MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŚLĄSKIE Striptizerka Częstochowa

Striptizerka Częstochowa |
☆ Striptiz Damski w Częstochowie ☆

Czarna Madonna młoda, dziewczyna, blond piękność, właścicielka ładnego krągłego biustu - striptizerka Częstochowa

lub

Zadzwoń i zamów mój wyjątkowy zmysłowy taniec na swoją imprezę w Częstochowie. Jestem striptizerką, która występuje na imprezach męskich i damsko-męskich. Nie mogłabym również pominąć Częstochowy i okolic. Jaką imprezę ty organizujesz? Wieczór kawalerski, urodziny czy impreza firmowa?

Na każdą okoliczność mogę zaprezentować niezwykle sexowny taniec - przy czym zaznaczę - że moje pokazy są dobrze przemyślane i kreatywne. Myślę, że warto dokładniej przeanalizować moją ofertę. Jeśli chcesz zamówić striptizerkę do Częstochowy - to nie zastanawiaj się i postaw na jakość i doświadczenie!

STRIPTIZERKA CZĘSTOCHOWA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Namiętna tancerka erotyczna Częstochowa - czarna Madonna młodziutka zjawiskowa dziewczyna

Striptizerka na wieczór kawalerski w Częstochowie. O wieczorach kawalerskich krążą legendy. Te z moim udziałem zapisuję w pamięci na długie lata. Wielokrotnie występuję dla tych samych grup przyjaciół, z których po kolei każdy się żeni w odstępach krótkiego czasu. Występuję dla nich, bo jestem striptizerką, która jest polecana. Moje pokazy się podobają, ale przede wszystkim ja się podobam mężczyznom. Mam w sobie magnetyczny urok, który skutecznie wykorzystuję podczas imprez kawalerskich.

Z przyjemnością wystąpię na waszej imprezie kawalerskiej w Częstochowie. Gdzie będziecie się bawić? Mogę dojechać do centrum miasta, ale z powodzeniem zamówisz mój striptiz również w okolice Częstochowy. Do Zawad - gdzie bywałam wielokrotnie np. w ośrodku "Pod Grzybkiem" czy "Słoneczny Brzeg". Mogę też dojechać do Poraja - i wystąpić w domkach nad Zalewem Porajskim lub w Olsztynie Jurajskim - gdzie królują ruiny zamku w Olsztynie. Występuję w okolicach Częstochowy bardzo często. Znam bardzo wiele miejsc i lokali gdzie można zorganizować wieczór kawalerski. Jeśli więc w tej chwili rozglądasz się za odpowiednim miejscem - służę radą. Oferuję ci najlepszej jakości pokaz tańca erotycznego w przystępnej cenie. Uwierz mi, że warto do mnie zadzwonić!

STRIPTIZERKA CZĘSTOCHOWA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Częstochowie. Już zacieram ręce i nie mogę sie doczekać kiedy poznam twoich fantastycznych pracowników i partnerów biznesowych w Częstochowie. Impreza integracyjna z udziałem striptizerki, to pomysł oryginalny i kreatywny. Zadbaj o to, aby przy wyborze tancerki erotycznej również postawić na taką, która będzie kreatywna. I tutaj podsuwam ci moją ofertę. Wyjątkową i niebanalną. Mogę wcielić się w rolę hostessy i w skąpym stroju lub przebraniu tematycznym prezentować swoje wdzięki pośród gości.

Mogę zaprosić do współpracy równie piękne i profesjonalne striptizerki ze Śląska. Mogę zrobić pokaz tańca erotycznego sama lub wraz z nimi np. pokaz lesbian show. Podczas występów do każdego uczestnika podchodzę i pozwalam posmarować się aromatycznym olejkiem do masażu lub wykorzystuję jako rekwizyt bitą śmietanę. Jednym słowem - ze mną nie będziecie się nudzić! Jeśli oczekujesz indywidualnie przygotowanego występu - ze względu na szczególny charakter imprezy firmowej - z radością przygotuję taki w oparciu o twoje wymagania. Bywałam już sexy wodzirejką i Śnieżynką, która wręcza świąteczne upominki. Zresztą jeśli chodzi o wybór sexy przebrań tematycznych - to u mnie możesz liczyć na wiele wyszukanych propozycji. A może już wiesz w kogo miałabym sie wcielić? Zadzwoń i ustalimy szczegóły!

