MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Prudnik

Striptizerka Prudnik |
☆ Striptiz Damski w Prudniku ☆

Striptizerka Prudnik | Striptiz na imprezę firmową w Prudniku

lub

Występ profesjonalnej striptizerki może zdecydowanie odmienić klimat każdej imprezy. Na lepszy! Zawodowe tancerki erotyczne to kobiety wszechstronne. Piękne i utalentowane. W dodatku mogą sprawić, że zarówno kobiety jak i mężczyźni poczują się w ich towarzystwie swobodnie.

Od lat ja i moje koleżanki budujemy swój prestige na rynku usług tańca erotycznego. Na chwilę obecną zajmujemy się szeroko pojętą rozrywką i dostarczamy wam możliwość umówienia występów z najwyższej półki.

STRIPTIZERKA PRUDNIK NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Prudnik na wieczór kawalerski w Prudniku

Każdy organizator wieczorów kawalerskich chce się wykazać i zamówić naprawdę piękną striptizerkę dla kawalera. Nic w tym dziwnego. W końcu przed nim ostatnia noc beztroskiego szaleństwa. Warto więc zrobić rekonesans i sprawdzić oferty dostępne na rynku.

Pamiętaj, że wieczór kawalerski - przynajmniej z założenia - obchodzi się raz w życiu! Ten fakt zdecydowanie przemawia za tym, by nie podejmować pochopnych decyzji. Sprawdź co my mamy w swojej ofercie. Jako zawodowe tancerki pojawiamy się na miejsce przygotowane pod każdym względem. Własny sprzęt grający, szeroki asortyment przebrań erotycznych oraz ciekawe dodatki jak np. olejki do masażu. Każdy nasz występ, to sztuka uwodzenia i zawsze angażujemy do zabawy wszystkich mężczyzn obecnych na sali.

STRIPTIZERKA PRUDNIK NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Bądź kreatywny i zaproś profesjonalną striptizerkę na imprezę firmową! Jest to idealna opcja dla firm, które w głównej mierze zatrudniają mężczyzn. Ale pamiętaj, że profesjonalna tancerka erotyczna występuje również dla publiczności damskiej. My nie boimy się imprez "mieszanych".

Otwieram przed toba drzwi do wyjątkowych pokazów tańca erotycznego, i erotyczno-artystycznego. Mogę zaoferować pikantną burleskę w bajkowej oprawie, a także zachwycający aerial show czyli taniec na szarfach. Hostessy i fordanserki świetnie sprawdzą się jako dopełnienie całości. Odezwij się do mnie!

STRIPTIZERKA PRUDNIK NA URODZINY W PRUDNIKU

Prezent na okrągłe urodziny. Wielu z nas spędza sen z powiek. Co kupić? Jak zaskoczyć? Myślę, że będę mogła ci pomóc. Otóż jeśli nie boisz się odważnych pomysłów, to z całą pewnością występ tancerki erotycznej lub profesjonalny performance burleski, zrobi wrażenie i zda egzamin.

Jestem jedną z najbardziej znanych organizatorek - jeśli chodzi o występy erotyczno-artystyczne w Polsce. Oferuję pokazy striptizu w różnych wersjach cenowych i wizualnych. Łączę je z recitalami wokalnymi oraz pokazami kabaretowymi. Nie trać czasu na szukanie i odezwij się do mnie już teraz.

STRIPTIZ W PRUDNIKU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz damski na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza strażacka, impreza motocyklowa, wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza integracyjna, impreza pracownicza, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, striptiz dla szefa.

Zamów striptizerkę z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, prywatna działka, plener, restauracja, pizzeria, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Prudnik i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Prudnik, Lubrza, Trzebina, Niemysłowice, Włókna, Moszczanka, Piorunkowice, Mieszkowice, Bodzanów, Czyżowice, Rostkowice, Dobroszewice, Biała, Korfantów, Rynarcice, Piechocice, Łącznik, Zielina, Strzeleczki, Racławiczki, Smolarnia.

Striptiz Prudnik: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Prudniku: Kontakt

lub

+48 666 222 513