MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Ełk

Striptizerka Ełk |
☆ Striptiz Damski w Ełku ☆

Figlarna młoda blondynka striptizerka Ełk

lub

Striptiz damski na imprezę do Ełku. Zorganizuj chociaż raz w życiu wydarzenie o jakim będą pamiętać wszyscy zaproszeni goście.

Tancerki, hostessy, fordanserki na imprezy firmowe, urodziny a nawet zloty motocyklowe. Striptiz to super atrakcja, również w dyskotekach lub klubach muzycznych. Odezwij się do mnie i koniecznie poznaj szczegóły oferty.

STRIPTIZERKA EŁK NA WIECZÓR KAWALERSKI

Śliczna sexowna kocica tancerka erotyczna Ełk

Wieczór kawalerski w Ełku? Dla nas to nie problem. Zarówno ja jak i moje piękne koleżanki - z przyjemnością wystąpimy na imprezie kawalerskiej w Ełku. Swoją ofertę stworzyłyśmy w oparciu o doświadczenie. Znajdziesz więc w niej pakiety idealne dopasowane na wieczór kawalerski.

Jeśli zastanawiasz się czy striptizerka powinna wziąć udział w waszej imprezie kawalerskiej - to zapewnić mogę, że powinna. Wielu organizatorów próbuje przechytrzyć większość i pomija rezerwację striptizerki. To najgorsze posunięcie i wiele razy po prostu jest "gwożdziem do trumny" każdego kawalerskiego. Musisz wiedzieć, że striptiz dla kawalera nie bez powodu jest w Polsce tradycją. A skoro tancerki erotyczne zyskały popularność na tego typu wydarzeniach, to koniecznie przekonaj się dlaczego :) Przy okazji przekonasz się dlaczego ja i striptizerki ode mnie stanowimy najsilniejszą grupę tancerek w kraju.

STRIPTIZERKA EŁK NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Oferujemy atrakcje na biznesowe wydarzenia. Dopracowane pakiety - z okazji imprezy firmowej, bankietu dla vipów czy wyjazdu integracyjnego. Ale jeśli żaden z nich nie wpisuje się w twoje wymagania, to chętnie przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla ciebie.

Nasze programy artystyczne znane są w całym kraju. Począwszy od burleski, poprzez aerial dance, a skończywszy na popularnym pokazie tańca pole dance. Odpowiednio dopasowana muzyka i stroje tworzą całość, która jest nie do podrobienia.

STRIPTIZERKA EŁK NA URODZINY W EŁKU

Prezent z okazji urodzin może być prawdziwym wyzwaniem - jeśli chcesz podarować go osobie, która prawdopodobnie ma już wszystko. Pamiętaj wtedy, że unikatowych wspomnień nigdy za wiele. Dlatego też m.in tak dużą popularnością cieszą się nasze występy.

W związku z ciągle rosnącą liczbą rezerwacji, postanowiłyśmy stworzyć gotowe pakiety urodzinowe. Show erotyczno-artystyczne, które sprawdzi się zawsze z okazji okrągłych urodzin jak np. 30-stki, 40-stki lub 50-tki. Zorganizuj prezent marzeń dla jubilata!

STRIPTIZ W EŁKU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, impreza strażacka, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, strzelnica, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran.

Striptiz z dojazdem: Ełk i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Ełk, Szeligi, Mrozy Wielkie, Szarek, Maleczewo, Chrzanowo, Bienie, Woszczele, Małkinie, Mołdzie, Bartosze, Sikory Juskie, Płociczno, Gorło, Łoje, Stacze, Lisewo, Rajgród, Wojdy, Czarna Wieś, Skrodzkie, Krzywe, Katarzynowo.

Striptiz Ełk: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Ełku: Kontakt

lub

+48 666 222 513