MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptiz na statku

Striptizerka na Statek | Striptiz na Statku

Striptizerka - dziewczyna jak prawdziwy kapitan Hook na Statek

Wieczór kawalerski, impreza firmowa, wyjazd integracyjny (oraz wiele innych imprez) nie muszą być przecież zupełnie przewidywalne. Organizatorzy imprez doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego też wielokrotnie decydują się sięgnąć po nietuzinkowe atrakcje. Rejs statkiem, wycieczka jachtem czy też imprezowy katamaran - śmiało można zaliczyć do tego grona. Zwykle statek wynajmowany jest na 1 - 2 godziny na wyłączność, dla jednej grupy. Tak więc ryzyko zbędnych gapiów spada do minimum, a wy możecie szaleć - oczywiście z zachowaniem zasad zdrowego rozsądku. Tego typu rozrywki, co zrozumiałe, możemy zapewnić sobie w kilku miastach południowej Polski. I taki kawalerski rejs z powodzeniem możesz zorganizować w Krakowie, gdzie podczas rejsu po Wiśle będziecie mogli świętować. Kolejnym miejscem może być Wrocław, Opole gdzie będziecie przemierzać Odrę.

To nie wszystko – południe Polski gdzie występuję jako striptizerka, obfituje w całą masę jezior i zalewów, gdzie również możesz zorganizować rejs statkiem: kawalerski rejs po Jeziorze Żywieckim, zalewie w Poraju. Jezioro Czorsztyńskie, to kolejne malownicze miejsce, gdzie odbywają się imprezy na statku. Następnie Jezioro Turawskie - to również ciekawe miejsce, gdzie będziesz mógł zorganizować wycieczkę statkiem. Nie mogę pominąć tutaj Zagłębia Dąbrowskiego, które posiada swoje własne „małe Mazury” - tzw. Pojezierze Dąbrowskie (tworzą je zbiorniki Pogoria). Tą nieco szumną nazwą określa się czasami zespół czterech zbiorników wodnych: Pogoria I, Pogoria II, Pogoria III oraz Pogoria IV. Możesz również przybyć nad Zalew Rybnicki lub Port Jachtowy Jeziorsko.

Zatem, jeśli kwestię rezerwacji rejsu na okoliczność wieczoru kawalerskiego, wyjazdu integracyjnego czy innej męskiej imprezy masz już za sobą, teraz przyszedł czas, aby rozejrzeć się za kolejnymi atrakcjami. Dlatego też pragnę przedstawić ci w tym miejscu swoją bogatą ofertę. Zamów tancerkę na striptiz dla kawalera czy striptis dla solenizanta, która wykona zmysłowe niezapomniane show na statku. Tylko dla was. Od nadmiaru wrażeń zakręci się w głowie. Spędzę z wami czas podczas całego rejsu - możesz być pewien, że dam z siebie wszystko, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani. Rozkręcę waszą imprezę, będę uzupełniać kieliszki, zajmę was ciekawą rozmową, może opowiem kilka ciekawych anegdotek z życia striptizerki.

Płynnie przejdziemy później do momentu kulminacyjnego, w którym to rozpocznę swój wyjątkowy pokaz. Przyszły kawaler, czy też solenizant może liczyć na to, że potraktuję go ze szczególną uwagą. Na tym jednak nie zamierzam poprzestać, dlatego również pozostali uczestnicy rejsu mogą spodziewać się, że do każdego z nich podejdę. Podczas moich występów nie może zdarzyć się tak, że ktokolwiek z was będzie niezadowolony, lub po moim wyjściu powie, że spodziewał się czegoś innego. Otóż zawsze bardzo jasno i wyczerpująco podczas pierwszej rozmowy z organizatorem opowiadam, jak wygląda pokaz, czego możecie się spodziewać, jaki jest czas mojego pobytu na imprezie, jaka jest cena poszczególnych wersji oraz co zawierają. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby między nami były jakiekolwiek niedopowiedzenia. Dlatego zawsze poświęcam tyle czasu, ile trzeba, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Często również proponuję pomoc, jeśli chodzi o organizację waszej imprezy. Na rynku pokazów erotycznych działam od długiego czasu. Znam wiele ciekawych miejsc, które mogę ci polecić. Wiem również o takich, które zdecydowanie chciałabym odradzić. Jeśli więc jesteś osobą, która została rzucona „na głęboką wodę” i nie do końca wie, od czego rozpocząć organizację niezapomnianej imprezy – służę pomocą i wsparciem.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Mój unikatowy pokaz erotyczny, przykładowo zamówić możesz do takich miejscowości jak: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz i wszędzie gdzie organizujesz imprezę na statku.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513