MENU
Jesteś tutaj: MIASTA DOLNOŚLĄSKIE Striptizerka Bystrzyca Kłodzka

Striptizerka Bystrzyca Kłodzka |
☆ Striptiz Damski w Bystrzycy Kłodzkiej ☆

Gorąca amerykańska pilotka striptizerka Bystrzyca Kłodzka

lub

Profesjonalny striptiz damski w zasięgu ręki. Nawet bez konieczności wychodzenia z domu. U nas jest to możliwe! Dokonaj rezerwacji telefonicznej. Wybrana przez ciebie striptizerka przyjedzie na umówiona godzinę oraz w umówione miejsce.

Obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jeśli uważasz, że nasza obecność przyda się na zlocie motocyklowym, imprezie firmowej czy urodzinach, to my jesteśmy na TAK!

STRIPTIZERKA BYSTRZYCA KŁODZKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Gorąca amerykańska żołnierka tancerka erotyczna Bystrzyca Kłodzka

Możemy wprowadzić wyjątkową atmosferę na waszej imprezie kawalerskiej w Bystrzycy Kłodzkiej. Skutecznie podgrzejemy atmosferę. Mamy sprawdzone sposoby na to, aby żaden z uczestników nie mógł narzekać na nudę. Mamy też coś specjalnego dla kawalera.

Koniecznie odezwij się do mnie i sprawdź nasze pakiety, które przygotowałyśmy z myślą o wieczorach kawalerskich. U nas stawiamy na wybór. Dajemy ci więc możliwość doboru odpowiedniej wersji cenowej i artystycznej. Krótkie show czy wersja z opcją rozkręcenia imprezy? Daj znać. Dobierzemy też przebrania erotyczne, jakie najbardziej przypadną do gustu kawalerowi. Kolejnym elementem, który jest dla nas priorytetem to ...kreatywność!!!! Możesz na nas liczyć.

STRIPTIZERKA BYSTRZYCA KŁODZKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Z imprez okolicznościowych obsługujemy również imprezy firmowe, pikniki czy wigilie firmowe. Nasz występ idealnie sprawdzi się na imprezę dla pracowników. Zwłaszcza polecany dla firm, które zatrudniają mężczyzn. Oferujemy pokazy striptiz'u, burleska, aerial show oraz wiele innych możliwości.

STRIPTIZERKA BYSTRZYCA KŁODZKA NA URODZINY W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

Idealny prezent na urodziny dla mężczyzny nie istnieje? Bzdura! Jeśli pragniesz podarować mu unikatowy i zaskakujący prezent - odezwij się do mnie. Mamy sprawdzone i polecane pakiety urodzinowe. Połączenie erotycznego tańca oraz recitalu wokalnego, w wykonaniu wokalistki z doświadczeniem.

Forma występu urodzinowego różni się od tych, które prezentujemy na męskich imprezach. W tym wypadku jest on przygotowany dla jednej konkretnej osoby. Chcemy mieć pewność, że jubilat będzie miał poczucie i od razu zauważy, że przygotowałyśmy show z myślą o nim.

STRIPTIZ W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, restauracja, sala bankietowa, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, limuzyna, paertybus, hummer, prywatna działka, plener.

Striptiz z dojazdem: Bystrzyca Klodzka i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Bystrzyca Kłodzka, Marianówka, Stary Waliszów, Wilkanów, Domaszków, Stara Bystrzyca, Gorzanów, Ołdrzychowice Kłodzkie, Trzebieszowice, Kąty Bystrzyckie, Krosnowice, Szczawina, Spalona, Roztoki, Różanka.

Striptiz Bystrzyca Kłodzka: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Bystrzycy Kłodzkiej: Kontakt

lub

+48 666 222 513