MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Kalwaria Zebrzydowska

Striptizerka Kalwaria Zebrzydowska |
☆ Striptiz Damski w Kalwarii Zebrzydowskiej ☆

Szlachetna dziewczyna jak opal - striptizerka Kalwaria Zebrzydowska

lub

Striptiz damski z dojazdem do Kalwarii Zebrzydowskiej. Chętnie zrealizuję to wyzwanie na twojej imprezie. Z góry zakładam że masz takową w planach. A nawet jeśli trafiłeś do mnie zupełnie przypadkiem i nie myślisz o organizacji przyjęcia - to myślę, że dobrym pomysłem będzie zapisać sobie mój numer telefonu. Tak na wszelki wypadek, na przyszłość :) Coś mi podpowiada, że przypomnisz sobie o nim przy najbliższej nadarzającej się okazji.

Jestem jedną z wiodących striptizerek na Podhalu i w Małopolsce. Jako jedna z nielicznych, tworzę grupę niezależnych tancerek erotycznych. Dziewczyn - które nie są związane z klubami, a jedynie ze mną. Sprawnie obsługujemy dużą liczbę imprez i to nie tylko męskich, wbrew temu co moze sie wydawać. Występujemy również w obceności kobiet. Współpracujemy przy obsłudze imprez dla VIP-ów oraz ważnych osobistości ze świata showbiznesu. Czy chcesz, abyśmy wystąpiły u ciebie?

STRIPTIZERKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczne Kalwaria Zebrzydowska w bieliźnie z turkusowymi dodatkami

Wieczór kawalerski to ten rodzaj imprez, które striptizerki wprost uwielbiają. To my nadajemy barw i wiele razy dzięki nam właśnie impreza pozostaje w pamięci. Zarówno mnie, jak i moim koleżankom, nie można odmówić kreatywności i pomysłowości w temacie występów erotycznych.

Nie chodzi przecież o to, aby starać się być lepszą od innych tancerek. Chodzi o to, aby samej sobie podnosić poprzeczkę i starać się rozwijać i ewoluować artystycznie. Tak właśnie tworzy się profesjonalizm i unikatowa marka.

STRIPTIZERKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Renoma jaką wyróżniają się występy erotyczne moje oraz tancerek erotycznych z którymi mam przyjemnośc współpracować jest znana. O nas się mówi, a nasz numer telefonu przekazywany jest z rąk do rąk wśród znajomych wraz z najlepszymi recenzjami. Zawsze staramy sie zaskoczyć i spełnić oczekiwania przy obsłudze imprez firmowych, gdyż jest to najcenniejsza reklama dla nas.

Jeśli ty również w tej chwili próbujesz rozeznać się w kwestii atrakcji erotyczno-artystycznych na imprezę integracyjną - to lepiej nie mogłeś trafić. Moja oferta jest unikatowa i niewątpliwie najbogatsza, spośród innych dostępnych na rynku. Nie bez powodu - przedsiębiorcy oraz mniejsze i większe firmy dzwonią do mnie przy okazji eventów. Mogę zapewnić artystyczne show takie jak: burleska, body sushi czy obsługę sexownych hostess, fordanserek. Z niecierpliwością czekam na twój telefon.

STRIPTIZERKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA NA URODZINY W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Sexowny prezent niespodzianka na urodziny? Dla mnie to jedno z ulubionych wyzwań. Uwielbiam gościć na przyjęciach urodzinowych w roli owego prezentu. Czasem serwuję erotyczny wystep, aby póżniej rozkręcić zabawę. Czasem zamawiacie recital wokalny, gdzie striptizerka wciela się w Marilyn Monroe. Bywa i tak, że pragniecie zobaczyć artystyczne imponujące aerial show. Bez względu na to, jaki performance wybierzesz - jubilat i jego goście będą oczarowani.

W odróżnieniu do wieczorów kawalerskich - przyjęcie urodzinowe charakteryzuje się często obecnością osób w różnym wieku. Co za tym idzie - również występ erotyczny, przygotowany przez tancerkę, powinien w pełni być odzwierciedleniem wizji organizatora. To on przecież wie najlepiej, kto będzie na sali. Po mojej stronie leży przygotowanie przedstawienia na miarę oczekiwań. Mam w swoim repertuarze naprawdę wiele ciekawych wariantów. Bardziej lub mniej erotycznych. Dlatego zachęcam cię do kontaktu.

STRIPTIZ W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia Kalwaria Zebrzydowska na: męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, sylwester, andrzejki, bal karnawałowy, halloween, walentynki, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla prezesa, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz dla strażaków.

Striptizerka która wystąpi w: dom, mieszkanie, hotel, motel, apartament, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, kasyno, domek w górach, wynajęty domek, limuzyna, partybus, hummer, pole paintballowe, ogródki działkowe, plener, siedziba firmy, club, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy.

Striptiz z dojazdem: Kalwaria Zebrzydowska i okolice

Striptizerki na telefon z dojazdem do: Kalwaria Zebrzydowska, Bugaj, Zebrzydowice, Brody, Leśnica, Zarzyce Wielkie, Przytkowice, Stanisław Dolny, Stanisław Górny, Zagórze, Barwałd Górny, Barwałd Średni, Klecza Górna, Barwałd Dolny, Klecza Dolna, Roków, Babica, Skawinki, Jastrzębia, Zachełmna, Marcówka.

Striptiz Kalwaria Zebrzydowska: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Kalwarii Zebrzydowskiej: Kontakt

lub

+48 666 222 513