MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Nowy Sącz

Striptizerka Nowy Sącz |
☆ Striptiz Damski w Nowym Sączu ☆

Ładna o gładkim pięknie opalonym ciałku striptizerka Nowy Sącz- z krwi i kości góralka

lub

Striptizerka do wynajęcia w Nowym Sączu. Zostań bohaterem tej imprezy i zamów mój wyjątkowy striptiz na dojazd do Nowego Sącza. Jestem tutaj po to, abyś mógł zaskoczyć swoich kumpli, abyś zrobił niespodziankę dla gości, ale przede wszystkim jestem tutaj po to, aby spełnić wasze marzenia o profesjonalnej striptizerce - która zatańczy tylko dla was.

Moje pokazy tańca erotycznego cieszą się ogromną popularnością w całej Małopolsce. Bez żadnych przeszkód możesz go również zamówić z dojazdem do Nowego Sącza. Korzystając ze znajomości, które nawiązałam na przestrzeni kilku lat pracy, postanowiłam stworzyć team niezależnych tancerek erotycznych - które podobnie jak ja występują na imprezach w terenie.

STRIPTIZERKA NOWY SĄCZ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Młodziutka tancerka erotyczna Nowy Sącz - tancerka z gór na wieczór kawalerski

Tancerka na striptiz dla kawalera w Nowym Sączu - to całkowity must have wszystkich imprez kawalerskich. Jeśli ktokolwiek powie inaczej to nie wierz mu. Wiem doskonale, że nawet jeśli nie zamówisz mojego tańca w tej chwili, to z całą pewnością w trakcie imprezy temat wróci jak bumerang :)

Jestem jedną z najpopularniejszych  striptizerek na Podhalu i w Małopolsce. Zarówno ja jak i moje koleżanki obsługujemy tutaj setki imprez. Mam odpowiednie doświadczenie, temperament i ogromny wybór przebrań erotycznych oraz rekwizytów, które wykorzystuję podczas swoich występów na wieczorach kawalerskich. Zadzwoń i wybierz coś dla siebie!

STRIPTIZERKA NOWY SĄCZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Striptizerka z dojazdem do Nowego Sącza. Jako profesjonalna tancerka erotyczna współpracuję z osobamy prywatnymi, ale również z firmami i przedsiębiorcami, którzy zamawiają mnie lub moje koleżanki na występy w firmie. Imprezy firmowe, wigilie firmowe czy wyjazdy integracyjne - to tylko niektóre z nich. Wybierając mnie, wybierasz sprawdzoną markę i usługi w wersji premium.

A swoją markę tworzę od lat. Zależy mi na tym, aby każdy z moich klientów zachował jak najlepsze wspomnienia z moich występów - gdyż to procentuje na lata. I tak już od lat w wielu firmach zjawiam się po raz kolejny. Organizuję body sushi oraz pokazy erotyczno-artystyczne - w wykonaniu moich koleżanek - które są artystkami w Polsce bardzo znanymi i cenionymi. Polecam swoje usługi.

STRIPTIZERKA NOWY SĄCZ NA URODZINY W NOWYM SĄCZU

Striptizerka, która zatańczy na urodzinach dla solenizanta, może być naprawdę trafionym prezentem. Wiem to z doświadczenia. Jeśli organizacja ma "ręce i nogi" to z całą pewnością tak będzie. Dlatego już na wstępie możesz ze mną ustalić zakres mojego tańca. Powiedzieć jak to widzisz i czego oczekujesz. Czy mam zrobić taniec do naga, do bielizny czy topless. Jestem tancerką, która wcieli twoją wizję w życie. Jako, że uwielbiam tańczyć i na potrzeby występu tworzyć coraz to nowy performance - to zawsze wkładam dużo energii w to, aby efekt był zadowalający.

Pozbądź się więc wszelkich zahamowań i zrób pierwszy krok, aby podarować jubilatowi prezent, którego nie zapomni. Zadzwoń do mnie lub napisz i dowiedz się jakie rodzaje występów erotycznych lub erotyczno-artystycznych mogę zaoferować na przyjęcie urodzinowe. Zajmuję się pokazami erotycznymi w bardzo szerokim zakresie i wiem bardzo dobrze, że nikt inny nie świadczy usług na poziomie podobnym do mojego. A to czyni ogromną różnicę, kiedy już jesteś na sali i oglądasz efekt finalny.

STRIPTIZ W NOWYM SĄCZU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na telefon które dojadą na: wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, barbórka, dzień górnika, golonko, karczma piwna, dzień chłopaka, dzień mężćzyzny, sylwester, andrzejki, walentynki, śledzik, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, pożegnanie emeryta, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla męża, striptiz dla górników, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptiz z dojazdem do: mieszkanie, dom, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek w górach, wynajęty domek, restauracja, pizzeria, kręgielnia, remiza OSP, sala bankietowa, pole paintballowe, ogródki działkowe, klub, pub, klub muzyczny, dyskoteka, klub motocyklowy, limuzyna, hummer, plener.

Striptiz z dojazdem: Nowy Sącz i okolice

Striptizerki na telefon do: Nowy Sącz, Stary Sącz, Jezioro Rożnowskie, Gródek nad Dunajcem, Rożnów, Tęgoborze, Chełmiec, Piątkowa, Januszowa, Mystków, Nawojowa, Frycowa, Homrzyska, Żeleźnikowa Mała, Popowice, Myśłec, Łazy Biegonickie, Barcice, Paszyn, Mogilno, Cieniawa, Ptaszkowa, Bogusza, Kamionka Wielka, Grybów, Krużlowa Wyżna, Siołkowa, Stróże, Kąciowa, Florynka, Berest, Kamianna, Mochnaczka Wyżna, Krzyżówka, Binczarowa, Ropa, Klimkówka, Kunkowa, Bielanka, Uście Gorlickie, Szymbark, striptiz w: Dom Wczasowy "Stalownik", Heron Live Hotel, The Lake House, Lemon Resort Spa, Jezioro Czchowskie - zamek w Czchowie.

Striptiz Nowy Sącz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Nowym Sączu: Kontakt

lub

+48 666 222 513