MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Kutno

Striptizerka Kutno |
☆ Striptiz Damski w Kutnie ☆

Dziewczyna narcyz - striptizerka Kutno

lub

Striptizerka na dojazd do Kutna - czy tego właśnie potrzebujesz? Pojawiam sie na waszych imprezach głównie po to, aby dostarczyć jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Ale nie jestem sama. Jeśli zajdzie potrzeba i zapragniecie zaprosić kilka tancerek erotycznych - albo jeśli zamiast blondynki wolicie brunetkę - jest to do zrobienia. Z moją pomocą na pewno zorganizujesz wieczór kawalerski lub zwykłe spotkanie przyjaciół.

Z ogromną radością podchodzę do każdego kolejnego nowego projektu. A jest ich całkiem sporo. Wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, pożegnanie emeryta czy przyjęcia urodzinowe. Staram się aby moja oferta była urozmaicona na tyle aby każdy bez względu na płeć, odnalazł w niej coś interesującego. Zawsze też służę radą dla tych z was którzy w temacie erotycznego tańca są całkowitymi laikami. Nic nie szkodzi, nie każdy musi wiedzieć czym różni się striptiz od pokazu pole dance.

STRIPTIZERKA KUTNO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - dziewczyna narcyz na Wieczór Kawalerski w Kutnie

Czy wieczór kawalerski w Kutnie może odbyć się bez udziału striptizerki? Owszem, prawdopodobnie tak. Ale jest niemal pewne, że wasza kawalerska impreza zakończy się krótko po północy i będzie przypominała każdą "normalną" imprezę. Nie będzie się niczym wyróżniać, nie będzie żadnych pikantnych wspomnień, nie będzie śmiechu i zabawy do świtu. Chyba nie tego chcesz dla waszego kawalera? Ale równocześnie chcę cię zapewnić - wiem z doświadczenia, że on również trochę inaczej to sobie wyobraża.

Przejdźmy więc do rzeczy - nie możemy go zawieść. Skontaktuj się ze mną! Zadzwoń lub napisz. Omówimy wszystkie warianty występów - jakie mogę zaproponować na wasz wieczór kawalerski w Kutnie. Zdecydujesz czy to ja, czy może któraś z moich koleżanek wystąpi dla przyszłego pana młodego. Na koniec dobierzemy przebrania erotyczne, wedle waszego gustu i omówimy detale takie jak: muzyka, oświetlenie oraz dotaki w formie np. oliwki do masażu.

STRIPTIZERKA KUTNO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Z nieukrywaną radością biorę udział w organizacjach imprez firmowych. Każda z nich jest inna i na każdej mogę zaprezentować zupełnie nowego rodzaju show erotyczne lub erotyczno-artystyczne. Burleska, taniec brzucha, body sushi oraz wiele, wiele więcej. Uwielbiam spełniać się w roli koordynatorki atrakcji na imprezy dla firm.

Na swoim koncie mam już niejedną realizację, zwieńczona sukcesem. Imprezy korporacyjne - muszę przyznać to mój "konik". Uwielbiam tworzyć coraz to nowe scenariusze, rozwiązania i propozycje. Uwielbiam - ze skrawków waszych wizji tworzyć kompletną magiczną całość - na okoliczność imprez firmowych, eventów czy też spotkań integracyjnych.

STRIPTIZERKA KUTNO NA URODZINY W KUTNIE

Dziewczyna narcyc - tancerka erotyczna na Urodziny do Kutna

Prezent z okazji okrągłych urodzin nie zawsze musi być w formie rzeczowego upominku. Przyznam szczerze, że według mnie, równie fantastyczną opcją jest organizacja prezentu, w formie artystycznego spektaklu, który może nie będzie zdobił półki w salonie, ale za to będzie zajmował szczególne miejsce w pamięci. Wspomnienia to coś co zostaje z nami na zawsze. Warto wziąć to pod uwagę jeśli szukasz wyjątkowego sexy prezentu na urodziny np. swojego męża.

Zwróć się do mnie w tej kwestii. Przedstawię ci wszelkie możliwe warianty pokazów do wyboru. Począwszy od tych bardzo erotycznych - w formie pełnego striptizu, ale również erotyczno-artystycznych - w wersji soft. Opowiem jak wygląda wariant recitalu wokalnego wraz z konferansjerką a'la Marilyn Monroe. W oparciu o informacje uzyskane od ciebie, przygotuję całkowicie unikatowy scenariusz występu, z okazji urodzin bliskiej osoby w Kutnie.

STRIPTIZ W KUTNIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, konferencja, gala, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, rocznica, jubileusz, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, męskie spotkanie.

Striptizerki do wynajęcia z dojazdem do: ogródki działkowe, pole paintballowe, plener, limuzyna, hummer, partybus, hotel, motel, hostel, pensjonat, apartament, dom, mieszkanie, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, dyskoteka, club muzyczny, klub motocyklowy, wynajęty domek.

Striptiz z dojazdem: Kutno i okolice

Striptizerki na telefon z dojazdem do: Kutno, Piwki, Sieciechów, Nagodów, Młogoszyn, Żychlin, Kotliska, Kaszewy Kościelne, Sójki, Łanięta, Juków, Sieraków, Kuczków, Krośniewice, Stare Morawce, Perna, Grabków, Suchodębie, Zaranna, Kuczków, Malina, Florek, Witonia, Anusin, Daszyna, Walew-Parcele, Upale.

Striptiz Kutno: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Kutnie: Kontakt

lub

+48 666 222 513