STRIPTIZERKA CZĘSTOCHOWA NA URODZINY W CZĘSTOCHOWIE

Striptizerka na urodziny w Częstochowie. Miło mi, że jesteś tutaj. Jeśli zależy ci na tym - aby wybór tancerki erotycznej, która w sposób wyjątkowy i niezwykle sexowny, zrobi striptiz dla solenizanta - to zadzwoń do mnie. Myślę, że nie ma na Górnym Śląsku drugiej tancerki z tak dużym doświadczeniem jakie mam ja. A tylko striptizerka profesjonalna - potrafi wykonać zachwycający striptiz - na przyjęciu urodzinowym. Striptiz i taniec erotyczny nie ma przede mną żadnych tajemnic.

Wielokrotnie występowałam na imprezach urodzinowych. 18-stka, 40-stka, 50-tka. Każda z tych imprez była inna. Na jednych koledzy zamawiali striptiz w porozumieniu z żoną. Zastrzegając na samym początku, że mam się rozebrać tylko do bielizny (ze względu na obecność osób starszych) na innych żona obdarzała mnie stuprocentowym zaufaniem i mówiła, że mam zrobić pokaz striptizu do naga i spokojnie mogę zaangażować solenizanta do występu. Czasem dla rozładowania atmosfery również żonę zapraszałam na środek podczas swojego tańca. Mam mnóstwo wspomnień i niezliczoną ilość wiadomości z podziękowaniami za udany występ. Tak właśnie zwiększam bazę swoich stałych klientów. A zadowolony klient, to klient który wróci. Nie ma nic cenniejszego dla striptizerki w Czestochowie. Zadzwoń! Poznajmy się.

STRIPTIZ W CZĘSTOCHOWIE ANDRZEJKI ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Ciekawi cię gdzie dojeżdżam i w jakich miejscach występuję? Otóż mój taniec możesz zamówić do apartamentu w Częstochowie, do limuzyny lub partybusa - również w Częstochowie. Występuję w restauracjach, hotelach, korporacjach, pizzeriach oraz w siedzibach firm.

Uświetniam imprezy takie jak: striptiz na urodziny, imieniny, impreza firmowa, firmowa wigilia, wieczory kawalerskie, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, halloween, walentynki, bal karnawałowy, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, event, bankiet, a nawet tańczę na wieczorach panieńskich. Jeśli zdecydujesz się zamówić mój striptiz, postaram się, aby był niezapomnianą przygodą dla ciebie oraz twoich gości.

Striptiz z dojazdem: częstochowskie

Już o tym wspominałam ale zaznaczę raz jeszcze - tańczę striptiz w takich miejscowościach jak: Częstochowa, Blachownia, Herby, Wręczyca Wielka, Przystajń, Łojki, Wyrazów, Cisie, Lisów, Aleksandria, Korzonek, Kłobuck, Szarlejka, Lgota, Rybno, Libidza, Kamyk, Zawady, Czarny Las, Łobodno, Miedźno, Ostrowy nad Okszą, Stary Kocin, Nowy Kocin, Kołaczkowice, Mokra, Waleńczów, Siewierz, Wilkowiecko, Krzepice, Lipie, Raciszyn, Pyrzowice, Popów, Nowa Brzeźnica, Cykarzew, Mykanów, Kościelec, Kruszyna, Borowno, Bogusławice, Kłomnice, Nieznanice, Witkowice, Rzerzęczyce, Dąbrowa Zielona, Mstów,  Rędziny, Rudniki, Kłobukowice, Garnek, Mokrzesz, Święta Anna, Przyrów, Sygontka, Janów, Złoty Potok, Olsztyn Jurajski, Przymiłowice, Zrębice, Biskupice, Przybynów, Poraj, Choroń, Masłońskie, Dzierżno, Żarki, Rosochacz, Romanów, Kamienica Polska, Koziegłowy, Siedlec Duży, Siedlec Mały, Poczesna, Nierada, Konopiska, Wrzosowa, Woźniki, Lubsza, Sośnica, Kalety, Boronów, Dźbów, Koniecpol, Szczekociny.

Striptiz Częstochowa: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Częstochowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513