MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptiz w limuzynie

Striptizerka do Limuzyny |
Striptiz w Limuzynie

Striptizerka do Limuzyny | Striptiz w Limuzynie

Tutaj zacznę może dość nietypowo. Mianowicie od podzielenia się wspomnieniami z mojego ostatniego występu w limuzynie. Zadzwoniła do mnie przemiła pani, która jak się później okazało, szukała idealnej tancerki, która zrobi striptiz w limuzynie dla jej syna, który w tym dniu kończył 18 lat. Uwielbiam takie kobiety, które uprzedzenia i stereotypy zgodnie uznają za domenę czasów średniowiecza i gotowe są iść z duchem czasu i pozostać bezpruderyjne w swoich poglądach. Zawsze będę powtarzać, że taniec erotyczny w Europie nie jest już tematem tabu - bo i dlaczego miałby nim być.

Ale przejdźmy do meritum - owa pani miała wspaniały pomysł, abym swoim erotycznym tańcem urozmaiciła solenizantowi oraz jego najlepszemu przyjacielowi, podróż limuzyną na przyjęcie urodzinowe. Nie byłabym sobą, gdybym ze swojej strony nie zaproponowała czegoś niespodziewanego. I tak wspólnie z organizatorką ustaliłyśmy, że odegram rolę "Autostopowiczki". Solenizant oczywiście nie miał pojęcia, że się pojawię. Otrzymałam informację, gdzie mam się pojawić i zaczekać na przyjazd limuzyny - odpowiednio przygotowana, biorąc pod uwagę fakt, że w limuzynie trudno zorganizować miejsce do przebrania. Zatem byłam w samej bieliźnie, którą osłoniłam jedynie eleganckim trenczem. W sprawę wtajemniczony został kierowca limuzyny, więc jak tylko samochód pojawił się na horyzoncie, weszłam w swoją rolę. Limuzyna zatrzymała się, a ja nieśmiało zapytałam chłopaków, czy podwiozą mnie do centrum. Oczywiście się zgodzili.

Proszę wyobrazić sobie minę chłopaków, kiedy w głośnikach rozbrzmiała głośna muzyka i nagle ja zdjęłam płaszcz i rozpoczęłam lap dance dla solenizanta na jego kolanach, następnie przeniosłam się na podłogę i ponownie na kolana chłopaków. Jeśli napiszę - że byli wniebowzięci - to nie będzie to nawet w małym stopniu przesadą. Na koniec poprosili czy mogą zrobić sobie zdjęcie z moimi piersiami w tle. A wiadomo, że solenizantowi się nie odmawia. Teraz chłopcy mają wspomnienia i pamiątkę w postaci zdjęcia, ja natomiast w swoim dorobku kolejny udany występ. Skąd wiem, że był udany? Tuż po weekendzie mama solenizanta wysłała wiadomość, że dziękuje, wszystko udało się lepiej niż się spodziewała i z pewnością będzie polecała mnie znajomym. Taka reklama to najcenniejsza reklama.

Jeśli i ty organizujesz wieczór kawalerski, urodziny, męską imprezę i w programie imprezy znalazła się atrakcja - jaką jest przejazd limuzyną - to wspaniałym pomysłem będzie również telefon do mnie! Z pewnością zamknięta przestrzeń eleganckiego samochodu (może to być również PartyBus) będzie sprzyjać podniesieniu temperatury. Będę się wić zmysłowo na waszych kolanach i z pewnością żadnego z was nie pominę, choć uprzedzam, że bohater wieczoru może liczyć na specjalne względy i to jemu poświęcam ZAWSZE najwięcej uwagi. Myślę, że skutecznie pobudziłam twoją wyobraźnię, a to - że odezwiesz się do mnie - jest tylko kwestią chwili. Czekam więc.

Obecnie atrakcję w postaci limuzyny czy BusParty możesz zamówić w każdej większej miejscowości na Górnym Śląsku, w Małopolsce, w opolskim, podkarpackim, dolnośląskim czy na Podhalu. Nie ulega wątpliwości, że Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Opole czy Zakopane - jako miejscowości największe pod tym względem "rządzą". Jednak z powodzeniem możesz rozważyć striptiz w limuzynie czy striptizerkę do Party Busa również w: Bielsku-Białej, Rybniku, Legnicy, Olkuszu, Nysie, Stalowej Woli czy nawet w Żywcu.

Wszystko jest tylko kwestią odpowiedniej organizacji. Uwierz mi, że jako tancerka - która swoim tańcem urozmaiciła już niejeden wieczór kawalerski, urodziny lub męską imprezę - mogę śmiało polecić ci striptiz w limuzynie, jako główną atrakcję imprezy, ale także jako zapowiedź czegoś większego. Zapytasz czego? Przejrzyj wnikliwie moją ofertę, a na pewno nasunie się mnóstwo pomysłów na to, jak jeszcze możecie zaskoczyć osobę świętującą.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Zapytasz, jaki jest teren mojego działania? W zasadzie nieograniczony. Chociażby ze względu na fakt współpracy z najlepszymi tancerkami w Polsce. Możemy ugościć twoją imprezę w: Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów. Ale możemy też zabawić w: Szczecin, Świnoujście, Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Centralna Polska - proszę bardzo: Warszawa, Łódż, Bydgoszcz, Kielce. A może: Poznań, Zielona Góra czy Gorzów Wielkopolski?

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513