MENU
Jesteś tutaj: MIASTA KUJAWSKO-POMORSKIE Striptizerka Toruń

Striptizerka Toruń |
☆ Striptiz Damski w Toruniu ☆

Profesjonalna ładna striptizerka Toruń

lub

Striptizerka Toruń, striptizerki w Toruniu. Jeśli organizujesz imprezę w Toruniu? Świenie! Odezwij się do mnie - jeśli szukasz pikantnej atrakcji, która skutecznie rozrusza towarzystwo. Striptiz w moim wykonaniu to wirtuozeria erotycznego zmysłowego tańca. Ale mam jeszcze coś extra.

Mianowicie szerokie grono koleżanek z mojej branży. Najlepszych tancerek erotycznych z województwa kujawsko-pomorskiego, z którymi od lat współpracuję. Razem jesteśmy wizytówką kobiecej siły!

STRIPTIZERKA TORUŃ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Porywająca - ubrana w koronkową bieliznę - tancerka erotyczna z Torunia

Striptizerka na wieczór kawalerski w Toruniu. Każdy kawaler bez wyjątku powinien się znaleźć w gronie szczęśliwców, dla którego kumple zamówią profesjonalną striptizerkę na jego imprezę kawalerską w Toruniu. Myślę, że ty również nie powinieneś się wahać i zastanawiać czy to dobry pomysł. Działaj!

Odezwij sie do mnie! Jestem profesjonalną striptizerką, która już od lat gości na wieczorach kawalerskich. Imprezy z moim udziałem pozostawiają najlepsze wspomnienia. Obfitują w najlepsze doznania wzrokowe. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni wariant. Wersja standardowa, wersja kilkugodzinna? A może wersja z koleżanką i ogniste >Lesbian Show< w najlepszej odsłonie? Daj znać co wybrałeś. Jeśli chcesz, chętnie doradzę i pomogę w doborze odpowiedniej wersji, przebrań tematycznych oraz scenariusza pokazu.

STRIPTIZERKA TORUŃ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Toruniu. Jako organizator firmowego wydarzenia, z pewnością szukasz atrakcji, która zaskoczy gości oraz pracowników. Występ striptizerki sprawdzi się tutaj najlepiej. Skąd o tym wiem? Po prostu z doświadczenia. Sexowne hostessy, które zmysłowym krokiem kręcą się po sali. Pokaz tańca erotycznego, który wręcz ocieka erotyzmem. To jest to co niewątpliwie powinno się znaleźć pomiędzy pokazem salsy i sztucznych ogni.

Odezwij się do mnie! Z przyjemnością pomogę w "ogarnięciu" tego tematu. Opowiem jak wyglądają moje pokazy, w każdej dostępnej wersji. A jeśli będziesz zainteresowany występem kilku tancerek erotycznych, wtedy przedstawię sylwetki wszystkich striptizerek, z którymi od lat współpracuję. Jestem przekonana, że razem stworzymy coś wspaniałego. Pracownicy i kontrahenci będą wprost urzeczeni naszym występem.

STRIPTIZERKA TORUŃ NA URODZINY W TORUNIU

Striptizerka na urodziny w Toruniu. Chyba każdy zgodzi się ze mną - że poszukiwania idealnego prezentu na urodziny dla jubilata - to czasem droga przez piekło. Sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana kiedy solenizant świętuje 18-stkę, 50-tkę czy 60-tkę. Spokojnie! Zdaj się na mnie. Mój wyjątkowy i niezwykle zmysłowy striptiz na urodziny to marzenie każdego mężczyzny.

Zadzwoń do mnie, a przedstawię ci wszystkie dostępne warianty pokazu. Powiem, które z nich szczególnie sprawdzą się na przyjęcie urodzinowe. Mój występ będzie przygotowany tak, aby wpisywał się 100% w upodobania solenizanta. Nie odmówię sobie również przyjemności, aby na początek odrobinę wkręcić solenizanta. Mam kilka pomysłów o których muszę ci opowiedzieć. Zadzwoń!

STRIPTIZ W TORUNIU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Jako striptizerka występuję w miejscach takich jak: mieszkanie, dom, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, dyskoteka, limuzyna, hummer, partybus, remiza strażacka, siedziba firmy, biuro, korporacja..

Występuję i robię striptiz na imprezach takich jak: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, imieniny, rocznica, jubileusz, pożegnanie emeryta, impreza rozwodowa, męskie spotkanie, imieniny, sylwester, andrzejki, helloween, impreza mikołajkowa, walentynki, dzień chłopaka, zjazd absolwentów, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, impreza integracyjna, striptiz dla strażaków, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, otwarcie firmy.

Striptiz z dojazdem: kujawsko-pomorskie

Jako striptizerka dojeżdżam do miejscowości takich jak: Toruń, Włocławek, Grębocin, Lubicz Górny, Łysomice, Ostaszewo, Przysiek, Cierpice, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Bobrowniki, Chełmża, Płużnica, Łubianka, Solec Kujawski, Gniewkowo, Bąbolin, Rojewo, Nieszawa, Kikół, Lipno, Golub-Dobrzyń, Radomin.

Striptiz Toruń: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Toruniu: Kontakt

lub

+48 666 222 513