MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Ostróda

Striptizerka Ostróda |
☆ Striptiz Damski w Ostródzie ☆

Niebanalna flirciara z szelmowskim uśmieszkiem striptizerka Ostróda

lub

Witaj w naszej bajce! Striptiz - taniec erotyczny i szeroko pojęty performance sceniczny. Grupa tancerek erotycznych rozpoznawalna na tle innych firm. Na to wiele lat pracowałysmy i udało się!

W tej chwili wiele osób już nie wyobraża sobie imprezy męskiej czy też firmowej bez naszego udziału. Usługi jakie oferujemy - to najwyższej jakości show sceniczne, w wykonaniu doświadczonych tancerek erotycznych. Hostessy, fordanserki, barmanki topless... masz u nas wszystko co potrzebne, by odmienić na lepsze każdą imprezę!

STRIPTIZERKA OSTRÓDA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Dziewczyna ponadprzeciętnej urody o oczach jak błękit nieba - tancerka erotyczna Ostróda

Wieczór kawalerski to nie jest pierwsza lepsza impreza. Pomimo, że nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Oddajmy więc imprezom kawalerskim należytą uwagę. Pożegnanie wolności przez kawalera leży w waszych rękach. Postarajcie się sprawić, aby zapamiętał ten wieczór.

My jako profesjonalne tancerki erotyczne, które doskonale odnajdują się nie tylko na scenie, ale również w towarzystwie mężczyzn - możemy pojawić się na waszym wieczorze kawalerskim. Możemy być w pojedynkę lub w grupie kilku tancerek. To od was zależy jak wymyśliliście sobie przebieg tego wieczoru. Możemy zrobić skondensowane show dla kawalera. Możesz też liczyć na magnetyzujące lesby show dla wszystkich gości kawalera. Odezwij się do mnie!

STRIPTIZERKA OSTRÓDA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Obsługa artystyczna imprez firmowych - to niejednokrotnie wspaniała okazja dla nas, aby puścić wodze wyobraźni. Zdarza się, że zamiast "zwykłej" policjantki, nasi klienci rezerwują np. Burlesque Show. Często jako hostessy i fordanserki przedstawiamy sobą wizerunek tematycznie nawiązujący do całokształtu imprezy.

Great Gatsby Show czy Victoria's Secret Show - to tylko niektóre z propozycji. Chcesz abyśmy przygotowały imprezę według konkretnego tematu? Odezwij się do nas. Nasza oferta biznesowa z pewnością cię zaskoczy. Nasza oferta biznesowa, to łakomy kąsek dla naszych klientów.

STRIPTIZERKA OSTRÓDA NA URODZINY W OSTRÓDZIE

Zamiast do sklepu ze śmiesznymi upominkami na okrągłe urodziny - postanawiasz zwrócić się do nas. I bardzo dobrze!!! Nie potrafimy nawet porównywać tych dwóch kategorii prezentowych. Są one zupełnie odrębnymi pomysłami. Skupmy się na tym - co możesz znaleźć u nas.

Już na wstępie możemy polecić ci sprawdzony pakiet urodzinowy. Pokaz tańca erotycznego - połączony z recitalem wokalnym - w stylu Marilyn Monroe. Zarówno pokazy erotycznego tańca, jak również show wokalne - jest przygotowane w ścisłej współpracy z organizatorem. Masz zatem gwarancję, że nic cię nie zaskoczy. Zaskoczony tego wieczoru będzie jedynie jubilat. Najlepiej zaskoczony!

STRIPTIZ W OSTRÓDZIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, jubileusz, rocznica, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Taniec erotyczny z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, sala OSP, remiza strażacka, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran.

Striptiz z dojazdem: Ostróda i okolice

Striptizerki na dojazd do: Ostróda, Czarny Róg, Międzylesie, Kajkowo, Kraplewo, Morliny, Wałdowo, Czerwona Karczma, Ruś Mała, Samborowo, Wirwajdy, Liwa, Ostrów Wielki, Frednowy, Tyrowo, Parwółki, Dłużki, Zwierzewo, Kątno.

Striptiz Ostróda: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Ostródzie: Kontakt

lub

+48 666 222 513