MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptizerka na dojazd

Striptizerka na Dojazd | Górny Śląsk | Tancerka Erotyczna

Striptizerka do Wynajęcia | Striptizerka na Dojazd

Wynajęliście wspaniały domek nad malowniczym Jeziorem Żywieckim w Międzybrodziu Żywieckim czy Międzybrodziu Bialskim? Jesteście w fajnym domku w górach gdzieś w Beskidzie Śląskim - Żywiec? Wisła? Szczyrk? Ustroń? Istebna? A może jakaś z mniejszych miejscowości jak np. Bystra? Brenna? Milówka? Koniaków? Wieczór kawalerski czy inna męska impreza trwa w najlepsze i nagle kumpel rzuca od niechcenia, że przydałaby się jeszcze striptizerka. Bingo! Otóż wcale nie musisz w pośpiechu wzywać taksówki i wyruszać na poszukiwania klubu ze striptizem – którego prawdopodobnie w małych górskich miejscowościach na próżno szukać. Zamiast tego, możesz zamówić striptiz z dojazdem w góry lub striptis do domku nad jeziorem. A jeśli chcesz mieć gwarancję, że striptiz będzie wyjątkowy i niezapomniany, to koniecznie muszę podsunąć ci kontakt do mnie. Zadzwonisz - omówimy szczegóły oraz czas - w jakim miałabym się u was pojawić i załatwione.

Oczywiście striptizerki na dojazd w góry zawsze dobrze jest zamówić z wyprzedzeniem. Ale zdaję sobie sprawę, że często ten aspekt, choć jakże istotny, to jednak umyka uwadze organizatorów wieczorów kawalerskich, wyjazdów integracyjnych, bankietów i innych męskich imprez. Uspokoję cię jednak, że jeszcze nie wszystko stracone. Zakładam, że w bardzo prosty sposób będziesz mógł zamówić tancerkę erotyczną z dojazdem – nawet na ostatnią chwilę. Jako striptizerka, która prężnie działa na Górnym Śląsku, Dolnym Śląsku, Podkarpaciu, w Małopolsce, na Podhalu i w okolicach Opola - jestem właściwie cały czas w trasie i obsługuję imprezy, zatem bardzo prawdopodobne, że kiedy zadzwonisz, to będę akurat w twojej okolicy. Nie musisz się martwić, jeśli się okaże, że wy bawicie się w Polańczyku, a ja akurat jadę na striptiz do Opola, gdyż współpracuję z najlepszymi tancerkami erotycznymi na południu kraju i ZAWSZE, podkreślę to raz jeszcze, zawsze będzie w okolicy dziewczyna, którą z czystym sercem polecę i będę pewna, że wspaniale zatańczy na Waszej imprezie. Aby ujednolicić występy moich koleżanek, postanowiłyśmy zgodnie, że każda z nich która pojawi się u ciebie, będzie mogła zaoferować ci pokaz w dokładnie takich samych wersjach jak moje oraz dokładnie w takich samych cenach.

Nie obawiaj się również, że otrzymasz „kota w worku” - absolutnie nie! Otóż podstawą do tego, aby jedna z moich koleżanek mogła wystąpić na waszej imprezie, jest wasza akceptacja jej wyglądu - musi być zgodna z waszymi preferencjami. Tak więc w pierwszej kolejności otrzymasz ode mnie zdjęcie tancerki erotycznej, która może dojechać na imprezę. Nie uprzedzajmy zanadto biegu wydarzeń, skupmy się na moim udziale w waszej imprezie. Tak jak pisałam, profesjonalny striptiz z dojazdem jest dokładnie tym, czego możesz spodziewać się, rezerwując mój udział w męskim spotkaniu. Koniecznie w tym miejscu muszę nadmienić, że ofertę swoją przygotowałam, uwzględniając w niej opłatę za dojazd, więc nie spotka cię nieprzyjemna niespodzianka w postaci dodatkowych opłat.

Co więcej, zwrócę również uwagę na fakt, że nawet jeśli pojawię się na miejscu z kierowcą, to żaden z kierowców, z którymi współpracuję, nie jest dużym „smutnym panem”. A często przyjeżdżam z kierowcą - dziewczyną. A czasem przyjeżdżam sama. Nigdy nie będziesz postawiony w niekomfortowej sytuacji, kiedy to ja rozpoczynam pokaz, a w kącie sali stoi mało sympatyczny pan, który świdruje was wzrokiem i nie wiecie, czy wypada zaangażować się w zabawę, czy lepiej nie. Podczas pokazu jedynymi osobami, które uczestniczą w zabawie, jesteście tylko wy, no i rzecz jasna ja. Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam ci tematykę występu erotycznego z dojazdem na imprezę. Niewykluczone, że możesz mieć jeszcze dodatkowe pytania - w każdej chwili służę radą oraz pomocą. Odezwij się!

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Mogę oczywiście wystąpić w Katowicach, Rybniku lub Sosnowcu. Ale mogę dojechać również do Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdroju czy Zawiercia. Jednym słowem tam gdzie organizujesz imprezę mogę się pojawić.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513