MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Turawa

Striptizerka Turawa |
☆ Striptiz Damski w Turawie ☆

Striptizerka Turawa | Striptiz w Turawie

lub

Planujesz imprezę nad Jeziorem Turawskim? Organizujesz wieczór kawalerski lub wyjazd integracyjny w domkach nad wodą? Świetnie! Nawet jeśli wasze spotkanie, będzie w plenerze, to z przyjemnością wystąpię u was ja lub jedna z moich koleżanek.

Okazji jakie możemy świętować na łonie natury jest wiele. Striptizerek, które potrafią zatańczyć np. przy ognisku i sprawić, że taniec w dalszym ciągu będzie interesujący, już tak wiele nie ma. Dlatego zwróć się w stronę profesjonalistek i odezwij się do mnie już dziś.

STRIPTIZERKA TURAWA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Turawa na wieczór kawalerski w Turawie

Domek nad Jeziorem Turawskim już zarezerwowany? Lista gości przygotowana? Jest to więc dobry moment na to, aby rozejrzeć się za tancerką na striptiz dla kawalera. W tym momencie jak na tacy, podsuwam ci mój zestaw usług i moje sexowne koleżanki do wyboru.

Z całą pewnością zależy ci na tym, aby przyszły pan młody na długie lata zapamiętał swój ostatni wieczór "wolności". Pozwól, że my czyli najlepsze striptizerki z województwa opolskiego, dołożymy do tego swoją "cegiełkę". Uwielbiamy występować. Udało nam się uczynić z tego nie tylko źródło dochodu. Stworzyłyśmy firmę, która daleko w tyle pozostawia konkurencję. Kolekcjonujemy sukcesy i triumfy na każdej imprezie kawalerskiej. Odezwij się do mnie! Zapytaj o ofertę.

STRIPTIZERKA TURAWA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Na imprezach pracowniczych striptiz damski jest doskonałym dodatkiem. Przyznasz chyba, że brzmi jak idealne dopełnienie wieczoru. Na imprezy dla firm, najlepszym wyborem może okazać się wariant występu z opcją rozkręcania imprezy. Profesjonalna striptizerka skutecznie okiełzna męski temperament.

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana. Znajdziesz tutaj burleskę na event, lub pokaz tańca aerial, z okazji wytwornego bankietu. Twoich gości mogą obsłużyć nasze sexowne hostessy. Możesz również pokusić się o magnetyzujące fordanserki. A może marzy ci się recital wokalny? Dla nas to nie problem.

STRIPTIZERKA TURAWA NA URODZINY W TURAWIE

W twojej głowie kiełkuje pomysł, aby na urodziny bliskiego mężczyzny zorganizować prezent w postaci występu striptizerki? Pomysł mogę określić jako jeden z lepszych - ale musisz wiedzieć, że okaże się on sukcesem tylko wtedy - gdy zwrócisz się w tej sprawie do profesjonalnej tancerki erotycznej.

Jako, że my tańcem erotycznym zajmujemy się zawodowo, to możesz spokojnie powierzyć nam to zadanie. Z przyjemnością przygotujemy dla was zaskakujący scenariusz występu, dobierzemy przebrania erotyczne i uczynimy ten wieczór magicznym.

STRIPTIZ W TURAWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zjazd absolwentów, afterparty, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, event, bankiet, gala, konferencja, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza pracownicza, wyjazd integracyjny, impreza strażacka, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Tancerki erotyczne na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, pole namiotowe, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Turawa i okolice

Stritizerka do wynajęcia z dojazdem do: Turawa, Jezioro Turawskie, Szczedrzyk, Dębska Kuźnia, Łubniany, Jełowa, Schodnia, Bierdzany, Dylaki, Zakrzów Turawski, Ligota Turawska, Lasowice Wielkie, Jasienie, Laskowice, Stare Budkowice, Murów, Zagwiździe, Kup, Brynica, Zawada, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Chrościce.

Striptiz Turawa: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Turawie: Kontakt

lub

+48 666 222 513