MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Zawadzkie

Striptizerka Zawadzkie |
☆ Striptiz Damski w Zawadzkiem ☆

Młoda właścicielka pięknie opalonego ciała striptizerka Zawadzkie

lub

Odezwij się do nas w sprawie występu erotycznego z okazji urodzin, kawalerskiego czy imprezy firmowej. Daj znać jeśli organizujesz zlot motocyklowy lub inną imprezę masową. Z przyjemnością wystąpimy w Zawadzkiem.

Mówiąc z przyjemnością - nie przesadzam. Taniec jest dla nas przyjemnością. Czerpiemy z niego mnóstwo energii. Daje nam poczucie spełnienia i nieustannie coraz bardziej i mocniej buduje naszą pewność siebie.

STRIPTIZERKA ZAWADZKIE NA WIECZÓR KAWALERSKI

Ponętna blondynka w seksownej czerwonej bieliźnie tancerka erotyczna Zawadzkie

Wieczór kawalerski w Zawadzkiem jak najbardziej jest w naszym zasięgu. Nie masz na co czekać i najlepiej będzie jeśli od razu zadzwonisz i zarezerwujesz występ profesjonalnej striptizerki dla kawalera. Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych klientów jest wybór. U nas to ty wybierasz.

Spośród kilku ciekawych wariantów - zdecyduj się na taki - który będzie spełniał wasze oczekiwania. Mogę ci je szczegółowo opisać podczas rozmowy telefonicznej. Wybierz tancerkę erotyczną, która skradła wasze serca i powiedz o jakich przebraniach erotycznych marzy przyszły pan młody. U nas wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Na koniec podkreślę również, że każdy nasz występ to feeria doznań i wrażeń. Do każdego uczestnika podchodzimy i każdego z was angażujemy do zabawy.

STRIPTIZERKA ZAWADZKIE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Teraz oferta skierowana do właścicieli, menagerów i kierowników firm. Tych małych i tych dużych. Jeśli przed wami wyzwanie związane z organizacją imprezy pracowniczej zwróć się do nas. Mamy ogromne doświadczenie i zaplecze pomysłów na tego typu wydarzenia.

Jesteśmy nie tylko tancerkami erotycznymi. Nasz zespół to również hostessy, fordanserki, modelki body sushi oraz performerki występów artystyczno-erotycznych jak np. Burleska lub aerial shows. Na imprezy w plenerze polecamy sexy fire show i magnetyzujący taniec z płonącymi wachlarzami. Poznaj naszą ofertę!

STRIPTIZERKA ZAWADZKIE NA URODZINY W ZAWADZKIEM

Okrągłe urodziny - kwestie prezentu możesz powierzyć w nasze ręce. Jeśli rozważasz coś szczególnego, coś czego jubilat z całą pewnością się nie spodziewa - to pokaz tańca erotycznego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wielokrotnie występujemy na przyjęciach urodzinowych. Efekt WOW gwarantowany!

Nasze występu umiejętnie połaczyłyśmy w gotowe pakiety urodzinowe. Znając temat doskonale i mając wiedzę o tym co się podoba naszym klientom są to pakiety, które zachwycą każdego. Taniec erotyczny połączony z recitalem wokalnym, w stylu Marilyn Monroe oraz konferansjerką. Propozycja nie do odrzucenia.

STRIPTIZ W ZAWADZKIEM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki z dojazdem na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, afterparty, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, strzelnica, pole paintballowe, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP, restauracja, pizzeria, kręgielnia, dyskoteka, klub muzyczny, club motocyklowy, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe.

Striptiz z dojazdem: Zawadzkie i okolice

Tancerka na striptiz z dojazdem do: Zawadzkie, Żędowice, Kielcza, Pludry, Kolonowskie, Staniszcze Wielkie, Staniszcze Małe, Jemielnica, Rozmierka, Szymiszów, Redwina, Miłosna.

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Zawadzkiem: Kontakt

lub

+48 666 222 513