MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE

Striptizerka łódzka |
☆ Striptiz Damski w łódzkim ☆

Striptizerka łódzkie - Edyta - młoda, powabna o pięknym opalonym ciałku

lub

Striptizerki w województwie łodzkim! Choć właściwie w odniesieniu do mnie i moich koleżanek, lepszym określeniem byłoby - TOP-owe striptizerki z województwa łódzkiego. Tancerki erotyczne, które przyjadą na twoją imprezę. Kameralny pokaz tańca erotycznego na zamówienie. Tym właśnie się zajmuję i jestem w tym naprawdę niezła. A jeśli dodam - że mam w swoim zespole wiele równie profesjonalnych koleżanek - to mamy mieszankę wybuchową. 

Ciekawi cię na jaką imprezę możesz zamówić striptiz damski? Otóż na każdą imprezę dla dorosłych. Występujemy na wieczorach kawalerskich, eventach, przyjęciach urodzinowych czy z okazji pożegnania emeryta. Jeśli uważasz, że pokaz tańca erotycznego będzie odpowiedni na spotkanie, które organizujesz - to nic innego nie stoi na przeszkodzie. Jestem przekonana, że będziemy się razem wyśmienicie bawić. Kto wie? Być może to nie będzie ostatnia impreza z moim udziałem.

STRIPTIZERKA ŁÓDZKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka w wyzywającej pozie na Wieczór Kawalerski w łódzkim

Organizator wieczoru kawalerskiego ma przed sobą niełatwe zadanie. Polecam więc, aby rozpocząć przygotowania od najważniejszej atrakcji na ten wieczór. Łódź to miasto wielu możliwości. Zwłaszcza w kwestii rozrywek erotycznych. Warto zatem z wyprzedzeniem postarać się o rezerwację profesjonalnej striptizerki - która wystąpi na wieczorze kawalerskim w Łodzi lub okolicach. 

Jest to o tyle istotne, że często zdarza się  wam organizować imprezę kawalerską z dala od centrum miast. Jest oczywiste, że tancerka, która występuje na wielu imprezach w ciągu nocy, musi zarezerwować dla was czas biorąc pod uwagę dojazd oraz inne umówione występy. Nie zostawiaj rezerwacji striptizu na ostatnią chwilę i zamów striptiz dla kawalera już dziś. Wybierz wariant występu, wybierz przebrania erotyczne i ustalmy wspólnie szczegóły pokazu. Będzie bosssko! 

STRIPTIZERKA ŁÓDZKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Wiele obsługujemy imprez firmowych w województwie łódzkim. Są to firmowe wigilie, imprezy integracyjne czy wytworne bankiety. Z nami nie musisz martwić się o powodzenie całego przedsięwzięcia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów - stworzyłam ofertę idealną właśnie dla was. Pokazy wokalne wraz z konferansjerką, imprezy w myśl konkretnego tematu przewodniego jak np. sexy bunny show. Możesz rozważyć erotyczny teatr jak np. burlesque show lub zachwycający aerial show.  

Mam przyjemność współpracować z najlepszymi artystkami i tancerkami w kraju. Są to dziewczyny, których performance robi naprawdę ogromne wrażenie i zapiera dech. Prezentuję pokazy mniej i bardziej erotyczne lub takie, które erotyzmem są jedynie odrobinę zabarwione. To właśnie od ciebie - od organizatora zależy jaki będzie efekt końcowy. Jestem przede wszystkim po to, by wcielić w życie wasze wizje. Pozwól, że na początek przygotuję kilka propozycji od siebie. 

STRIPTIZERKA ŁÓDZKA NA URODZINY W ŁÓDZKIM

Tancerka Erotyczna - Edytka w wyzywającej pozie na Urodziny w łódzkim

Unikatowy i zaskakujący prezent z okazji okrągłych urodzin dla mężczyzny. Może to być tancerka, która wyłania się z tortu lub ogromnych rozmiarów pudełka prezentowego. Może to być sexowna kobieta, która pojawi się na sali ubrana jedynie w ogromna kokardę. Ale może to być również recital wokalny we wcieleniu Marilyn Monroe. Najważniejsze to, abyś miał wybór. A w tym celu warto postawić na profesjonalną i kreatywną tancerkę erotyczną.

Jeśli postanowisz zwrócić sie do mnie, z całą pewnością poczujesz się komfortowo. Służę radą i pomocą. Nie bez znaczenia jest również to, że mam ogromne doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia wspólpracę przy każdym kolejnym projekcie.  Niewiele w obecnej chwili może mnie zaskoczyć, ja natomiast potrafię zaskakiwać nieustannie :) Jestem przekonana, że show, które przygotuję specjalnie z myślą o jubilacie odbije się szerokim w towarzystwie waszych znajomych. Oczywiście pozytywnie! 

STRIPTIZ W ŁÓDZKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na dojazd z województwa łódzkiego na: impreza firmowa, wigilia firmowa, bankiet, event, gala, konferencja, targi branżowe, targi motoryzacyjne, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, bal karnawałowy, walentynki, halloween, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, wieczór kawalerski, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla kontrahentów, striptiz dla męża, striptiz dla strażaków, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, termy. 

Striptizerka która dojedzie do: hotel, motel, hostel, restauracja, pensjonat, pizzeria, kręgielnia, wynajęty domek, apartament, limuzyna, hummer, partybus, kasyno, dyskoteka, klub, club muzyczny, klub motocyklowy, pole paintballowe, ogródki działkowe, plener.

Striptiz z dojazdem: łódzkie

Striptizerki do wynajęcia w województwie łodzkim na dojazd do: Stryków, Dobra, Ozorków, Lutomiersk, Łyszkowice, Lipce Reymontowskie, Nieborów, Żychlin, Sanniki, Krzyżanów, Krośniewice, Świnice Warckie, Dąbie, Szadek, Dobroń, Piątek.

Striptiz łódzkie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w łódzkim: Kontakt

lub

+48 666 222 513