MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Namysłów

Striptizerka Namysłów |
☆ Striptiz Damski w Namysłowie ☆

Młoda pięknie opalona z ładnym biustem striptizerka Namysłów | Striptiz w Namysłowie

lub

Profesjonalny striptiz damski wbrew pozorom nie łatwo znaleźć. Wyobraź sobie, że zapraszasz np. tancerkę na striptiz dla kawalera, a ona go pyta czy kocha przyszłą małżonkę - no właśnie... Chyba zgodzisz się ze mną, że profesjonalizmem nazwać tego nie możemy. Całe szczęście masz nas i nie musisz się obawiać tego typu "chochlików".

To że jesteśmy zawodowymi tancerkami to jedno. Ale jeszcze istoniejszy jest fakt, że nasza praca to również nasza największa pasja. Nie planujemy zatem kończyć ze striptizem i zamiast tego zwiększamy nasze zdolności wykonawcze stale nawiązując współpracę z nowymi tancerkami i artystkami scenicznymi.

STRIPTIZERKA NAMYSŁÓW NA WIECZÓR KAWALERSKI

Niegrzeczna tancerka erotyczna Namysłów w przebraniu Harley Quinn

Już teraz jesteśmy znane w całej Polsce, a naszym kolejnym celem jest ekspansja przynajmniej na miarę europejską. Pracujemy nad tym:) Póki co kilka słów do ciebie, bo przecież już niedługo wieczór kawalerski najlepszego kumpla. Zrób go we współpracy z nami. Daj sobie pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

Wybierz jedną z TOP - owych striptizerek. Zdecyduj jakie przebrania erotyczne powinna przygotować na waszą imprezę oraz korzystając z naszych talentów aktorskich przygotuj z nami scenariusz scenki aktorskiej na początek. Co wydarzy się dalej - narazie jeszcze pozostawię w tajemnicy. Musisz wedzieć jedno - będziecie błagać o więcej.

STRIPTIZERKA NAMYSŁÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jesteśmy przygotowane na każdą okoliczność. Impreza firmowa nie stanowi tutaj wyjątku. Możemy przygotować spotkanie biznesowe pod kątem artystycznym od A do Z. Możemy zrobić to w myśl konkretnego tematu przewodniego. Np. Wild West Party lub Victoria's Secret Show. W pierwszej kolejności daj nam znać czy masz już pomysł.

Jeśli nie, to żaden problem. Nam pomysłów nie brakuje, więc jestem przekonana, że nasza kreatywność mile cię zaskoczy. Pamiętaj, że jeśli w planujesz imprezę dla swoich pracowników to: striptiz damski, burleska lub sexy fire show sprawdzi się tutaj najlepiej. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

STRIPTIZERKA NAMYSŁÓW NA URODZINY W NAMYSŁOWIE

Striptiz z okazji urodzin dla jubilata to stały element naszej pracy. Bardzo prawdopodobne że po raz pierwszy planujesz podarować komuś  ten nietypowy prezent, ale wiedz że nie będziesz jedyną / ym. Na skalę krajową, to nieodłączny element naszej działalności.

Z myślą o imprezach urodzinowych mamy w swojej ofercie dostępne pakiety urodzinowe. Różnorodne opcje występów erotycznych, połączonych z recitalem wokalnym lub kabaretowym show, o różnej tematyce. Obecnie możemy je nazwać bestsellerem, a to znaczy, że się nie zawiedziesz.

STRIPTIZ W NAMYSŁOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, spotkanie biznesowe, spotkanie dla kontrahentów, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, after party, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Tancerka na striptiz z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, ogróki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, plener, prywatna działka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, strzelnica, limuzyna, partybus, hummer, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Namysłów i okolice

Striptizerka z dojazdem do: Namysłów, Wilków, Ligotka, Michalice, Rychnów, Gręboszów, Woskowice Małe, Domaszowice, Jakubowice, Przeczów, Rogalice, Lubsza, Kościerzyce, Stobrawa, Karłowice, Popielów, Mikolin, Skorogoszcz, Rzędziwojowice, Lewin Brzeski, Niemodlin, Łosiów, Grodków, Młodoszowice, Sulisław, Głębocko.  

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Namysłowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513