MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Głubczyce

Striptizerka Głubczyce |
☆ Striptiz Damski w Głubczycach ☆

Zalotna kokietka w seksownej bieliźnie striptizerka Głubczyce

lub

Profesjonalne striptizerki i performerki tańca o zabarwieniu erotycznym na twoją imprezę w Głubczycach. Tworzymy niezawodny dream team, który sprawdzi się na wieczorach kawalerskich, przyjęciach urodzinowych, a także na zlotach motocyklowych czy jako atrakcja erotyczna w dyskotece.

Naszym niekwestionowanym atutem jest doświadczenie. Amatorkom mówimy stanowcze - NIE! Podczas współpracy z nami otrzymujesz możliwości jakich nie da ci żadna przypadkowa tancerka. Od początku do końca pilotujemy proces przygotowań do występu oraz jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorami.

STRIPTIZERKA GŁUBCZYCE NA WIECZÓR KAWALERSKI

Zalotka z szelmowskim uśmieszkiem tancerka erotyczna Głubczyce

Być może miałeś już okazję zamawiać striptiz damski na wieczór kawalerski. A może po raz pierwszy spadła na ciebie ta odpowiedzialność. Musisz wiedzieć, że dla nas to codzienność i z całą pewnością nie mogłeś trafić w lepsze ręce. Odezwij się do mnie i z wyprzedzeniem zarezerwuj idealną striptizerkę na wieczór kawalerski w Głubczycach.

Naszą grupę tworzą najlepsze tancerki erotyczne w kraju. Kobiety nie tylko piękne, ale również inteligentne i precyzyjnie potrafiące czytać w męskich oczach. Wykonujemy taniec do naga dla kawalera, podchodzimy bez skrępowania do każdego z was. Taniec na kolanach znany również jako lap dance - to stały element naszych pokazów. Odezwij się do mnie i zapytaj o szczegóły.

STRIPTIZERKA GŁUBCZYCE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Oferta biznesowa to nie tylko striptiz. To starannie przygotowana artystyczno-erotyczna oprawa twojego firmowego wydarzenia. Przygotowana indywidualnie pod kątem konkretnej imprezy. W zależności czy będzie to impreza firmowa, piknik w plenerze czy biznesowe spotkanie kontrahentów. Na każdy z nich oferujemy inny zakres obsługi.

W związku z tym jeśli mamy rozpocząć przygotowania do występu erotycznego na twoją imprezę firmową, zacznijmy je od rozmowy. Odezwij się do nas lub wyślij zapytanie ofertowe już dziś. Nie traćmy czasu.

STRIPTIZERKA GŁUBCZYCE NA URODZINY W GŁUBCZYCACH

Erotyczny prezent na urodziny dla męża, brata lub przyjaciela. Idealna propozycja z okazji 40-stki, 50-tki czy 60-tki. Prezent który sprawdza się też z okazji 18-stki i bywa symboliczną bramą do dorosłości. Jeśli w twoim przypadku decyzja już zapadła i wchodzisz w to! Dzwoń!

U nas czekają na ciebie gotowe pakiety urodzinowe. Przygotowane na podstawie rekonesansu i wiedzy na temat zapotrzebowania i upodobań naszych licznych klientów. Pakiety sprawdzone i przetestowane. Nic lepszego z całą pewnością nie znajdziesz.

STRIPTIZ W GŁUBCZYCACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Profesjonalny striptiz damski na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, bankiet, gala, event, konferencja, impreza integracyjna, impreza pracownicza, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, afterparty, wieczór kawalerski, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szef, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: hotel, motel, hostel, dom, mieszkanie, apartament, limuzyna, partybus, hummer, pole paintballowe, ogródki działkowe, strzelnica, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy, plener, prywatna działka.

Striptiz z dojazdem: Głubczyce i okolice

Striptizerka na dojazd do: Głubczyce, Bogdanowice, Grobniki, Boguchwałów, Zubrzyce, Gadzowice, Gołuszowice, Lisięcice, Biernatów, Ciesznów, Grudynia Wielka, Grudynia Mała, Kózki, Racławice Śląskie, Baborów, Włodzienin, Ciermięcice, Pietrowice, Branice, Kietrz, Głogówek, Strzeleczki.

Striptiz Głubczyce: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Głubczycach: Kontakt

lub

+48 666 222 513