MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Nysa

Striptizerka Nysa |
☆ Striptiz Damski w Nysie ☆

Striptizerka Nysa - ociekająca seksem ładna, młoda blondynka

lub

Kim jestem? Jestem gotowym przepisem na sukces twojego wieczoru kawalerskiego lub spotkania z przyjaciółmi. Sprawdzę się podczas pokazów na zlotach motocyklowych jak również na przyjęciu z okazji okrąłych urodzin. Chcesz poznać mnie lepiej? Dzwoń!

Tańcem erotycznym zajmuję się już długo i mogę śmiało nazwać się specjalistką w tej kwestii. Ogromne doświadczenie jakie posiadam przekłada się na sukces każdego projektu w jakim biorę udział. Prowadzę również zespół tancerek i razem tworzymy niezawodny team. Tancerki, hostessy i fordanserki idealne na twoją imprezę to my!

STRIPTIZERKA NYSA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Dziewczyna pięknie eksponująca swoje wdzięki z Nysy

Striptiz pięknej tancerki dla kawalera, to pomysł, który pragną zrealizować organizatorzy imprez kawalerskich. Nic więc dziwnego, że już z dużym wyprzedzeniem czasowym rozpoczynają "poszukiwania" tej jednej idealnej striptizerki. Warto zwrócić uwagę na to, by dziewczyna była nie tylko atrakcyjna, ale również kreatywna, pewna siebie i pomysłowa.

Pamiętaj, że u mnie możesz zamówić nie tylko klasyczny striptiz. Możesz się pokusić m.in o lesbian show, który to stanowi skondensowaną dawkę mocnych wrażeń. Opcja idealna na wieczór kawalerski.

STRIPTIZERKA NYSA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jako profesjonalna tancerka erotyczna na dojazd, mam szeroką bazę stałych klientów biznesowych. Mogę przygotować dla was kompleksową obsługę każdego wydarzenia firmowego. Mogę zapewnić obsługę sexownych hostess i zorganizować pokaz erotyczno-artystyczny.

Nie obce są mi również realizacje gdzie od A do Z komponuję pokazy tancerek, w myśl konkretnego tematu przewodniego. Zawsze też biorę pod uwagę branżę, w jakiej działają przedsiębiorcy, z którymi mam przyjemność współpracować.

STRIPTIZERKA NYSA NA URODZINY W NYSIE

Ze mną organizacja zaskakującego prezentu na urodziny dla mężczyzny jest łatwa, lekka i przyjemna. Podczas organizacji występu jestem w ciągłym kontakcie z osobą decyzyjną i dbam o każdy detal nadchodzącego występu.

Jeśli chodzi o przyjęcia urodzinowe, są pewne rodzaje pokazów, które cieszą się szczególnym uwielbieniem gości. Należy do nich m.in recital wokalny a'la Marilyn Monroe. Stał się liderem, spośród wszystkich pokazów, jakie mam w swojej ofercie.

STRIPTIZ W NYSIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Prywatna striptizerka na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, jubileusz, rocznica, wieczór kawalerski, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja.

Tancerka erotyczna na dojazd do: hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, offroad, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, prywatna działka, plener, dom, mieszkanie, apartament, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, club, dyskoteka, klub motocyklowy.

Striptiz z dojazdem: Nysa i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Nysa, Jędrzychów, Jezioro Nyskie, Głębinów, Biała Nyska, Konradowa, Wyszków Śląski, Pakosławice, Niwnica, Hajduki Nyskie, Nowy Świętów, Burgrabice, Goświnowice, Makowice, Piątkowice, Bielice, Łambinowice, Włodary, Wierzbięcice, Wójcice.

Striptiz Nysa: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Nysie: Kontakt

lub

+48 666 222 513