub, club muzyczny, klub motocyklowy, remiza, sala bankietowa, dom, apartament.

Striptiz z dojazdem: Wieliczka i okolice

Striptizerka na telefon do: Wieliczka, Kokotów, Siercza, Czarnochowice, Przebieczany, Trąbki, Bodzanów, Ochmanów, Podłęże, Staniątki, Brzezie, Podstolice, Wrząsowice, Sieraków, Dobczyce, Stadniki, Kędzierzynka, Gruszów, Gdów, Marszowice, Łapanów, Zagórzany, Zegartowice, Szczyrzyc, Jodłownik.

Striptiz Wieliczka: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Wieliczce: Kontakt

lub

+48 666 222 513