MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptiz na barbórki

Striptiz na Barbórki - 666 222 513 | Striptizerka na Barbórkę

Dziewczyna z krwi i kości Ślązaczka - striptizerka na Barbórkę

Halo Górnicy na Śląsku i w Małopolsce!!! Wiem, że barbórka to święto, które jest dla was szczególnie ważne. Rok rocznie biorę udział w kameralnych imprezach górniczych, jak również w dużych karczmach piwnych, które organizujecie w remizach czy przestronnych salach bankietowych. Nie jestem przypadkową striptizerką - znam doskonale charakterystykę imprez górniczych i wiem - że dla was zwykły striptiz to zdecydowanie za mało!

Okazja nie byle jaka, więc mój występ również musi rzucić was na kolana. Jeśli jedna tancerka erotyczna to według ciebie za mało na okoliczność karczmy piwnej - daj mi znać. Przyjadę w towarzystwie moich wspaniałych i równie doświadczonych koleżanek - striptizerek ze Śląska czy z Małopolski. Dokonując wyboru, pamiętaj proszę, że  współpracuję tylko z najlepszymi tancerkami erotycznymi. Potrafimy zrobić SHOW o jakim nie sposób zapomnieć. Jak do wszystkich swoich występów, tak również na barbórkach zjawiam się bardzo dobrze przygotowana. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane przebrania erotyczne. Sexowna Bawarka, czy może delikatnie świąteczny akcent gorącej Śnieżynki? Podczas rozmów z organizatorem imprezy staram się dopasować opcje, które wpiszą się idealnie w waszym towarzystwie. Rzecz jasna, nie tylko stroje mam tutaj na myśli. Podczas imprez dla górników mam przygotowane konkursy oraz zabawy (o zabarwieniu erotycznym). Jak się bawić to się bawić!  

Tutaj mam specjalny przekaz dla wszystkich organizatorów imprez barbórkowych. Panowie! Jeśli zależy wam na tym, by wybrać profesjonalną striptizerkę, która zrobi show; jeśli szukacie tancerki, która tańczy przede wszystkim dlatego, że scena to jej pasja - to doskonale trafiliście. U mnie możesz mieć pewność, że jestem tancerką niezależną.  Nie mam nad sobą nikogo, kto będzie mi kazał "wciskać pakiety". Dlatego mogę spokojnie oddać się swojej pasji, jaką jest taniec. Uwierz mi, że efekty przejdą twoje oczekiwania. Być może interesuje cię do jakich miejsc możesz wynając striptiz w moim wykonaniu. Otóż w tym zakresie nie ma żadnych wytycznych oraz szczególnych wymagań. Zwykle występuję w każdym, nawet najbardziej zaskakującym miejscu. Na szczęście jeśli skupimy się na karczmach piwnych, to zwykle są to miejsca dość przewidywalne. Sala OSP, remiza strażacka, sala bankietowa, restauracja, hotel, motel, klub, pub, pizzeria etc.

Pamiętaj, że pomimo to, że moją pracą jest profesjonalny striptiz - to jestem też normalną dziewczyną. Spokojnie możesz do mnie zadzwonić i zapytać o kwestie, które cię interesują. Fajnie będzie się poznać. Czyż nie? Bezpośrednio ze mną omówisz kwestie dotyczące muzyki, strojów, oraz wszelkich atrakcji, które mogę zaproponować, aby wasza barbórka na długie lata pozostała w pamięci. 

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Na striptiz dojeżdżam m.in do: Jastrzębie-Zdrój, Pawłowice, Wyry, Ornontowice, Żory, Rybnik, Racibórz, Brzeszcze, Tychy, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Dąbrowa-Górnicza, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Mikołów, Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Paniówki, Łaziska Górne, Goczałkowice-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Oświęcim, Chełmek, Libiąż, Chrzanów, Trzebinia oraz cały Śląsk i Małopolska.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513