MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Maków Podhalański

Striptizerka Maków Podhalański |
☆ Striptiz Damski w Makowie Podhalańskim ☆

Dziewczyna jak kryształ górski - striptizerka Maków Podhalański

lub

Striptizerka na dojazd do Makowa Podhalańskiego. Jako że jestem tancerką erotyczną, która pojawia się wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Z przyjemnością mogę dojechać również na pokaz striptizu w Makowie Podhalańskim. Nie ukrywam że jestem jedną z TOP-owych tancerek na Podhalu i w Małopolsce. Pracuję dużo, ale sprawia mi to ogromną przyjemność. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem specjalistką od pokazów erotycznych :)

Za mną już wiele setek występów. Moi klienci wielokrotnie wracają do mnie, przy okazji każdej kolejnej imprezy. To wielki zaszczyt i duma  móc pochwalić się, że większość imprez na których występuję, to te z polecenia. Najważniejsze jest dla mnie to, aby występ spełnił wasze okczekiwania. Wtedy jest to kolejny sukces dla mnie i satysfakcja że w tym co robię osiągnęłam bardzo wysoki poziom. Zawsze też jestem odpowiednio przygotowana.

STRIPTIZERKA MAKÓW PODHALAŃSKI NA WIECZÓR KAWALERSKI

Perła gór Edytka - tancerka erotyczna Maków Podhalański

Czy miałeś już okazję oglądać mój pokaz striptizu z udziałem oliwki do masażu lub bitej śmietany? Jeśli nie - to koniecznie musimy to nadrobić. Wieczór kawalerski w Makowie Podhalańskim jest idealną ku temu okazją. Oczywiście daję słowo, że zrobię wszystko, aby wasz kawaler poczuł się tej nocy całkowicie wyjątkowo.

Jako organizator masz ten przywilej, aby wybrać przebranie erotyczne, w którym rozpocznę swoje show. A może na początek zaserwujemy specjalnie przygotowaną scenkę aktorską? A może lesby show? Każda z tych opcji jest doprawdy kusząca, zatem już teraz zachęcam cię do kontaktu ze mną.

STRIPTIZERKA MAKÓW PODHALAŃSKI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Niechaj najbliższa impreza firmowa nie przejdzie bez echa. Z moją pomocą dokładnie tak się stanie. Zadzwoń do mnie lub wyślij zapytanie ofertowe. Z ogromną przyjemnością stworzę kilka prawdziwie "soczystych" propozycji na twój event. Każda z nich to autorskie show - zróżnicowane pod kątem oprawy artystycznej oraz ceny.

Artystyczne pokazy tańca pole dance, twerk show czy obsługa baru topless - to tylko niektóre z propozycji. Najpiękniejsze hostessy i fordanserki - to część mojego wspaniałego zespołu. Stworzyłyśmy dreamteam - który zyskał już bardzo pokaźne grono zwolenników. Nie tylko wśród mężczyzn.

STRIPTIZERKA MAKÓW PODHALAŃSKI NA URODZINY W MAKOWIE PODHALAŃSKIM

Profesjonalny striptiz dla jubilata to zdecydowanie prezent, który powinien przypaść do gustu osobie świętującej. Warto jednak, aby również pozostali goście byli usatysfakcjonowani i pełni podziwu dla twej kreatywności. Myślę, że warto rozważyć tutaj nieco inną odsłonę erotycznego show. Świetnie sprawdzi się tutaj recital wokalny wraz z konferansjerką lub artystyczny teatr - jakim jest burleska. Jeśli jednak wolisz sexowny striptiz, to również nic nie stoi na przeszkodzie.

Jako profesjonalna striptizerka, która ma w swoim dorobku setki zrealizowanych występów urodzinowych, służę ci radą i pomocą. Z przyjemnością dowiem się też czegoś więcej na temat jubilata. Co lubi, czym się zajmuje, czy ma jakieś ciekawe hobby. Pozwoli mi to przygotować występ spersonalizowany specjalnie dla niego. Mam w swoim zespole najlepsze striptizerki na Podhalu. Z nami ten pomysł na pewno się uda. Z nami będzie lepiej niż sądzisz!

STRIPTIZ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki Podhale na dojazd na: impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, rocznica, jubileusz, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy.

Tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, hotel, motel, hostel, apartament, limuzyna, partybus, hummer, kasyno, domek w górach, wynajęty domek, ogródki działkowe, pole paintballowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, spa, termy, klub, pub, dyskoteka, club muzyczny.

Striptiz z dojazdem: Maków Podhalański i okolice

Striptizerki na dojazd do: Maków Podhalański, Judaszówka, Juszczyn, Skawica, Grzechynia, Kojszówka, Osielec, Jarominy, Bystra Podhalańska, Sidzina, Stasinka, Wielka Polana, Budzów, Bieńkówka, Żarnówka, Wieprzec, Palcza, Harbutowice, Zakrzów, Dąbrówka, Jordanów, Toporzysko, Wysoka, Naprawa.

Striptiz Maków Podhalański: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Makowie Podhalańskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513