MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Lubliniec

Striptizerka Lubliniec |
☆ Striptiz Damski w Lublińcu ☆

Striptizerka Lubliniec - seksowna blondynka o kocim spojrzeniu

lub

Szukasz naprawdę profesjonalnej tancerki erotycznej na swoją imprezę? Dobrze się składa i myślę że to nie przypadek, że trafiłeś do mnie. Jestem striptizerką, która nie tylko sama występuje. Stworzyłam też niezwodną grupę najsexowniejszych striptizerek w Polsce.

Już jedna z nas potrafi podbić serca publiczności. Kiedy występujemy w grupie, nic nie jest w stanie nas zatrzymać. Stanowimy kwintesencję kobiecego wdzięku i siły.

STRIPTIZERKA LUBLINIEC NA WIECZÓR KAWALERSKI

Czarująca blondynka z długimi włosami tancerka erotyczna z Lublińca

Striptizerka dla kawalera jaką możesz zamówić właśnie tutaj, to najlepsze wspomnienie, jakie zapewnicie waszemu kawalerowi. Dajmy się ponieść wyobraźni. To jego ostatnia noc "wolności" - nie oszczędzajmy zatem w środkach i zapewnijmy mu imprezę jakiej nigdy wcześniej nie przeżył.

Na początek możesz zerknąć w ofertę, którą przygotowałam na wieczory kawalerskie. Znajdziesz tam kilka fajnych wariantów. Każdy z nich charakteryzuje się profesjonalizmem. Każdy też różni się ceną i tylko ty decydujesz, który mam zaprezentować na waszej imprezie kawalerskiej.

STRIPTIZERKA LUBLINIEC NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Przygotowanie fajnej imprezy firmowej nie jest proste, jeśli chcesz zrobić, to w pojedynkę. Pragnę ci pomóc i służyć radą. Odezwij się do mnie i poproś o przygotowanie specjalnej oferty biznesowej dla was.

Jako wizjonerka, mam niekończącą się listę ciekawych pomysłów. W zależności od tego jaki rodzaj imprezy się zbliża, jestem pewna, że będę mogła was odpowiednio zaskoczyć. Impreza integracyjna czy biznesowy bankiet. U mnie zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

STRIPTIZERKA LUBLINIEC NA URODZINY W LUBLIŃCU

Jako kochająca żona pragniesz podarować mu na urodziny coś naprawdę niespotykanego. Ale masz w sobie ogromną dawkę szaleństwa i nie boisz się odważnych pomysłów. To jest właśnie powód, dla którego się tutaj spotykamy.

Jestem niemalże pewna, iż wspólnie stworzymy prezent urodzinowy, o którym będzie głośno na salonach. Wasi przyjaciele wyrażą głośną aprobatę, a solenizant no cóż... Może zaczekajmy i przekonamy się jak zareaguje? Na koniec zaprezentujemy recital wokalny w stylu Marilyn, który skradnie show.

STRIPTIZ W LUBLINIEC DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka na dojazd na: striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów.

Striptizerka z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, limuzyna, partybus, hummer, pole paintballowe, ogródki działkowe, agroturystyka, strzelnica, offroad, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, prywatna działka, plener, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, club motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Lubliniec i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Lubliniec, Rusinowice, Lisowice, Kochanowice, Kochcice, Pawonków, Lubecko, Koszęcin, Cieszowa, Brusiek, Strzebiń, Boronów, Ciasna, Zborowskie, Sieraków Śląski, Krupski Młyn, Wielowieś, Kokotek, Tworóg, Brynek, Sadów, Staw Posmyk, Piłka, Potępa, Hotel Strzelnica w Kochcicach.

Striptiz Lubliniec: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Lublińcu: Kontakt

lub

+48 666 222 513