MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Olesno

Striptizerka Olesno |
☆ Striptiz Damski w Oleśnie ☆

Striptizerka Olesno | apetyczne ciało młodej dziewczyny

lub

Zapraszam cię do współpracy - podczas organizacji występów erotycznych - na imprezy okolicznościowe. Zachęcam do poznania mojej oferty i mam nadzieję, że nasza współpraca tak jak wszystkie, zaowocuje niesamowitymi wrażeniami.

Zawsze skupiam się na potrzebach moich klientów i to właśnie ich wizja jest dla mnie drogowskazem podczas przygotowywania show. Uważnie słucham, wyciągam wnioski i staram się, aby efekt finalny był satysfakcjonujacy.

STRIPTIZERKA OLESNO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Uśmiech filuterny tancerki erotycznej z Olesna

Tancerka dla kawalera na imprezie kawalerskiej, to integralny element tego rodzaju imprez. Nawet jeśli jakimś cudem bronisz się rękami i nogami i uznajesz, że jest to zbędny wydatek, lepiej od razu wyprowadzę cię z błędu.

Nawet jeśli ty sam najchętniej zrezygnowałbyś z tego pomysłu, to pamiętaj, że to nie twój wieczór. Zawsze, gdy z jakiegoś powodu organizatorzy pomijają rezerwację striptizerki, później kończy się tak samo. Mianowicie na ostatnią chwilę gorączkowo szukacie striptizerki, która jeszcze będzie mogła dojechać na waszą imprezę.

STRIPTIZERKA OLESNO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Pokażmy twoim pracownikom jak należy się bawić. Możemy sprawić, że choć na chwilę oderwą myśli od obowiazków służbowych, a następnie wrócą do pracy z nowymi pokładami energii. Chyba nie muszę wspominać, że przełoży się to na ich efektywność.

Każdy szanujący się prezes lub kierownik zdaje sobie sprawę, że pracowników należy doceniać. Drobne przyjemności od czasu do czasu zawsze owocują. Wielu moich klientów już na stałe wprowadziło w swoich firmach cykliczne imprezy dla pracowników.

STRIPTIZERKA OLESNO NA URODZINY W OLEŚNIE

Idealny prezent dla niego. Teraz już nie musisz biegać po sklepach i zastanawiać się co mogłoby zrobić na nim wrażenie. Jeśli okazją są okrągłe urodziny to myślę, że moja oferta będzie bardziej atrakcyjna niż wszystkie sklepy razem wzięte.

Personalizowany pokaz erotyczny przygotowany dla konkretnego solenizanta. W oparciu o jego upodobania i zainteresowania. Na deser recital wokalny inspirowany Marilyn Monroe oraz odpowiednio dobrana konferansjerka. Nie ma nic lepszego na prezent.

STRIPTIZ W OLEŚNIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: afterparty, zjazd absolwentów, pożegnanie emeryta, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, impreza strażacka, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, limuzyna, partybus, hummer, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki lertniskowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka.

Striptiz z dojazdem: Olesno i okolice

Striptizerki na dojazd do: Olesno, Świercze, Gajdownia, Stare Olesno, Ośrodek Anpol, Kozłowice, Skrońsko, Borki Małe, Sowczyce, Łomnica, Borki Wielkie, Bodzanowice, Kucoby, Florczyzna, Antonów, Psurów, Wygiełdów, Chudoba, Wędrynia, Szumirad, Lasowice Wielkie, Jasienie.

Striptiz Olesno: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Oleśnie: Kontakt

lub

+48 666 222 513