MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Krynica-Zdrój

Striptizerka Krynica-Zdrój |
☆ Striptiz Damski w Krynicy-Zdroju ☆

Różowa szminka na ustach - striptizerka Krynica-Zdrój

lub

Striptizerka na dojazd do Krynicy-Zdroju. Z pewnością masz w głowie wstępny zarys tego czego oczekujesz. Jeśli moja osoba spełnia twoje oczkiwania, to bardzo się cieszę i zachęcam do kontaktu. Jeśli jednak wolałbyś brunetkę, to z całą pewnością również będę mogła ci pomóc. Jako doświadczona tancerka erotyczna stworzyłam naprawdę fantastyczny zespół tancerek erotycznych na Podhalu. Obsługujemy imprezy w duetach lub solo. Czasami dojeżdżamy na imprezy w grupie kilku tancerek. Wybór należy do ciebie!

Jedno jest pewne - potrzebujesz profesjonalistki, która rzuci publiczność na kolana i pozostawi w niemym zachwycie. A tak się składa, że ja i moje koleżanki jesteśmy specjalistkami w dziedzinie tańca erotycznego. Bogate doświadczenie, to kluczowa rzecz, która wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. A dobrej jakości taniec erotyczny może naprawdę wynieść waszą imprezę na bardzo wysoki poziom. Zwroć się do mnie i bawmy się do białego rana.

STRIPTIZERKA KRYNICA-ZDRÓJ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Krynica-Zdrój ubrana tylko w zapach na wieczór kawalerski

Striptizerka na imprezę kawalerską w Krynicy Zdroju. Oczywiście nie w głowie mi, aby się narzucać, jeśli tego nie chcesz. Jednak zanim podejmiesz decyzję i wybierzesz striptizerkę, która dojedzie na wieczór kawalerski w Krynicy-Zdroju - to wcześniej zapoznaj się z moją ofertą. Jeśli do imprezy jest jeszcze chwila czasu, to spokojnie możesz przemyśleć wybór i skontaktować się ze mną, aby dograć szczegóły.

Ale jeśli impreza właśnie trwa - to zdecydowanie nie masz już czasu :) Na szczęście trafiłeś w ręce najlepszych striptizerek z Podhala. Zadzwoń, a my zrobimy wszystko, aby przyjść z odsieczą i sprawić, że ten wieczór kawalerski nabierze zupełnie nowych zdecydowanie bardziej erotycznych barw.

STRIPTIZERKA KRYNICA-ZDRÓJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Striptizerka, która wystąpi na imprezie firmowej w Krynicy-Zdroju. Mogę to być ja. Może to być również jedna z moich koleżanek. Nie narzucam ci wyboru, ale chętnie przedstawię wszystkie możliwe i dostępne opcje. Wtedy decyzja, którą podejmiesz mimo, że w tej chwili być może wydaje się trudna, okaże się naprawdę łatwa i przyjemna.

Zadzwoń więc do mnie i powiedz jaki rodzaj imprezy organizujesz. Czy jest to spotkanie integracyjne pracowników, wigilia firmowa, czy może bankiet dla kontrahentów. Na każdą z tych imprez mam przygotowane kilka pomysłów. Nie musi to być taniec do naga, ale powinien to być taniec, który poruszy wyobraźnią i zmysłami gości. A to z całą pewnością robimy najlepiej. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

STRIPTIZERKA KRYNICA-ZDRÓJ NA URODZINY W KRYNICY-ZDROJU

Striptizerka która wykona taniec erotyczny na przyjęciu urodzinowym. Może być naprawdę wyrafinowanym prezentem lub totalną klapą. Wszystko zależy od tego, jaką tancerkę erotyczną wybierzesz. Jestem tutaj po to, aby ułatwić ci wybór i doradzić w kwestii doboru odpowiedniego wariantu artystycznego. A wariantów w mojej ofercie jest całkiem sporo - więc masz w czym wybierać. Zadzwoń do mnie, a ja z przyjemnością podpowiem - który z nich mógłby być idealny dla was.

Pamiętaj jednak, że jako organizator, to ty masz ostatnie słowo i jesteś jedyną osobą decyzyjną. Wszystko czego oczekujesz moim zadaniem i nieukrywaną przyjemnością jest spełnić. Jest to kolejny atut, który czyni moje usługi tak wyjątkowymi. Po prostu uwielnbiam swoją pracę. Podobnie jak tancerki i artystki, z którymi mam przyjemność współpracować. Łączy nas ten sam FLOW i energia. Mamy ten przywilej, że wykonujemy pracę, która przynosi satysfakcję i mnóstwo przyjemności.

STRIPTIZ W KRYNICY-ZDROJU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na Podhalu z dojazdem na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, bankiet, konferencja, event, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, męskie spotkanie, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków.

Striptizerka na telefon z Podhala do: domek w górach, wynajęty domek, pensjonat, dom, mieszkanie, motel, hotel, apartament, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa, limuzyna, hummer, partybus, klub motocyklowy, dyskoteka, klub, club muzyczny, remiza OSP, pole paintballowe, ogródki działkowe, plener.

Striptiz z dojazdem: Krynica-Zdrój i okolice

Striptizerki na Podhalu z dojazdem do: Krynica-Zdrój, Jastrzębik, Złockie, Szczawnik, Muszyna, Milik, Leluchów, Orlov, Dubne, Lenartov, Snakov, Malcov, Starina, Mały Lipnik, Żegiestów, Sulin, Wierchomla Wielka, Wierchomla Mała, Uhryń, Czyrna, Banica, Śnietnica, Brunary, Ropki, Wysowa-Zdrój, Kwiatoń, Skwirtne, Blechnarka, Stebnicka Huta, Konieczna, Radocyna, Wyszowatka, Grab.

Striptiz Krynica-Zdrój: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Krynicy-Zdroju: Kontakt

lub

+48 666 222 513