MENU
Jesteś tutaj: MIASTA PODBESKIDZIE Striptizerka Bystra

Striptizerka Bystra |
☆ Striptiz Damski w Bystrej ☆

Edyta blond piękność z fantazją - striptizerka z Bystrej

lub

Bystra jest tym wybranym miejscem na imprezę? Striptizerka do Bystrej jest tym co w tej chwili potrzebujesz? Czy zastanawiałeś się jaka powinna być ta wybrana tancerka erotyczna? Pozwól, że doradzę. Pomijając oczywisty fakt aspektów wizualnych.

Myślę, że warto postawić na dziewczynę, która zawodowo zajmuje się pokazami striptizu. Nie ukrywam że jestem w czołówce tych striptizerek, które systematycznie występują w Bystrej i okolicznych miejscowościach. Jeśli zainteresowałam cię swoją osobą, to zapraszam za mną dalej.

STRIPTIZERKA BYSTRA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Fantazyjna Edytka - tancerka erotyczna Bystra

Wieczór kawalerski w Bystrej. Lokalizacja wprost wymarzona. Doświadczenie pozwala mi sądzić, że nie jest to tylko jeden wieczór, a cały kawalerski weekend w górach. Byłoby szkoda, gdyby odbył się on bez udziału profesjonalnej striptizerki, która występuje w Beskidach Śląskich. Można się pokusić o stwierdzenie, że macie już prawie wszystko, aby zorganizować wybitny wieczór kawalerski w górach. Przede wszystkim każdy hotel, pensjonat czy domek w Bystrej posiada odpowiedni potencjał do organizacji wieczorów kawalerskich. Niejednokrotnie są w nich takie atrakcje jak jacuzzi, sauna, balia.

Jednym słowem można się zrelaksować i postawić na całkowity chillout. Do kompletu możesz zamówić mój zmysłowy striptiz tylko dla was - w szczególności zaś dla waszego kawalera! Wybierz przebranie erotyczne w jakim mam wystąpić (ty decydujesz - jako profesjonalistka posiadam chyba każde przebranie o jakim możesz pomyśleć) Zadzwoń do mnie! Omówimy, który wariant pokazu chcesz wybrać - czy mam pojawić się tylko ja, czy może będę z jedną z moich fantastycznych koleżanek. Zdecydujemy, o której mam się pojawić u was w Bystrej. Wiem, że nie będziesz żałował. Zadzwoń!

STRIPTIZERKA BYSTRA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Bystrej to bardzo dobry pomysł. Jako striptizerka, która systematcznie występuje w Bystrej mogę w tej kwestii nie być do końca obiektywna, ponieważ uwielbiam Beskid Śląski. O każdej porze roku panuje tu wyjątkowa atmosfera. Nie dziwi mnie fakt, że postanowiłeś zorganizować tu wyjazd integracyjny, bankiet czy event. Jeśli rozważasz atrakcję erotyczną to nie powinno być kłopotu ze znalezieniem striptizerki na dojazd do Bystrej.

Jest liczne grono striptizerek, które obsługują teren Górnego Śląska. Inne w sezonie imprezowym skupiają sie na występach tylko w Beskidach Śląskich. Nie to jest jednak istotne dla ciebie. Ty chcesz po prostu wybrać tancerkę erotyczną, która w sposób umiejętny i sexowny urozmaici waszą imprezę firmową. Może to zabrzmieć nieskromnie, ale taką striptizerkę masz właśnie przed sobą. Jestem kobietą kreatywną, charyzmatyczną i niesamowicie sexowną. W połączeniu z bogatym doświadczeniem, bezapelacyjnie jestem tym czego potrzebujesz na swoją imprezę firmową do Bystrej.

STRIPTIZERKA BYSTRA NA URODZINY W BYSTREJ

W życiu najbardziej liczą się chwile, do których chętnie wracamy we wspomnieniach. Wiedząc o tym, pragniesz zamówić striptiz dla bliskiej osoby z dojazdem do Bystrej. Szukasz doświadczonej striptizerki, która pojawi się na przyjęciu urodzinowym i zaprezentuje zmysłowy pokaz tańca erotycznego dla solenizanta. Wiesz dokładnie czego oczekujesz? Czy wiesz czego możesz oczekiwać? Czy zechcesz zdać się na moją keatywność? O ile w przypadku typowo męskich imprez - striptizerka ma nieco ułatwione zadanie - nie ma mężczyzn obojetnych na kobiece wdzięki, o tyle na przyjęciu urodzinowym zwykle towarzyszy nam najbliższa rodzina solenizanta.

To ważne, aby podczas występu również oni czuli się komfortowo. Zawsze zależy mi na tym, aby mój striptiz przypadł do gustu nie tylko jubilatowi, ale też pozostałym gościom. W trakcie rezerwacji przeprowadzam swego rodzaju "wywiad środowiskowy :)" Dobrze, kiedy znam istotne szczegóły planowanej imprezy urodzinowej i mam ogólny zarys scenariusza. Wtedy mogę zaproponować wersję pokazu, która będzie idealnym dopełnieniem zabawy. Zadzwoń do mnie i zapytaj o szczegóły oferty jaką jest striptiz do Bystrej na urodziny.

STRIPTIZ W BYSTREJ DO DOMKU W GÓRACH  ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz w moim wykonaniu może być doskonałym dopełnieniem udanej zabawy w Bystrej. Możesz zamówić mój pokaz do hotelu, do domku w górach, do pensjonatu czy na pole paintballowe.

Mogę wystąpić jako atrakcja na imprezach typu: wigilia firmowa, wyjazd integracyjny, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, imieniny, rocznica, jubileusz, zlot motocyklowy, impreza z okazji pożegnania emeryta, sylwester, andrzejki, barbórka i striptiz dla górników, impreza kawalerska, męskie spotkanie, zjazd absolwentów.

Striptiz z dojazdem: Bystra i okolice

Występuję na terenach całego Beskidu Śląskiego. Dojeżdżam do takich miejscowości jak: Bystra, Buczkowice, Meszna, Rybarzowice, Godziszka, Kalna, Słotwina, Lipowa, Twardorzeczka, Łodygowice, Pietrzykowice, Wilkowice, Leśnica, Biery, Jasienica, Jaworze, Błatnia.

Striptiz Bystra: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Bystrej: Kontakt

lub

+48 666 222 513