MENU
Jesteś tutaj: MIASTA LUBELSKIE Striptizerka Lublin

Striptizerka Lublin |
☆ Striptiz Damski w Lublinie ☆

Bogini Venus striptizerka Lublin

lub

Striptizerka Lublin, striptizerki do Lublina. Czy właśnie w tej chwili szukasz zmysłowej striptizerki, która przyjedzie na twoją imprezę do Lublina lub okolic? Cieszę się, że udało ci się trafić na moją stronę internetową. Myślę, że z moim udziałem wasza impreza będzie jedną z tych, które są warte zapamiętania.

Jestem tancerką erotyczną, która swoją renomę zdobyła na przestrzeni kilku lat pracy. Nie jestem nowicjuszką i doskonale wiem co kręci facetów. Wiem jak wykorzystać swoje niezaprzeczalne atrybuty podczas tańca erotycznego. Z dumą mogę powiedzieć, że za mną już kilka tysięcy imprez. Nie pamietam, aby którakolwiek z nich była nieudana. Nie pamiętam niezadowolonych gości. Jestem bowiem gwarantem udanej zabawy.

STRIPTIZERKA LUBLIN NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna - dziewczyna o hipnotyzującym spojrzeniu w czerwonych szpilkach - Lublin

Striptizerka na wieczór kawalerski w Lublinie. Kto z nas nie słyszał, że główną atrakcją imprez kawalerskich jest striptizerka? No właśnie! Kawaler, który świętuje pożegnanie "wolności" musi przekonać się z czego tak naprawdę rezygnuje. Jak najbardziej możecie zarezerwować kawalerską przejażdżkę limuzyną po Lublinie, albo pojedynek na polu paintballowym - ale pod żadnym pozorem nie zapomnijcie wynająć striptizerki. Profesjonalne tancerki prezentują zupełnie inną formę tańca, niż tancerki w nocnych klubach. Nie można im odmówić atrakcyjnego wyglądu i umiejętności w tańcu Pole Dance. Ale striptiz dla kawalera - to coś zupełnie innego. Prywatna niezależna striptizerka potrafi stworzyć tak wyjątkową, intymną atmosferę, której nie uświadczysz w żadnym klubie ze striptizem. Hmmm ...chyba powinnam sprecyzować. Potrafię to zrobić:)

Zadzwoń i z wyprzedzeniem zamów mój taniec erotyczny dla kawalera, na swoją imprezę w Lublinie. Wybierz wariant występu. Wybierz przebranie erotyczne. Ponad wszystko jednak wybierz profesjonalizm i doświadczenie.

STRIPTIZERKA LUBLIN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza Firmowa w Lublinie Striptizerka na imprezę firmową w Lublinie - to bardzo popularny rodzaj rozrywki - który z powodzeniem sprawdzi się na firmowym wydarzeniu. Wielokrotnie miałam okazję występować na imprezach pracowniczych - jako sexy wodzirejka. Na wigilii firmowej - jako sexy śnieżynka, która rozdawała upominki. Z kolei na okoliczność eventów lub bankietów, wraz z koleżankami z którymi współpracuję - pełnimy niejednokrotnie rolę sexy hostessy lub fordanserki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do mnie lub napisz! Chętnie przygotuję dla ciebie również ofertę indywidualną. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości. Jestem przekonana, że jeszcze niejednokrotnie będziemy współpracować, przy okazji kolejnych imprez. Kiedy już raz trafisz w moje objęcia, będziesz chciał wracać do nich częściej ;)

STRIPTIZERKA LUBLIN NA URODZINY W LUBLINIE

Striptizerka na urodziny w Lublinie. Zadzwoń do mnie i zarezerwuj pokaz tańca erotycznego dla jubilata na przyjęcie urodzinowe. Spraw, aby ta ważna data zapisała się w pamięci osoby świętującej oraz jego gości. 18-stka, 40-stka, 60-tka. Rozpoczęcie kolejnego etapu życia idealnie łączy się z "czymś" szalonym. Pozwól, że to właśnie ja będę tą zwariowaną przygodą na waszym przyjęciu urodzinowym. Pozwól sobie na więcej!

Zacznijmy jednak od rozmowy i kwestii ustalenia szczegółów erotycznego show na urodziny. Zdecydujemy czy mój taniec będzie striptizem w całej okazałości (do naga) czy będzie wersją soft i zaprezentuję  taniec do bielizny. Czy będzie to taniec z elementami lap dance i usiądę na kolanach jubilata czy rezygnujemy z tego elementu. Są to ważne dla mnie informacje, które znacznie przyczynią się do tego, że występ będzie udany, a goście zadowoleni. Odezwij się do mnie!

STRIPTIZ W LUBLINIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz możesz zamówić do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, hotel, motel, restauracja, apartament, hostel, pizzeria, kręgielnia, klub, dyskoteka, pub, piwiarnia, remiza strażacka, domek nad jeziorem, ogródki działkowe, pole paintballowe, limuzyna, hummer, partybus, siedziba firmy, biuro, korporacja.

Jako striptizerka występuję na takich imprezach jak: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, rocznica, jubileusz, walentynki, helloween, dzień chłopaka, sylwester, andrzejki, targi branżowe, imprezy korporacyjne, event, bankiet, konferencja, impreza mikołajkowa, impreza dla VIP-ów, impreza firmowa, impreza pracownicza, wigilia firmowa, striptiz dla strażaków, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Striptiz z dojazdem: lubelskie

Striptizerka bez problemu dojedzie do takich miejscowości jak: Lublin, striptiz nad Zalew Zemborzycki, Dominów, Głusk, Stasin, Prawiedniki, Głusk, Jakubowice, Murowane, Ciecierzyn, Elizówka, Jakubowice Konińskie, Konopnica, Szerokie, Panieńszczyzna, Tomaszowice, Radawiec Duży, Motycz, Bogucin, Garbów, Zagrody, Leśce, Jastków, Niemce, Łuszczów Pierwszy, Świdnik, Kalinówka, Kawęczyn, Piaski, Piotrków Drugi, Bychawa, Niedrzwica Duża, Borzechów, Bełżyce, Jaroszewice, Samoklęski, Nasutów, Kijany.

Striptiz Lublin: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Lublinie: Kontakt

lub

+48 666 222 513