MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Kolacja ze striptizerką

Kolacja ze Striptizerką | Striptizerka | Kontrahent | Kolacja

Striptizerka na Kolację | Striptiz na Kolacji

Bardzo wielu organizatorów, męskich imprez jak np. wieczór kawalerski, wkłada ogrom pracy i zaangażowania, aby spotkanie odbyło się w zaplanowany sposób. Często atrakcjom nie ma końca. Harmonogram pęka w szwach i plany rozciągnięte są w czasie całego dnia, wieczoru i nocy.

Przyjazd do hotelu lub domku czy pensjonatu.

Obiad i zwiedzanie.

Atrakcje typu Paintball czy Offroad a czasem jedno i drugie.

Następnie powrót i czas na odpoczynek, później szybki prysznic i wyjście na wspólną kolację.

Rzecz jasna nie wspominam o tym, że impreza stopniowo zakrapiana jest procentami. Tak więc z biegiem czasu panowie stają się coraz bardziej wyluzowani i rozrywkowi. Przy kolacji ciąg dalszy i powrót, bo przecież zamówiliśmy striptizerkę na wieczór. Zaraz, zaraz, dlaczego nie postarać się, aby striptizerka spędziła z wami odrobinę więcej czasu i pojawiła się już w restauracji. Aby wspólnie z wami skosztować wyśmienitych przekąsek, dać się lepiej poznać i przede wszystkim być damskim pierwiastkiem w waszym przesiąkniętym testosteronem towarzystwie.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeśli macie możliwość, słusznie będzie porozmawiać z managerem restauracji, aby móc wynająć VIP room lub odosobnioną salę na czas waszej kolacji. Domyślasz się dlaczego? Właśnie! Niespodziewanie pokaz striptizu może odbyć się właśnie w trakcie kolacji. W zależności od tego, którą wersję pokazu wybierzesz, mogę zrobić pokaz tańca erotycznego dla osoby świętującej - w restauracji i na tym zakończyć.

Mogę również zaproponować wersję nieco bardziej wzbogaconą, mianowicie spędzić z wami czas w lokalu, po czym wspólnie udamy się do waszego hotelu, gdzie czeka was niespodzianka w postaci kolejnego pokazu. Rzecz jasna oprawa występu, tak samo jak stroje i muzyka, będą już zupełnie inne.

Jestem przekonana, że jeśli zainteresowała cię moja oferta, to niewątpliwie jesteś jedną z tych osób, która nie zdaje się jedynie na improwizację i nie wychodzi z założenia, że najlepszy plan - to brak planu. Z pewnością jesteś taką osoba, która chce mieć zawsze i wszystko zaplanowane. Nie podejrzewam również, aby zadowalały cię półśrodki w postaci tancerek, których nikt nie zna i nikt o nich nie słyszał, a których jedyną reklamą są drobne ogłoszenia w internecie. Szukasz profesjonalistki - dlatego tutaj jesteś.

Ze swojej strony zapewniam, że się nie zawiedziesz. Mam kilkaset imprez za sobą, ogromne doświadczenie, zrozumiałą i transparentną ofertę tego, co mogę ci zaoferować i uwierz mi, że żaden element mojej oferty nie jest przekoloryzowany. W zależności od tego, którą wersję pokazu zdecydujesz się wybrać, to dokładnie to otrzymasz. Nie będzie rozczarowania, że pojawił się ktoś inny niż na zdjęciach. Nie będzie zażenowania, że przyjechała "królewna", która nie pozwala się dotknąć. Będzie za to profesjonalny pokaz - w wykonaniu kobiety, która sztukę flirtu i uwodzenia ma opanowaną do perfekcji - nie przesadzam.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Co więcej - możesz zamówić mój unikalny pokaz striptizu – z dojazdem, na terenie całej południowej Polski. Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów. Ale jeżeli zadzwonisz z innej części Polski, to również postaram się dojechać lub polecić jedną ze swoich wspaniałych koleżanek. Warszawa, Toruń, Słupsk, Kielce, Poznań, Gdańsk...

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513