MENU
Jesteś tutaj: MIASTA PODBESKIDZIE Striptizerka Istebna

Striptizerka Istebna |
☆ Striptiz Damski w Istebnej ☆

Edyta - striptizerka o unikatowym obliczu z Istebnej

lub

Striptizerka Istebna. Tak też mnie nazywają. A to dlatego, że bardzo często występuję i robię striptiz właśnie w Istebnej i okolicach. Swoją drogą Beskid Śląski, Beskid Żywiecki - to tereny, do których wracam z ogromnym sentymentem.

Bardzo lubię urozmaicać imprezy w Istebnej. Za każdym razem spotykam tutaj fascynujacych ludzi, a dodatkowo mogę cieszyć oczy niezwykle malowniczymi widokami. Czy można chcieć więcej?

STRIPTIZERKA ISTEBNA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Edyta to tancerka erotyczna o unikalnym obliczu Istebna

Striptizerki na wieczór kawalerski do Istebnej - zwyczaj zamawiania istnieje od lat. Symboliczne pożegnanie kawalera z wolnością. Zdarza się, że organizator trochę na siłę chce pominąć tą atrakcję. Kończy się to przeważnie tak samo. Na ostatnią chwilę i tak urywają sie telefony od zdesperowanych uczestników, którzy - jak się okazało - jednak chcą zamówić striptizerkę do Istebnej. Niektórym dopisuje szczęście i jestem akurat w Beskidzie Śląskim, więc ratuję "nieszczęśników" :)

Bywa też tak, że dzwonią w chwili, kiedy już pędzę na występy do Katowic i nie mogę zawrócić. Oczywiście zawsze staram się pomóc i zorganizować występ profesjonalnej striptizerki z grona moich pięknych koleżanek. Nigdy nie zostawię was samych sobie. Myślę, że zainteresuje cię moja bogata oferta pokazów erotycznych na wieczór kawalerski w Istebnej. Zadzwoń, a przedstawię ci ją wraz ze wszystkimi szczegółami.

STRIPTIZERKA ISTEBNA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Istebnej - zwłaszcza wasza impreza - zasługuje na to, aby uświetniła ją striptizerka mojego pokroju. Dziewczyna, która nie zajmuje się tańcem erotycznym hobbystycznie, a traktuje go z pasją i zaangażowaniem. Na okoliczność firmowych bankietów lub eventów postanowiłam przygotować specjalną ofertę. Chciałam, aby była ona jak najbardziej przystępna cenowo i interesująca dla organizatorów.

Do tej pory nigdy nie zdarzyło się, abym na tej płaszczyźnie zawiodła. W trakcie imprez integracyjnych bardzo często angażuję do współpracy również swoje zaprzyjaźnione tancerki erotyczne ze Śląska. Sama potrafię czynić cuda. Ale wspólnie robimy rzeczy niemożliwe ;) Sexy hostessy na waszej imprezie w Istebnej, gorące Lesbian Show, występ lap dance na kolanach twoich lub waszego szefa. Ajjjj bedzie sie działo! Już nie mogę się doczekać.

STRIPTIZERKA ISTEBNA NA URODZINY W ISTEBNEJ

Striptizerka na urodziny do Istebnej, to atrakcja którą powinien rozważyć każdy kto pragnie zrobić wyjątkowy prezent. Są takie okazje jak 18-stka, 40-stka, 50-tka. Jednym słowem przełomowy moment życia. Wejście w dorosłość. Warto zapamiętać ten szczególny moment. Warto, aby solenizant mógł go zapamiętać i przeżyć fascynującą przygodę. Mogę pojawić się na sali jako sexy pielęgniarka lub policjantka i odegrać śmieszną scenkę na początek. Póżniej zabrzmi zmysłowa muzyka, a ja w niezwykle uwodzicielski sposób, zacznę poruszać biodrami. Mogę wykonać lap dance na kolanach solenizanta.

Wraz z organizatorem ustalam jednak wcześniej - na ile mogę sobie pozwolić. Nie dopuszczam myśli, że na sali jest np. partnerka solenizanta, która nie akceptuje mojej obecności. Cały mój pokaz tańca erotycznego powinien podobać się wszystkim, dlatego tak ważne jest, aby organizator zdecydował czy tańczę do naga czy do bielizny. Czy mam podchodzić do jubilata czy pozostać na "bezpieczną" odległość. Zadzwoń i przygotujmy ten striptiz w Istebnej razem!

STRIPTIZ W ISTEBNEJ DO DOMKU W GÓRACH ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Na pewno ciekawi cię - gdzie dojeżdżam - i w jakich miejscach występuję. Otóż mój taniec możesz zamówić do apartamentu, do limuzyny lub partybusa. Występuję w: restauracjach, karczmach, hotelach, pensjonatach, domkach góralskich, pizzeriach, biurach oraz w siedzibach firm, Złoty Groń Resort & SPA w Istebnej.

Uświetniam imprezy takie jak: striptiz w Istebnej, urodziny, imieniny, impreza firmowa, firmowa wigilia, kawalerskie, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, zlot motocyklowy. Gdziekolwiek zdecydujesz się zamówić mój striptiz, postaram się, aby był niezapomnianą przygodą dla ciebie oraz twoich gości.

Striptiz z dojazdem: Istebna i okolica

Już o tym wspominałam, ale zaznaczę raz jeszcze - tańczę striptiz w takich miejscowościach jak: Istebna, Koniaków, Jaworzynka, Bukowiec, Zwardoń, Laliki, Stecówka, Kamesznica, Rycerka Górna, Rycerka Dolna, Oszczadnica, Soblówka, Glinka, Ujsoły, Złatna, Rajcza.

Striptiz Istebna: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Istebnej: Kontakt

lub

+48 666 222 513