MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Praszka

Striptizerka Praszka |
☆ Striptiz Damski w Praszce ☆

Striptizerka Praszka | Striptiz w Praszce

lub

Czy sądzisz że do Praszki nie da się zamówić striptizerki? Jesteś w błędzie! Ja i moje koleżanki już nie raz miałyśmy okazję występować w Praszce i okolicach. Dojedziemy również na twoją imprezę. Niezależnie czy są to urodziny, wieczór kawalerski czy zwykłe męskie spotkanie.

Jesteśmy grupą profesjonalnych tancerek erotycznych działających w całej Polsce. Nie współpracujemy z żadnymi klubami - masz zatem pewność, że zamawiasz niezależną tancerkę erotyczną na dojazd. Niech ta strona internetowa będzie naszą wizytówką, a nasz nieprzeciętny występ najlepszą reklamą. Mamy nadzieję, że polecisz nas swoim znajomym w przyszłości.

STRIPTIZERKA PRASZKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Praszka na wieczór kawalerski w Praszce

Czas na striptiz!!! Możesz zrezygnować z piwa albo z wypadu do klubu. Pod żadnym pozorem jednak nie rezygnuj z występu striptizerki, kiedy organizujesz wieczór kawalerski. Jako doświadczona tancerka erotyczna wiem jedno - byłaby to najgorsza decyzja ever. Nie bez powodu taniec striptizerki dla kawalera wpisał się już na stałe w scenariusz imprez kawalerskich.

Dzwoniąc do mnie wybierasz najlepszą opcję. W 100% dopracowany występ, odpowiednio dobrana muzyka, własny sprzęt grający i to co tygryski lubią najbardziej - przebieranki :) W co mamy się wcielić dla waszego kawalera? Drapieżną kocicę? Stanowczą policjantkę czy może niewinną uczennicę? Koniecznie daj mi znać.

STRIPTIZERKA PRASZKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Organizujesz imprezę pracowniczą albo firmową wigilię? W mojej ofercie z pewnością znajdziesz ciekawe atrakcje dla koneserów kobiecego piękna. U mnie masz wybór i co najważniejsze z przyjemnością pomoge ci dobrać opcję i rodzaj występu, dopasowany idealnie do charakteru twojego wydarzenia.

Za nami niezliczona ilośc projektów zwieńczonych sukcesem. Jestem przekonana, że nie inaczej spiszemy się u ciebie. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij mi zapytanie ofertowe. Napisz jaką imprezę i w jakim terminie i miejscu organizujesz, a przedstawię ci wszystkie możliwości.

STRIPTIZERKA PRASZKA NA URODZINY W PRASZCE

Przyjęcie z okazji okrągłej rocznicy urodzin. Wydarzenie wyjątkowe i szczególne. Tym bardziej jest mi miło, że z tej okazji zwróciłeś swoją uwagę w stronę pokazu tańca erotycznego. Bądź co bądź jest to obecnie jedna z najpopularniejszych opcji na prezent urodzinowy dla mężczyzny.

Wspólnie przygotujemy nietuzinkowy scenariusz, dobierzemy performance artystyczny oraz stroje tematyczne. Możemy wzbogacić występ striptizerki np. recitalem wokalnym lub kabaretowym show. Skontaktuj się ze mną i poznaj szczegóły!

STRIPTIZ W PRASZKA DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza motocyklowa, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, strzelnica, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Praszka i okolice

Striptizerki na dojazd do: Praszka, Strojec, Gorzów Śląski, Wygiełdów, Kozłowice, Skrońsko, Uszyce, Pakoszów, Biadacz, Łubnice, Dzietrzkowice, Skomin, Lachowskie, Dalachów, Stawki Żytniowskie, Młyny, Dzietrzniki, Pątnów, Sternalice, Pawłowice.

Striptiz Praszka: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Praszce: Kontakt

lub

+48 666 222 513