MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Striptizerka warmińsko-mazurska |
☆ Striptiz Damski na Warmii i Mazurach ☆

Striptizerka warmińsko-mazurskie - to Edyta - właścicielka pięknie opalonego ciała

lub

Mazury-kraina tysiąca jezior. Dla striptizerek kraina niezliczonych występów i wspaniałych imprez. Jeśli i ty planujesz zorganizować imprezę w województwie warmińsko-mazurskim to ja i moje koleżanki zgłaszamy swoją kandydaturę :) aby ci towarzyszyć.

A nasz udział w zabawie to niejednokrotnie gwarancja sukcesu i sprawdzony przepis na na sukces. Zaskocz zaproszonych gości i zorganizuj z naszą pomocą pokaz tańca erotycznego w wersji premium.   

STRIPTIZERKA WARMIŃSKO-MAZURSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - Edyta - właścicielka pięknie opalonego ciała na Wieczór Kawalerski na Warmii i Mazurach

Niech wasz kawaler ma możliwość aby podczas tej jednej ncy zaszaleć jak mało kiedy! Oczywiście nie mamy na myśli nic złego. Chcemy jedynieaby nie miał żadnych wątpliwości że ta noc należy do niego.

Jako profesjonalne tancerki erotyczne wiemy najlepiej co zrobić aby wieczór kawalerski zasłużył na miano imprezy życia. Potrafimy wyróżnić kawalera i potrafimy sprawić że on i jego przyjaciele będą jeszcze długo wspominać tę noc.  

STRIPTIZERKA WARMIŃSKO-MAZURSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Wyjazd integracyjny na Mazury? Brzmi całkiem ciekawie i jestem pewna że pracownicy już od dawna przygotowują się do tej imprezy firmowej. Jeśli naprawdę chcesz sprawić im niespodziankę to polecam aby rozważyć zaproszenie striptizerki lub striptizerek. Być może brzmi banalnie. Ale jeśli tak sądzisz to z całą pewnością nie miałeś okazji współpracować z prosfesjonalistkami.

Zawodowe tancerki erotyczne to najlepsza atrakcja na imprezy firmowe. A jeśli zatrudniasz mężczyzn w swojej firmie wtedy jest to jedyna słuszna atrakcja. My nie znamy faceta który byłby obojętny na kobiece wdzięki. A ty? No właśnie. Odezwij się do nas już dzisiaj. 

STRIPTIZERKA WARMIŃSKO-MAZURSKA NA URODZINY NA WARMII I MAZURACH

Tancerka Erotyczna z piękną opalenizną na Urodziny na Warmii i Mazurach

Prezent na okrągłe urodziny. Znajdziesz go u nas jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego i nietuzinkowego bliskiemu mężczyźnie. No i nie ma co ukrywać, wszyscy zaproszeni goście będą zachwyceni.

Na specjalne życzenie organizatora możemy przygotować występ dedykowany specjalnie dla tej jednej wybranej osoby. Osoby jubilata. Indywidualny projekt, indywidualnie dobrane stroje, muzyka oraz oprawa artystyczna występu. Zarezerwuj pokaz tańca erotycznego z okazji urodzin.   

STRIPTIZ NA WARMII I MAZURACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Tancerka do wynajęcia na striptiz na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptizerki na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, targi branżowe, offroad, strzelnica, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, bar, dyskoteka, klub motocyklowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, łódka, przystań, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, remiza strażacka, sala OSP, prywatna działka, plener.

Striptiz z dojazdem: warmińsko-mazurskie

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Olsztyn, Mikołajki, Mrągowo, Pisz, Szczytno, Barczewo, Giżycko, Nidzica, Gietrzwałd, Wilkasy, Ruciane-Nida, Gołdap, Kruklanki, Węgorzewo, Iława, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Orneta, Pasłęk, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Działdowo, Ryn, Olecko, Ełk.

Striptiz Warmia i Mazury: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w warmińsko-mazurskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513