MENU
Jesteś tutaj: MIASTA DOLNOŚLĄSKIE Striptizerka Jelenia Góra

Striptizerka Jelenia Góra |
☆ Striptiz Damski w Jeleniej Górze ☆

Blondynka w czarnej koronkowej bieliźnie striptizerka Jelenia Góra

lub

Profesjonalny striptiz damski budzi emocje. Z zainteresowaniem oglądają go nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. W tej kwestii najważniejszym jest wybrać odpowiednią striptizerkę.

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego. Każdy przecież wie jaki typ kobiet mu się podoba. Otóż w przypadku tancerki erotycznej nie tylko walory wizualne mają znaczenie. Liczy się znacznie więcej.

STRIPTIZERKA JELENIA GÓRA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Zmysłowa tancerka erotyczna o pełnym biuście z Jeleniej Góry

W odniesieniu do imprez kawalerskich warto wiedzieć, że nikt nie rozkręci zabawy lepiej niż kreatywna tancerka. W naszym przypadku liczba ciekawych pomysłów, naprawdę robi wrażenie i trudno się z nami nudzić.

Jesteśmy niezwykle asertywne, więc odnajdujemy się w każdej sytuacji. Kawaler jest wstydliwy? Nic nie szkodzi. Mamy swoje sposoby, by sprawić, że się odrobinę rozkręci. Macie obawy, że będzie się czuł głupio, kedy dziewczyna będzie robić dla niego występ? Otóż my podchodzimy do wszystkich z was. Nie możemy pozwolić, by jedynie kawaler miał grzeszki na sumieniu :) Wy również bedziecie mieć okazje zgrzeszyć. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku, więc przyszła panna młoda może być w tej kwestii spokojna.

STRIPTIZERKA JELENIA GÓRA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Atrakcje erotyczne dla firm, z okazji wydarzeń z cyklu np. imprezy firmowej lub imprezy pracowniczej, tudzież wigilii firmowej. Są to projekty dość wymagające - nie znaczy jednak że trudne. Dla nas nie ma rzeczy trudnych lub takich, których nie mogłybyśmy zrealizować.

Najważniejsze jest, by z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym zająć się organizacją pokazu tańca erotycznego. Zwłaszcza kiedy organizator ma szereg pomysłów, które chciałby wcielić w życie. Gdy mamy czas na przygotowania, wtedy nie ogranicza nas już zupełnie nic.

STRIPTIZERKA JELENIA GÓRA NA URODZINY W JELENIEJ GÓRZE

Idealny prezent na urodziny dla męzczyzny to taki, który nie wyląduje w szafie. Nie zniszczy się i nie będzie z kategorii tych, z którymi nie wiadomo co zrobić. Co to zatem może być? Może to być np. występ profesjonalnej striptizerki na przyjęciu urodzinowym. Co prawda będzie on trwał kilkadziesiąt minut, ale uwierz mi - wspomnienia prawdopodobnie zostaną z wami na zawsze.

Nasze pakiety urodzinowe charakteryzują się różnorodnością. Nie tylko klasyczny striptiz mamy w swojej ofercie. Chcesz wiedzieć co jeszcze sprawdzi się jako prezent dla jubilata? Odezwij się do mnie! Zadzwoń lub napisz. Poznaj nasze wyjątkowe warianty pokazów.

STRIPTIZ W JELENIEJ GÓRZE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki z dojazdem na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, halloween, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męza, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerki erotyczne na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, prywatna działka, plener, sala bankietowa.

Striptiz z dojazdem: Jelenia Góra i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Szpindlerowy Młyn - Czechy, Bolków, Kamienna Góra, Łomnica, Staniszów, Kowary, Mysłakowice, Karpniki, Jeżów Suchecki, Radomierz, Przesieka, Sosnówka, Wojcieszów, Dobków, Świerzawa, Nowy Kościół, Pielgrzymka, Jerzmanice-Zdrój.

Striptiz Jelenia Góra: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Jeleniej Górze: Kontakt

lub

+48 666 222 513