MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ZACHODNIOPOMORSKIE

Striptizerka zachodniopomorska |
☆ Striptiz Damski w zachodniopomorskim ☆

Striptizerka zachodniopomorskie - biust piątka erotycznie zakryty koronkowym biustonoszem

lub

Witam cię serdecznie. Jeśli podczas zbliżającej się imprezy pragniesz nieco odejść od stereotypów i zorganizować coś czego nie było na żadnej imprezie dotychczas, to nasze usługi są ciekawym kierunkiem.

A wśród naszych usług znajdziesz naprawdę różnorodne mopżliwości i warianty do wyboru. Mamy coś dla zwolenników mocnych i ostrych wrażeń, czyli oczywiście striptiz. Mamy też dostępne warianty dla osób, które chciałyby erotyki ale w delikatnej formie.

STRIPTIZERKA ZACHODNIOPOMORSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - z biustem w rozmiarze pięć na Wieczór Kawalerski w zachodniopomorskim

W przypadku imprez kawalerskich najczęściej o delikatnej formie zapominamy. Prawdziwi mężczyźni nie boją się kobiet. A jak wiadomo striptizerki to kobiety niezwykle pewne siebie. Zdają sobie sprawę ze swoich mocnych stron i umiejętnie pokazują te mocne strony widzom.  

Podczas wieczorów kawalerskich jest oczywiste że to impreza jednego bohatera ale zarówno ja jak i moje koleżanki nigdy nie pomijamy najbliższych przyjaciół kawalera. Jeśli więc organizujesz wieczór kawalerski w województwie zachodnio-pomorskim, odezwij się do nas- po prostu. 

STRIPTIZERKA ZACHODNIOPOMORSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Imprezy i wydarzenia firmowe służą różnym celom. Jedne mają zintegrować zespół i sprawić że naładują oni akumulatory i z nową energią wrócą do pracy. Inne to spotkania kontrahentów i partnerów biznesowych mające na celu przeprowadzenie biznesowych negocjacji.   

W każdym przypadku nasze usługi i pokazy tańca erotycznego sprawdzają się bardzo dobrze. Obsługa sexownych hostess to wymarzone dopełnienie biznesowych rozmów. Magnetyzujący striptiz sprawdzi się podczas imprezy pracowniczej z kolei pokaz burleski to świetny pomysł na wigilię firmową. 

STRIPTIZERKA ZACHODNIOPOMORSKIE NA URODZINY W ZACHODNIOPOMORSKIM

Młoda sexi tancerka erotyczna na Urodziny w zachodniopomorskimHmmm... a co jeśli postanowisz podarować swojemu mężczyźnie prezent który jednocześnie będzie spełnieniem jego pragnień i niespotykanym widowiskiem, które docenią zaproszeni goście? 

Mamy na to gotowy przepis. Pokaz tańca erotycznego z okazji urodzin. Taniec połączony z recitalem wokalnym w stylu Marilyn Monroe lub jeśli wolisz inspirowany latami 20-tymi. Ważną informacją jest to że występ możesz skomponować według własnych upodobań. Daj nam znać jakie to upodobania. 

STRIPTIZ W ZACHODNIOPOMORSKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, impreza strażacka, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, mnęskie spotkanie, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków. 

Striptizerki na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, sala banmkietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: zachodniopomorskie

Tancerki erotyczne do wynajęcia na dojazd do: Szczecin, Świnoujście, Mielno, Kołobrzeg, Borne Sulinowo, Koszalin, Stargard, Szczecinek, Ustka, Drawsko Pomorskie, Kamień Pomorski, Gryfice, Pobierowo, Niechorze, Goleniów, Choszczno, Pyrzyce, Wałcz, Czaplinek, Złocieniec, Miastko.

Striptiz zachodniopomorskie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w zachodniopomorskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513