MENU
Jesteś tutaj: MIASTA DOLNOŚLĄSKIE

Striptizerka dolnośląska |
☆ Striptiz Damski na Dolnym Śląsku ☆

Striptizerka dolnośląskie - blond włosy, usta lekko otwarte o spojrzeniu vampa

lub

Dolny Śląsk to kierunek który obieramy nadzwyczaj często podczas naszych imprezowych eskapad. Uwielbiamy tutaj występować. Wiele z nas prywatnie jest związana z województwem dolnośląskim. Nie stanowi więc żadnego problemu dla nas, aby pojawić się na waszej imprezie.

Organizacja i rezerwacja pokazu tańca erotycznego nie jest niczym skomplikowanym. Oczywiście jeśli trafisz do nas. Od początku żaden aspekt nie będzie stanowił trudności. Sam występ natomiast z pewnością okaże się dla was zaskakujący. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu.  

STRIPTIZERKA DOLNOŚLĄSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - Edytka - na Wieczór Kawalerski w dolnośląskim

Striptiz dla kawalera. obowiązkowa atrakcja na wieczorach kawalerskich na Dolnym Śląsku jak i w pozostałej części kraju. Organizatorzy powinni o tym pamiętać.

A gdzie znajdziesz najsexowniejsze striptizerki? Może będę odrobinę nieskromna ale skromność nie jest naszą domeną. Znajdziesz je u nas. Profesjonalne, kreatywne, umiejące "rozbujać" nawet najbardziej drętwe towarzystwo. Kogoś takiego potrzebujesz? Dzwoń. 

STRIPTIZERKA DOLNOŚLĄSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jeśli już termin eventu lub bankietu jest znany to pozostaje jedynie dopieścić szczegóły. Jednym z nich są niewątpliwie atrakcje które chcesz zaserwować uczestnikom. Organizacja atrakcji to nasze ulubione zajęcie i - co tu dużo mówić - jesteśmy w tym naprawdę dobre.  

Doskonale nasze występy wpasowują się w klimat imprezy. A to dlatego że są przygotowywane indywidualnie. Konkretnie dla was i według waszych wytycznych. Każdy projekt  i każdy pomysł jest w pierwszej kolejności omawiany z organizatorem. Dlatego każdy z nich to jednocześnie syukces.

STRIPTIZERKA DOLNOŚLĄSKA NA URODZINY W DOLNOŚLĄSKIM

Tancerka Erotyczna - Edyta - olśniewająca piękność na Urodziny na Dolnym Śląsku

LKto powiedział że na okrągłe urodziny czy na 18-stkę nie możesz podarować jubilatowi czegoś specjalnego? Nie mam tu na myśli prezentów w formie rzeczowej.

Mam na myśli coś co nie okryje się kurzem, co będzie bezcenne. Mam na myśli najlepsze wspomnienia. Koniecznie zerknij w naszą ofertę i sprawdź jakie pakiety urodzinowe mamy przygotowane na urodziny dla mężczyzn.   

STRIPTIZ NA DOLNYM ŚLĄSKU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, wyjazd integracyjny, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, męska impreza, wieczór kawalerski, impreza kawalerska, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, impreza strażacka, striptiz dla męza, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptizerka na telefon z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, strzelnica, offroad, agroturystyka, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, statek, jacht, sala OSP, remiza strażacka.

Striptiz z dojazdem: dolnośląskie

Tancerki erotyczne na dojazd do: Wrocław, Karpacz, Legnica, Milicz, Dzierżoniów, Oborniki Śląskie, Kąty Wrocławskie, Oława, Grodków, Oleśnica, Bierutów, Trzebnica, Szklarska Poreba, Kowary, Jelenia Góra, Zieleniec, Duszniki-Zdrój, Środa Śląska, Bielany Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Wołów, Żmigród, Jawor, Strzegom, Świdnica, Wałbrzych, Kłodzko, Duszniki-Zdrój, Polanica-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Stronie Śląskie, Bardo, Lądek-Zdrój, Ząbkowice Śląskie, Bogatynia.

Striptiz Dolny Śląsk: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w dolnośląskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513