MENU
Jesteś tutaj: MIASTA PODBESKIDZIE Striptizerka Ustroń

Striptizerka Ustroń |
☆ Striptiz Damski w Ustroniu ☆

Piękna Edyta - striptizerka doskonała z Ustronia

lub

Potrzebujesz striptizerki w Ustroniu w Beskidach Śląskich? Jeśli impreza ma być udana - najlepiej nie czekaj i od razu zadzwoń do mnie. Jako striptizerka, występuję w Ustroniu i okolicach. Chętnie pojawię się również u was. Pod warunkiem, że nie będziesz zwlekał. Jestem jedną z najczęściej wybieranych tancerek erotycznych w okolicy Ustronia i do Ustronia. W sezonie imprez mój kalendarz jest wypełniony po brzegi.

Dlatego tak ważne jest, abyś postarał się zarezerwować mój striptiz z wyprzedzeniem. Nie chcesz przecież być zdany na występ przypadkowej tancerki. Jeśli już sie bawić, to tylko w towarzystwie striptizerki profesjonalnej - która wie najlepiej - jak zrobić wrażenie na mężczyźnie.

STRIPTIZERKA USTROŃ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Edytka - tancerka erotyczna z Beskidu Żywieckiego

Zdecydowanie wieczór kawalerski w Ustroniu wzbudza we mnie najlepsze wspomnienia. Z ogromną przyjemnością zadbam również o wasze wspomnienia. Jako - striptizerka na dojazd w góry - występuję już dobrych kilka lat. Jestem najpopularniejszą tancerką erotyczną w Beskidach. Ze wzgledu na duże doświadczenie, potrafię odczarować nawet najbardziej nudne wieczory kawalerskie. Pomimo tego, że u wielu swoich klientów bywałam już wielokrotnie, to mimo wszystko przy każdej okazji dzwonią do mnie ponownie. Świadczy to o niezwykle ekskluzywnym poziomie moich występów. Kawaler jest najważniejszy, to oczywiste.

Ale robiąc striptiz na imprezie kawalerskiej w Ustroniu, nigdy nie zapominam o pozostałych uczestnikach. Do każdego podchodzę i prezentuję sexowny lap dance czyli taniec na kolanach. Podczas swoich występów używam rekwizytów, takich jak olejek do masażu lub bita śmietana. Czy domyślasz się w jakim celu przywożę je ze sobą? Niech to pozostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą. Ale nie na długo, bo niebawem się o tym przekonasz prawda? Wybierz najlepiej i zamów mój wyjątkowy striptiz do Ustronia!

STRIPTIZERKA USTROŃ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Ustroniu z udziałem striptizerki takiej jak ja, jest najlepszym co możesz sprezentować swoim pracownikom. Jeśli twój wybór padnie na mnie, to na efekty udanej zabawy nie będziesz musiał długo czekać. Nie od dziś wiadomo, że dobry pracownik to taki, który czuje się wyróżniony i doceniony. Tylko wtedy jego praca przynosi oczekiwane rezultaty. Jestem profesjonalna striptizerką, która występowała już na wielu imprezach firmowych w Ustroniu. Organizatorzy takich wydarzeń chętnie mnie polecają i zamawiają przy okazji ważnych firmowych eventów. Wiedzą doskonale, że jeśli pojawię się na bankiecie, to będzie gwarancją sukcesu.

Jako tancerka erotyczna, dla której praca jest pasją i przyjemnoscią, bardzo dbam o swoją reklamę. A to właśnie klienci są dla mnie najcenniejszą reklamą. Moge napisać wiele. Ale nic nie zachęca do wyboru moich usług bardziej niż klient, który widział mój striptiz i z przekonaniem powie, że jestem najlepszą striptizerką do Ustronia. Że striptiz - w moim wykonaniu - to kwintesencja erotycznego tańca. Na okoliczność imprezy firmowej chętnie przygotuję dla was unikatowy scenariusz występu. Mogę również zaprosić do współpracy inne tancerki erotyczne, z którymi występuję i jestem przekonana, że oczarują cię nie mniej niz ja. Poznajmy się!

STRIPTIZERKA USTROŃ NA URODZINY W USTRONIU

Żyć trzeba tak, aby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać. Striptizerka na urodziny do Ustronia wpisuje się w tego typu schemat myśleniowy. Czyż nie? Czy chciałbyś zafundować solenizantowi niepowtarzalny prezent urodzinowy? Zadzwoń do mnie! Chętnie przedstawię moją wyjątkową ofertę pokazów erotycznych na urodziny. Dowiesz się jakie warianty występów polecam na okoliczność imprez urodzinowych. Mogę również przygotować indywidualny nietuzinkowy scenariusz występu, podczas którego wykorzystam elementy gry aktorskiej. Mogę dla przykadu pojawić się na sali, jako osoba z obsługi przyjęcia (np. kelnerka) i rozpocząć swój występ tuż po tym, jak podam jubilatowi barszczyk :)

Jestem pewna, że zupełnie się tego nie spodziewa. Wiem również, że nie zawsze podczas imprez urodzinowych w Ustroniu wskazany jest taniec do naga. Na życzenie organizatora mogę wykonać lap dance tylko do bielizny. Ale jeśli nie boisz się ryzyka, to podsunę również pomysł gorącego pokazu lesby show, który zrobię wraz z koleżanką. Współpracuję z wieloma wspaniałymi tancerkami erotycznymi ze Śląska, a nasze wspólne występy to uczta dla zmysłów. Striptiz na urodziny do Ustronia, to oryginalny i niezwykle fascynujący pomysł.

STRIPTIZ W USTRONIU DO DOMKU W GÓRACH  ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Na wielu wydarzeniach towarzyskich, striptiz damski jest idealnym dodatkiem do całości. Impreza kawalerska, wigilia firmowa, bankiet, event, impreza firmowa, impreza integracyjna, zlot motocyklowy, imieniny, sylwester, andrzejki, rocznica, jubileusz, impreza z okazji przejścia na emeryturę, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz na dzień chłopaka.

Striptizerki, które dojeżdżają na imprezy w góry mogą wystąpić: w restauracji, pizzeri, klubie, hotelu, domku w górach lub pensjonacie.

Striptiz z dojazdem: Ustroń i okolica

Jako striptizerka dojeżdżam do takich miejscowości jak: Ustroń, Cisownica, Goleszów, Ogrodzona, Bładnice, Górki Małe, Górki Wielkie, Pogórze, Dębowiec, Trzyniec, Wędrynia, Bystrzyca.

Striptiz Ustroń: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Ustroniu: Kontakt

lub

+48 666 222 513