MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Otmuchów

Striptizerka Otmuchów |
☆ Striptiz Damski w Otmuchowie ☆

Jasnowłosa bogini w białych szpileczkach striptizerka Otmuchów

lub

Witam cię w miejscu tajemniczym i jednocześnie przesiąkniętym erotyzmem. Gotowy? Uchylmy zatem rąbka tajemnicy. Znajdujesz się na stronie grupy wiodących tancerek erotycznych w Polsce. Na przestrzeni czasu stworzyłyśmy tzw. women power i tą siłą chcemy podzielić się z tobą i twoimi gośćmi.

Profesjonalny pokaz tańca erotycznego możesz u nas zarezerwować na różnego rodzaju imprezy. Występujemy m.in. na imprezach takich jak: pożegnanie emeryta, zlot motocyklowy, wigilia firmowa etc. Występujemy też w klubach i dyskotekach. Taniec erotyczny nie jest dla nas obowiązkiem - jest przyjemnością :)

STRIPTIZERKA OTMUCHÓW NA WIECZÓR KAWALERSKI

Szczupła w pięknej koronkowej bieliźnie tancerka erotyczna Otmuchów

Wieczór kawalerski ze striptizerką. Nie jest to pusty frazes, a niemal ikona kawalerskich imprez. Zdecydowanie w tej kwestii nie możemy się mylić. Biorąc pod uwagę ilość wieczorów kawalerskich - na których występujemy, możemy powiedzieć jedno - striptiz dla kawalera cieszy się stale rosnącą popularnością.

W naszym wykonaniu owy striptiz jest w całej swej okazałości wyjątkowy. Dlaczego? Otóż dlatego, że jesteśmy zakochane w naszej pracy. Nie jest to dla nas przykry obowiązek. Zawsze jesteśmy w 100% przygotowane do występu. Markowa bielizna, tematyczne przebrania erotyczne, dodatki i rekwizyty, aż po własny sprzęt grający. Nasz występ to uczta dla męskich zmysłów.

STRIPTIZERKA OTMUCHÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jeśli chcesz nieco odejść od utartych stereotypów i zorganizować imprezę firmową lub spotkanie biznesowe z nutką "pieprzu", to nasza oferta będzie idealna. Jesteśmy elastyczne i bardzo kontaktowe. Co najważniejsze do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie.

Doradzimy i dobierzemy program dopasowany do charakteru twojego wydarzenia. Wśród nas są zawodowe tancerki erotyczne, performerki burleski, hostessy, fordanserki oraz artystki sceniczne prezentujące pokazy aerial shows czy recitale wokalne. Poznaj naszą bogatą ofertę!

STRIPTIZERKA OTMUCHÓW NA URODZINY W OTMUCHOWIE

Odważny prezent na urodziny dla mężczyzny. Tego typu niespodzianki mamy opanowane do perfekcji. Począwszy od niespodzianek powszechnie znanych jak: striptizerka wyłaniająca się z ogromnego prezentowego pudełka, poprzez tancerkę erotyczną odzianą w ogromną czerwoną kokardę. Mamy jednak do zaoferowania znacznie więcej. Nasze pokazy umiejętnie łączymy w formę urodzinowych pakietów, wraz z recitalem wokalnym lub kabaretowymi występami, które bawią do łez.

Jak to działa? Odezwij się do nas! Powiedz jaki rodzaj występu cię interesuje. Czy miałby to być pełny striptiz do naga czy myślisz raczej o czymś bardziej delikatnym. Taniec do bielizny lub może burleska? Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie zrobimy nic, na co nie wyrazisz zgody i aprobaty. Zapraszamy do kontaktu.

STRIPTIZ W OTMUCHOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, spotkanie biznesowe, impreza pracownicza, wyjazd integracyjny, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, striptiz dla szefa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, strzelnica, pole paintballowe, agroturystyka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, dyskoteka, pub, bar, klub, club motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, sala bankietowa, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, plener, prywatna działka, statek, katamaran.

Striptiz z dojazdem: Otmuchów i okolice

Tancerki erotyczne na dojazd do: Otmuchów, Jezioro Otmuchowskie, Meszno, Nieradowice, Ujeździec, Stary Paczków, Trzeboszowice, Dziewiętlice, Bernartice, Piotrowice Nyskie, Kałków, Goworowice, Kamiennik, Ratnowice, Lubiatów.

Striptiz Otmuchów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Otmuchowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513