MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Wadowice

Striptizerka Wadowice |
☆ Striptiz Damski w Wadowicach ☆

Striptizerka Wadowice - zmysłowy vamp z Wadowic

lub

Striptizerki na telefon - które mogą dojechać do Wadowic - to w istocie bardzo liczne grono. Można by rzec: do wyboru, do koloru. Ceny również są mniej więcej podobne, a jeśli są różnice to nieznaczne.  Jeśli zatem spośród wszystkich ofert - dostrzeżesz jedną, której cena będzie znacznie odbiegać od pozostałych, wiedz jedno - będzie to zwykłe naciągactwo i bynajmniej nie ma nic wspólnego z jakością.

Rynek usług - niezależnie jakich, jest podobny i podobnie kształtują się ceny. W przypadku pokazów tańca erotycznego, masz możliwość wyboru odpowiedniego dla ciebie wariantu. Jeśli robisz wieczór kawalerski - sprawa jest prosta. Jeśli natomiast są to urodziny lub impreza firmowa - wtedy zachęcam cię do kontaktu ze mną. Jestem pewna, że będę mogła udzielić cennych wskazówek.

STRIPTIZERKA WADOWICE NA WIECZÓR KAWALERSKI

Słodka i urocza tancerka erotyczna Wadowice na wieczór kawalerski

Zamierzasz zorganizować wieczór kawalerski w Wadowicach? Koniecznie odezwij się do mnie! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jestem jedną z najchętniej zamawianych tancerek erotycznych na wieczory kawalerskie w Małopolsce.

Taniec - który prezentuję - nikogo nie pozostawi obojętnym. Wiem to z doświadczenia. Mam za sobą setki zrealizowanych występów. Bywam na dużych imprezach kawalerskich oraz na kameralnych prywatkach. Zawsze potrafię sprawić, że mężczyźni w mojej obecności, mają poczucie, że są jedyni na świecie. Istotnie tak jest w tej danej chwili. To właśnie ciebie pragnę uwieść.

STRIPTIZERKA WADOWICE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Niech to będzie jedyna taka impreza firmowa w Wadowicach! Z moją pomocą możesz zorganizować rozrywki i atrakcje, jakich próżno szukać w ofercie firm eventowych. Pokazy erotyczne, lesbian show, BDSM show, występy kabaretowe czy artystyczno-erotyczne widowiska, w wykonaniu gwiazd estrady.

Od czego zacząć? Możesz wysłać do mnie zapytanie ofertowe lub jeśli wolisz, możesz też do mnie zadzwonić. Wspólnie omówimy wszystkie za i przeciw, a ja przygotuję zaskakujący scenariusz tej nocy. Jestem pewna, że nie będziesz rozczarowany/a. PS. Już nie mogę się doczekać.

STRIPTIZERKA WADOWICE NA URODZINY W WADOWICACH

Czy striptiz to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny z okazji urodzin? A czy piosenka "Brunetki, blondynki" wzięła się z niczego? Jest to jeden z najlepszych pomysłów - gdyż jest oczywiste - że mężczyźni uwielbiają piękne kobiety. A jeśli to ich własna żona lub przyjaciel zorganizuje tak wyjątkowy prezent na urodziny - to z całą pewnością będzie on doceniony po stokroć.

Nigdy nie zabiegam, aby pokaz tańca erotycznego był pełnym striptizem do naga. Zawsze pytam jakie są oczekiwania organizatora lub organizatorki. Jeśli dostaję feed back, że ma to być delikatne show w wersji soft, wtedy organizuję pokaz aerial dance czyli taniec na szarfach lub fire show o zabarwieniu erotycznym. W tle możemy zorganizować body sushi dla gości. Możemy omówić wszystko już teraz. Zachęcam cię do kontaktu ze mną.

STRIPTIZ W WADOWICACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia występuje na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, konferencja, gala, eventy, bankiet, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla górników, striptiz dla motocyklistów, barbórka, dzień górnika, golonko, śledzik, karczma piwna, striptiz dla kawalera.

Zamów striptiz do: hotel, motel, hostel, apartament, pensjonat, limuzyna, hummer, domek w górach, plener, klub motocyklowy, remiza OSP, dom, mieszkanie, ogródki działkowe, pole paintballowe, klub, pub, club muzyczny, dyskoteka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa.

Striptiz z dojazdem: Wadowice i okolice

Striptizerka na dojazd do: Wadowice, Roków, Klecza Dolna, Jaroszowice, Świnna, Poręba, Koziniec, Ponikiew, Chocznia, Tomice, Inwałd, Frydrychowice, Zagórnik, Sułkowice, Rzyki, Jagódki, Kaczyna, Krzeszów, Śleszowice, Jaszczurowa, Tarnawa Dolna, Skawce, Mucharz, Zembrzyce, Barwałd Średni, Klkecza Górna, Stryszów, Drabóż, Babica, Witanowice, Bachowice.

Striptiz Wadowice: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Wadowicach: Kontakt

lub

+48 666 222 513