MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Sexy budzenie kawalera

Sexy Budzenie Kawalera

Sexy Budzenie Kawalera | Striptizerka na Sex Budzenie

Zorganizowałeś wieczór kawalerski swojemu najlepszemu przyjacielowi? Lista przewidzianych atrakcji jest długa i wzbudza dreszczyk emocji?

offroad

clubbing

paintball

strzelnica

escape room

przejażdżka limuzyną

Od nadmiaru wrażeń kręci się w głowie. Ale przyznasz, że czegoś tutaj brakuje? Nie przewidziałeś występu profesjonalnej striptizerki? Serio? Chyba zdajesz sobie sprawę, że kawalerskie bez udziału striptizerki, traci cały swój urok i czar. Nie możemy do tego dopuścić. Być może zaplanowaliście spędzić kawalerski weekend albo nawet kilka dni...

Zaufaj mi - możemy odwrócić bieg zdarzeń i sprawić, że z całej sytuacji wyjdziesz zwycięsko. Jako jedyna tancerka erotyczna na Śląsku posiadam w swojej ofercie wariant >BUDZENIE KAWALERA<. Jeśli w przyszłości ujrzysz tę wspaniałą opcję na stronach innych firm czy tancerek to wiedz, że wzorowały się one właśnie na mnie. Muszę przyznać, że to bardzo budujące, gdyż oznacza jedno - jestem najlepszą tancerką na Górnym Śląsku :)

Na czym więc polega wariant, który "uratuje" waszą kawalerską imprezę? Opowiem przykładowy scenariusz. Po całonocnych baletach i wielu przygodach trafiacie w końcu do swojego hotelu. Tam rzecz jasna zasłużone after party - nadchodzi moment że już nie macie sił i każdy z was marzy tylko o wygodnym łóżku. Nie inaczej jest z kawalerem, który z trudem w końcu trafia do swojego hotelowego pokoju i zapada w sen. Jeszcze nie wie co go czeka. Daj mu kilka godzin na regenerację. Nadchodzi ranek i zjawiam się ja :) Ledwo zaczęło świtać. Zegar wybija 8.00 - 9.00 rano. Wchodzę do pokoju kawalera, w stroju sexy pokojówki.

Włączam głośno muzykę i energicznie zaczynam sprzątać :) Przestawiam szklanki odrobinę za głośno, poprawiam kołdrę, złoszczę się, że - faceci zawsze potrafią zrobić największy bałagan. Pan młody - nawet gdyby bardzo chciał - to niestety nie może spać w takich warunkach. Otwiera oczy, nasze spojrzenia się spotykają. Włączam zmysłową muzykę przeznaczoną do pokazu i zaczynam... Zaczynam go uwodzić, prowokować, siać zamęt w jego głowie. Czy to jawa? Czy może najlepszy sen w jego życiu? Oczywiście, jako organizator i goście kawalera, możecie zdecydowanie zobaczyć, co narobiliście :) Resztę w tej chwili zostawię tylko twojej wyobraźni... Wiem, że czegoś takiego jeszcze nie mieliście okazji przeżyć. A ja przecież po to tutaj jestem. Aby pokazać wam to, co nieznane.

Pokaz striptizu w tej wersji - w kwocie podanej w cenniku czyli >SZYBKI STRIPTIZ< tj. 500 zł - możesz zamówić do Katowic i wszystkich miast ościennych. Pozostałe miejscowości wyceniam indywidualnie. W wersji >SZYBKI STRIPTIZ< wymagam również wcześniejszej rezerwacji - nie jest to opcja pokazu dostępna na ostatnią chwilę i na już.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Na striptiz dojadę do: Katowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Mikołów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Radzionków, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Tychy, Siemianowice Śląskie. Ale jeżeli sex striptizerka potrzebna "gdzieś w Polsce" to oczywiście też zadzwoń.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513