MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Olkusz

Striptizerka Olkusz |
☆ Striptiz Damski w Olkuszu ☆

Energetyczna striptizerka Olkusz - w pięknym czarnym koronkowym body

lub

Striptizerka na dojazd do Olkusza, to bardzo interesująca opcja na imprezę. A właściwie na szereg różnego rodzaju imprez. I nie mam tutaj na myśli jedynie imprezy męskiej, ale również tych, gdzie towarzystwo jest mieszane, a wśród gości są panie i panowie. Jeśli zamówisz profesjonalną tancerkę erotyczną, to z całą pewnością wszyscy będziecie się doskonale bawić.

Tym właśnie zajmuję się ja. Bardzo szeroko pojętą rozrywką z zakresu tańca erotycznego oraz pokazów erotyczno artystycznych. Jako jedna z pierwszych w kraju poszerzam swoją ofertę o tematyczną organizację imprez od A do Z. Mam tutaj na myśli obsługę hostessy, fordanserki, catering, imprezy przygotowane w myśl konkretnego tematu przewodniego np. Sexy Bunny Show. Nieustannie zapraszam do współpracy najlepsze striptizerki w Polsce i wraz z nimi tworzę DREAM TEAM - który nie ma sobie równych.

STRIPTIZERKA OLKUSZ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Dziewczyna energetyk - tancerka erotyczna Olkusz na wieczór kawalerski

Striptizerka na wieczór kawalerski w Olkuszu. Do wyboru masz z pewnością wiele tancerek. Postaw na profesjonalizm. Zawodowa tancerka erotyczna potrafi w trakcie występu zbudować jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Miejsce waszej imprezy kawalerskiej to dla niej scena. Dobra striptizerka jest zarazem aktorką, która ma za zadanie sprawić, aby kawaler i jego goście mogli poczuć, że w danym momencie są dla striptizerki najważniejsi. Tą sztukę ja i moje koleżanki opanowałyśmy do perfekcji. A nasi klienci za każdym razem nas w tym przekonaniu utwierdzają.

Team - który tworzę wraz ze swoimi koleżankami - obsługuje setki imprez rocznie. Ogromna ich część, to imprezy na których pojawiamy się z polecenia. Bardzo często dzwonicie z prośbą o to, aby przyjechała konkretna striptizerka, którą już znacie i macie pewność, że występ będzie "sztosem". To ogromna radość dla mnie, że cieszę się takim zaufaniem i duma że to co robię, pozwala mi nazywać się jedną z wiodących tancerek erotycznych w Małopolsce i na Podhalu.

STRIPTIZERKA OLKUSZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Szukasz tancerki erotycznej, która swoją obecnością uświetni imprezę firmową lub wyjazd integracyjny do Olkusza? Z przyjemnością pomogę ci przebrnąć przez bądź co bądź skomplikowane kwestie organizacyjne. Jako doświadczona striptizerka i koordynatorka występów erotyczno-artystycznych przedstawię ci szalenie interesujące pomysły, rozwązania i możliwości - jak uatrakcyjnić firmowy event. Podpowiem co zawsze na pewno sie sprawdza, a czego lepiej unikać. Zaufaj mi - że ze mną będziesz w dobrych rękach.

Zdaję sobie sprawę, że ilu organizatorów, tyle pomysłów na przebieg imprezy. Dlatego możesz być pewien, że to co przygotuję, będzie odzwierciedlało w największym stopniu to o czym myślisz i czego oczekujesz. Wigilia firmowa i hostessy w strojach mikołajek - które wręczą upominki dla twoich pracowników - to zawsze bestseller w okresie świątecznym. Przykładów mogłabym mnożyć setki. Wolałabym jednak przygotować coś specjalnie dla ciebie, dlatego liczę i zachęcam cię do kontaktu.

STRIPTIZERKA OLKUSZ NA URODZINY W OLKUSZU

Taniec striptizerki jako prezent z okazji okrągłych urodzin nie jest bynajmniej nowością. Nowością w mojej ofercie są pokazy erotyczno-artystyczne, kabaretowe i recitale wokalne, które w odpowiedniej oprawie wyrafinowanej erotyki nie mają w sobie nic z wulgarności. Zamiast tego są prezentem, który można wspominać latami. Jest to również prezent, który zawsze będzie doceniony przez obecnych na przyjęciu gości.

Możesz zdać się na moje doświadczenie i wyczucie smaku, wiedząc że przygotuję dla was występ w oparciu o unikatowy scenariusz. Możesz brać również czynny udział w procesie przygotowań i zastrzec sobie decydujące zdanie w kwesti doboru strojów, muzyki i najdrobniejszych szczegółów, mając pewność, że zostaną one przygotowane zgodnie z twoim życzeniem. Wyślij do mnie zapytanie ofertowe lub skontaktuj się ze mną telefonicznie. Zachęcam.

STRIPTIZ W OLKUSZU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Dojeżdżamy do Olkusza na striptiz na imprezy takie jak: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, rocznica, jubileusz, pożegnanie emeryta, impreza firmowa, eventy, bankiety, wigilia firmowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, sylwester, andrzejki, barbórka, walentynki, wieczór kawalerski, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, dzień górnika, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków OSP, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla górników, striptiz dla pary.

Zamów taniec do naga z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, motel, hotel, hostel, limuzyna, wynajęty domek, pensjonat, pole paintballowe, ogródki działkowe, siedziba firmy, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, pub, klub, club muzyczny.

Striptiz z dojazdem: Olkusz i okolice

Striptizerki do wynajęcia z dojazdem do: Olkusz, Bolesław, Rabsztyn, Osiek, Wietardów, Niesułowice, Ostrężnica, Filipowice, Miękinia, Psary, Żurada, Olewin, Krążek, Krze, Międzygórze, Krzykawa, Biały Kościół, Klucze, Jaroszowiec, Golczowice, Troks, Zederman, Sułoszowa, Jangrot, Trzyciąż, Zadroże, Milonki, Wielmoża, Skała, Cianowice Duże, Szczodrkowice, Minoga, Bydlin, Chechło, Ryczówek, Strzegowa, Kaliś, Gołaczewy, Nowa Wieś, Wolbrom, Jerzmanowice, Zabierzów, Modlnica, Modlniczka, Rząska, Balice, Krzeszowice.

Striptiz Olkusz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Olkuszu: Kontakt

lub

+48 666 222 513