MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Łódź

Striptizerka Łódź |
☆ Striptiz Damski w Łodzi ☆

Striptizerka Łódź - dziewczyna, która może błyszczeć na imprezie w Łodzi

lub

Striptizerka Łódź, striptizerki w Łodzi. Witam cię serdecznie. Jestem przekonana, że w tej właśnie chwili poszukujesz najlepszej tancerki erotycznej. Aby znaleźć i wynająć striptizerkę na imprezę w Łodzi nie trzeba przecież biegać po klubach. Wystarczy zajrzeć do internetu. Kim jestem? Czym się zajmuję? Oraz co mogę zaoferować dla ciebie? Już za chwilę wszystko stanie się jasne.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa jestem jedną z najlepszych striptizerek w Polsce. Moje pokazy striptizu doskonale sprawdzają się na wieczorach kawalerskich, przyjęciach urodzinowych czy zlotach motocyklowych. O tym na jakich wydarzeniach występuję napiszę jeszcze w dalszej części. Najważniejsze jest, abyś wiedział/a że mój taniec to przesiąknięte emocjami widowisko. Jestem - jak przystało na striptizerkę - typem narcyza. I to mnie właśnie wyróżnia. Uwielbiam dla was występować.

STRIPTIZERKA ŁÓDŹ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Temperamentna tancerka erotyczna z Łodzi

Striptizerka na wieczór kawalerski w Łodzi. Sprawa wygląda następująco: bliski przyjaciel podjął tą "męską decyzję" - żeni się! Rozkosznie! Czyli - czeka was świętowanie wieczoru kawalerskiego. Jako, że planujecie spędzić go w Łodzi, tym samym właśnie tutaj szukacie tancerki na striptiz dla kawalera. I tutaj pojawiam się ja :). Jestem przekonana - że wspólnie uczynimy tą imprezę kawalerską - wymarzoną.

Zachęcam cię teraz do tego, abyś nieco dokładniej zapoznał się z moją ofertą. Możesz również po prostu do mnie zadzwonić, a wtedy przedstawię ci ją osobiście. W tej chwili ważna informacja jest taka, że przedstawiam ci kilka zróznicowanych wersji występu, do wyboru. Jeśli chcesz jedynie zaakcentować kobiecą obecność - idealny będzie wariant standardowy. Jeśli chcecie spędzić ze mną dłuższy czas - wtedy polecam wersję kilkugodzinną. A dla spóźnialskich - wersja >Budzenie Kawalera< Zadzwoń koniecznie!

STRIPTIZERKA ŁÓDŹ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Łodzi. Organizatorzy wydarzeń firmowych wiele razy dzwonią do mnie, podczas przygotowań do eventu, bankietu czy też imprezy integracyjnej. Niektórzy dokładnie wiedzą jak wkomponować mój zmysłowy taniec do scenariusza. Inni natomiast wiedzą tylko, że chcą wynająć striptizerki lub hostessy na imprezę firmową. W dalszej części pomagam połączyć poszczególne punkty scenariusza, aby całość przeszła ich najśmielsze oczekiwania.

Jak już wiesz - mogę wystąpić solo lub pojawić się w towarzystwie swoich koleżanek, z którymi współpracuję od lat. Tym samym masz pewność - że hostessy czy też tancerki erotyczne - z mojego polecenia będą najlepszym wyborem. Odezwij się do mnie! Omówimy szczegóły twojej firmowej imprezy w Łodzi.

STRIPTIZERKA ŁÓDŹ NA URODZINY W ŁODZI

Striptizerka na urodziny do Łodzi. Solenizant zasłużył na wyjątkowy urodzinowy prezent. To jest faktem. Teraz zastanawiasz się czy pokaz tańca erotycznego wystarczająco spełni rolę unikatowego prezentu. Zapewniam cię że tak. Powiem nawet więcej - ten prezent pozostanie w jego pamięcie na zawsze.

Nie ma się więc czego obawiać. Zróbmy to! Zadzwoń do mnie! Omówimy i ustalimy całościowy przebieg mojego występu. Ustalimy zakres pokazu. Czy będzie to klasyczny striptiz do naga czy do bielizny. Możesz wybrać najlepsze według ciebie sexy przebranie tematyczne. Dołączmy jeszcze zabawną scenkę, z elementami gry aktorskiej na początek - i mamy niebanalny prezent dla solenizanta / jubilata z okazji urodzin w Łodzi. Zadzwoń!

STRIPTIZ W ŁODZI DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Występuję na imprezach, które odbywają się w miejscach takich jak: dom, mieszkanie, remiza strażacka, pole paintballowe, ogródki działkowe, hotel, apartament, hostel, motel, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, dyskoteka, limuzyna, hummer, partybus, biuro, siedziba firmy, korporacja.

Pokaz striptizu to dobry pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, sylwester, andrzejki, walentynki, helloween, dzień chłopaka, rocznica, jubileusz, otwarcie firmy, impreza rozwodowa, męskie spotkanie, striptiz dla strażaków, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, impreza firmowa, bankiet, event, impreza integracyjna.

Striptiz z dojazdem: łódzkie

Dojeżdżam na striptiz do miejscowości takich jak: Łódź, Andrespol, Ksawerów, Rzgów, Dobra, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn, Kruszów, Lutomiersk,Wodzierady, Dalików, Dąbrówka Wielka, Basiekierz Rudny, Ozorków, Parzęczew, Grotniki, Poddębice, Łęczyca, Daszyna, Piątek, Góra Świętej Anny, Stryków, Bratoszewice, Nowostawy Dolne, Głowno, Czarnocin.

Striptiz Łódź: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Łodzi: Kontakt

lub

+48 666 222 513